Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Wciągające podcasty marketingowe i sprzedażowe, które gorąco polecamy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Wciągające podcasty marketingowe i sprzedażowe, które gorąco polecamy

Aby pozostać na szczycie swojej gry, ważne jest, aby stale się uczyć, ulepszać i dążyć do doskonałości. Wytrwałość i motywacja są kluczem do sukcesu w niemal każdej branży, ale jeszcze bardziej w ciągle zmieniającym się świecie marketingu i sprzedaży. Konsumenci są mądrzejsi i nadszedł czas, aby dostosować się do nowego sposobu, w jaki klienci kupują.

Jak więc dokładnie utrzymać motywację i kontynuować naukę? Spokojnie, podcasty. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił boom w dziedzinie podcastów, ponieważ prawie każdy może znaleźć 20 do 30 minut dziennie, zwykle w drodze do pracy, aby odpocząć i uczyć się od kogoś innego.

Niezależnie od tego, czy są to najnowsze wiadomości i strategie, czy najnowocześniejsze spostrzeżenia branżowe, podcasty mogą zaoferować eksperckie głosy sprzedawców i liderów, od których można czerpać cenne inspiracje i motywację.

Oto siedem wciągających podcastów marketingowych i sprzedażowych.

1. Freakonomia

Chociaż rozpoczęcie od podcastu niezwiązanego bezpośrednio z marketingiem i sprzedażą może wydawać się dziwne, podcast Freakonomics może dostarczyć kluczowych interdyscyplinarnych spostrzeżeń na temat tego, jak rzeczy działają i jak ludzie zachowują się/reagują.

Obejmuje szeroki zakres tematów społeczno-ekonomicznych, które mają duży wpływ na branżę marketingu i sprzedaży, jak na przykład to, jak długo ludzie są skłonni czekać w kolejce.

2. Podcast z wezwaniem do działania

Podcast Call To Action to doskonały przykład zachwycania klientów na każdym etapie ich podróży. Dostarczony przez ekspertów z Unbounce, ten cyfrowy podcast marketingowy rozkłada złożoną sztukę i naukę marketingu, od strategii i planowania po wykonanie, pomiary i optymalizację.

Wzywają innych marketerów do działania poprzez inspirujące i praktyczne rozmowy z najmądrzejszymi umysłami w marketingu cyfrowym. Włączając się, możesz uzyskać przydatne wskazówki z wywiadów, które pomogą zwiększyć produktywność i poprawić współczynniki konwersji.

3. Zhakuj przedsiębiorcę

Hack the Entrepreneur to podcast prowadzony przez Jona Nastora dla osób z duchem przedsiębiorczości.

Ten podcast omawia wzloty i upadki, lęki i triumfy, z którymi na co dzień mierzą się przedsiębiorcy, zarówno ci, którzy dopiero zaczynają, jak i ci, którzy odnoszą ogromne sukcesy. Może pomóc marketerom i sprzedawcom zidentyfikować wzorce zachowań i produktywnych nawyków, które mogą prowadzić do sukcesu.

4. Towarzysz marketingu

Marketing Companion, nieoficjalnie nazwany „najbardziej zabawnym podcastem marketingowym na świecie”, zawiera prześmieszne komedie, gościnne występy „celebrytów” i najnowocześniejsze informacje marketingowe.

Prowadzony przez Marka Schaefera, uznanego na całym świecie autora, konsultanta i blogera ds. marketingu, oraz Toma Webstera, wnikliwego badacza i gawędziarza, obaj podchodzą do marketingu w zabawny, interesujący sposób i zawsze trafiają w cel dzięki spostrzeżeniom i nowym pomysłom.

5. Prosty marketing online

Amy Porterfield była przepracowaną „dziewczyną na tak”, która teraz pomaga tysiącom internetowych przedsiębiorców budować życie i biznes, które kochają, dzięki swojemu podcastowi Online Marketing Made Easy.

Od wywiadów z ekspertami po intymne sekrety zza kulis jej największych premier — Amy stawia sobie za cel wszystko słuchasz tak praktyczne i opłacalne, jak to możliwe.

6. Marketing przy kawie

Marketing Over Coffee znajduje się na styku marketingu i technologii.

Ten cotygodniowy podcast, prowadzony przez Johna Walla i Christophera Penna, jest dyskusją o nowościach i trendach w świecie marketingu, dzięki czemu możesz być na bieżąco i podejmować świadome decyzje.

7. Marketing w mediach społecznościowych Happy Hour

Marketing w mediach społecznościowych Happy Hour to 15-minutowy podcast prowadzony przez Dawn Marrs Ortiz i Traci Reuter, który wyjaśnia, w jaki sposób media społecznościowe mogą napędzać rozwój firmy. W przeciwieństwie do bardziej formalnych i sztywnych podcastów 101 lub podcastów instruktażowych, dostarczają niekonwencjonalnych podejść do nowoczesnych strategii marketingu cyfrowego poprzez dowcipne przekomarzanie się i głębokie rozmowy.