Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Witryny umożliwiające zakup zwróconych towarów online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Witryny umożliwiające zakup zwróconych towarów online

Czy interesuje Cię pomysł kupowania przedmiotów za grosze za dolara, nie wiedząc, czy są nienaruszone i działają? Czy możesz zapomnieć o pewności jakości w dobrej cenie? Jeśli tak, być może warto przyjrzeć się kupowaniu zwróconych palet.

To hazard z perspektywą okazji. Dlaczego nie spróbować?

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Czym są palety zwrotne?

Zwrócone palety pozwalają ludziom zdobyć paletę towarów, z zastrzeżeniem, że nie wiesz, dlaczego przedmioty zostały odesłane w pierwszej kolejności. Mogą być uszkodzone nie do naprawienia lub całkowicie w porządku, a będziesz mieć pewność dopiero po rozpakowaniu i przekonaniu się na własne oczy. Możesz zaoszczędzić fortunę i cieszyć się niesamowitą okazją lub żyć, by żałować zakupu.

Jeśli podoba Ci się atmosfera tajemniczości i perspektywa dobrego interesu, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych miejsc do kupowania palet z towarami i zaspokój swoją ciekawość.

Liquidation.com umożliwia kupowanie towarów konsumpcyjnych i nadwyżek handlowych. Oferuje różne oferty na przedmioty z Amazon i innych firm, a można kupić na skrzynię, paletę lub ciężarówkę. Sprzedaż odbywa się zazwyczaj w drodze aukcji, więc licytujesz to, co chcesz, a najwyższa oferta to dostaje.

Możesz znaleźć palety z towarami w kategoriach takich jak odzież, elektronika, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych. Oczywiście nie oznacza to, że każdy otrzymany przedmiot będzie pasował do kategorii podstawowej.

Na przykład, jeśli kupisz paletę z elektroniką, niektóre artykuły gospodarstwa domowego i odzież również mogą trafić do ciebie i na odwrót. Dotyczy to każdego miejsca, które zajmuje się sprzedażą palet. Tak więc, bez względu na to, gdzie kupujesz palety towarów, prawdopodobnie będziesz mieć do czynienia z tym samym.

BULQ to centrum likwidacyjne, które ma rzeczy z Amazon i inne dostępne firmy, a przedmioty są sprzedawane za ustaloną cenę lub na 48-godzinnej aukcji.

Rekommenderad:  Osoby poszukujące pracy mogą teraz aplikować do Ciebie Facebook Publikowanie ofert pracy bezpośrednio z witryny

Witryna jest bardzo wygodna w użyciu, ponieważ możesz przeglądać według tego, co chcesz. Istnieje sekcja, która pozwala przeglądać przedmioty według kategorii, a druga według stanu — nowe, takie jak nowe, niesprawdzone zwroty, używane i działające lub powypadkowe.

Jest też nowo dodana sekcja, która pozwala wybierać między paletami a skrzyniami. Dostajesz szacunkową cenę detaliczną, kilka zdjęć, które zwykle tylko wskazują na to, co znajduje się w pojemniku, oraz szczegółowy wykaz, który możesz pobrać i sprawdzić.

Ponownie jednak nie wiesz, czy wszystko jest na tip-top i czy działa. To jest hazard.

DirectLiquidation oferuje nadwyżki zapasów, na które składają się nadwyżki zapasów, wycofania z półek, zwroty od klientów oraz towary powypadkowe i odnowione. Możesz kupować towary na skrzynie, palety lub ciężarówki. Przedmioty są zwykle sprzedawane na aukcjach i można płacić przelewem bankowym, kartą kredytową, a nawet linią kredytową.

Możesz robić zakupy według działów, są też osobne sekcje dla kupujących i sprzedających. Wśród polecanych likwidatorów platformy znajdują się główne marki, takie jak Walmart, Lenovo i Lowe’s. A lista polecanych producentów ma jeszcze większe nazwiska, takie jak Mattel, Nintendo, AppleSamsunga i Fisher-Price.

888 Lots oferuje łatwą w nawigacji stronę internetową, na której wszystko jest podzielone na oczywiste kategorie. Możesz wyszukiwać produkty o stałej cenie i przeglądać towary według rozmiaru paczki — małej, średniej i dużej.

Jeśli masz oko na zdobycie Amazon paleta, zanim zdecydujesz się na zakup, uzyskasz dostęp do wielu pomocnych informacji. 888 Partie pozwala zobaczyć niektóre zdjęcia produktów i Amazon ranking sprzedaży, stan przedmiotów i ich opis oraz kilka innych rzeczy.

Otrzymujesz również szacunkową cenę towaru, a z poszczególnymi sprzedawcami można jeszcze negocjować. Platforma nie prowadzi aukcji na rzecz stałych cen, a Ty decydujesz, która strategia sprzedaży jest lepsza.

Rekommenderad:  Dlaczego Twoja subskrypcja Netflix może być coraz tańsza

BlueLots to platforma handlowa typu business-to-business, która umożliwia hurtowy zakup zapasów likwidacyjnych. Możesz łączyć się z dostawcami hurtowymi i wycofywanymi oraz kupować oferowane przez nich nadwyżki zapasów. Zakup odbywa się w drodze licytacji.

Jeśli zdecydujesz, że podoba Ci się jedna z rzeczy wystawionych na aukcji, możesz sprawdzić dołączone do niej informacje i upewnić się, że Ci odpowiada. Platforma pokazuje pierwotną cenę detaliczną przedmiotów, liczbę jednostek, które otrzymasz, oraz ich stan, wraz z Manifestem zapasów szczegółowo opisującym zawartość pudełka.

Możesz także zobaczyć, ile paczek otrzymasz, aby ustalić koszty wysyłki. Ponieważ chociaż najlepsza wysyłka jest niewątpliwie bezpłatna, rzadko zdarza się, aby darmowa wysyłka była dostępna podczas zakupów online.

B-stock prowadzi aukcje likwidacyjne i oferuje dokładne informacje na temat tego, co zgadzasz się kupić. Gdy tylko wybierzesz aukcję, w której chcesz wziąć udział, możesz sprawdzić ilość i jakość licytowanych przedmiotów, które są wyszczególnione w manifeście. Towary można kupić na wielu targowiskach, np AmazonTarget, Walmart, Costco i nie tylko.

B-Stock pozwala zdobyć pudła, palety lub ciężarówki z przedmiotami. Strona jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji. Istnieje specjalna sekcja, która koncentruje się na wyjaśnieniu, jak działa ten proces. Istotą tego jest przeglądanie, licytowanie i odbieranie rzeczy po wygraniu aukcji. To proste jak bułka z masłem.

Rynek BoxFox oferuje tylko produkty, które są fabrycznie nowe. Oznacza to, że nie kupujesz zwróconych produktów, ale nadmiar zapasów.

Każda paleta ma ustaloną cenę, a podczas aukcji decydujesz, czy chcesz ją dopasować, czy zejść niżej lub wyżej, w zależności od tego, ile chcesz. Decydując się na udział w wojnie licytacyjnej, możesz zobaczyć między innymi zdjęcia produktów, wartości rynkowe i oceny, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję.

Platforma ma na celu zapewnienie pozytywnych wrażeń z korzystania z niej, więc jeśli otrzymasz niewłaściwe produkty niż te, których oczekiwałeś, otrzymasz zwrot pieniędzy. Jest to łatwe, ponieważ Twoje pieniądze są przechowywane w depozycie, dopóki nie otrzymasz zamówienia i nie będziesz mógł sprawdzić, czy wszystko jest tak, jak powinno.

Rekommenderad:  Czy zakupy w internecie są bezpieczne? Sposoby zabezpieczenia karty kredytowej

Czy warto ryzykować zakup tych palet?

Istnieje wiele powodów, dla których kupowanie towarów luzem ma sens — jest tańsze i szybsze. Udaje ci się zaopatrzyć w zapasy za jednym zamachem i utrzymać dużą marżę zysku. Ale czy to samo dotyczy sytuacji, gdy Twoim celem nie jest zapełnianie półek?

Jeśli jesteś kimś, kto nie chce zapełnić sklepu, czy warto zwrócić się do likwidacji, sprzedaży hurtowej i zwrotu palet? No tak. Oczywiście nie musisz kupować największej dostępnej palety ani najdroższej. Jeśli wierzyć YouTuberom, jest to zabawne doświadczenie, które może odkryć wiele klejnotów w tym procesie.

Lub, jeśli nie masz ochoty podejmować ryzyka związanego ze zwrotem palet, istnieje wiele witryn, w których możesz znaleźć używane przedmioty na sprzedaż i zaoszczędzić trochę gotówki.

Table of Contents