Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Wnikliwe narzędzia do analizy mediów społecznościowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Wnikliwe narzędzia do analizy mediów społecznościowych

W dzisiejszych czasach każdy biznes musi skierować swoją uwagę na media społecznościowe, ponieważ to najlepszy sposób na poznanie opinii osób otaczających Twoją firmę lub markę. Nawet jeśli jest to duża firma lub mała, informacje uzyskane z mediów społecznościowych mogą pomóc w identyfikacji, przewidywaniu i reagowaniu na potrzeby klientów.

Na szczęście istnieje wiele narzędzi, które na podstawie tych informacji pozwalają na tworzenie różnych raportów, które dają lepszy wgląd w całą analizę. Mogą mierzyć wyniki i wyświetlać je na różne sposoby, dzięki czemu wiesz, czy podążasz właściwą drogą ze swoją firmą, czy nie. W sumie, narzędzia do analityki mediów społecznościowych są niezbędne w każdej branży, dlatego przeczytaj poniższy artykuł, ponieważ przedstawimy najlepsze z nich.

7 Najlepsze narzędzia do analityki mediów społecznościowych

Korzystając z narzędzi do analityki mediów społecznościowych, ludzie mogą to zrobić sprawdź stan swoich firm, ponieważ mogą zobaczyć, z jakiego sieci społecznościowej pochodzi ruch, skuteczność kampanii i tak dalej. Aplikacje są wysoce konfigurowalne; mogą śledzić wszystkie Twoje serwisy społecznościowe, mogą generować raporty w czasie rzeczywistym i pozwalają z łatwością odpowiadać na wielu sieciach społecznościowych.

Szybkość

Szybkość to oprogramowanie do zarządzania mediami społecznościowymi (SMMS), które koncentruje się na najbardziej krytycznych obszarach dużych przedsiębiorstw. Jest to kompletny program oferujący funkcje w takich dziedzinach, jak organizacja, platformy społecznościowe, repozytorium przedsiębiorstwa, analityka i raportowanie.

Bardzo przyjemną funkcją jest codzienne zaangażowanie, które jest w zasadzie scentralizowanym kalendarzem, w którym osoby z przedsiębiorstwa mogą zamieszczać codzienne spotkania za pośrednictwem Spredfast. Wszystkie te działania mają na celu maksymalizację efektywności programów społecznych i komunikacji wewnątrz firmy.

Kolejną istotną częścią tego programu są analizy i raporty, które można za jego pośrednictwem wykonać. W praktyce można tu znaleźć wszelkiego rodzaju analizy, ponieważ integruje się ono z Omniture i Google Analytics w celu pomiaru i optymalizacji wysiłków.

Podsumowując, Spredfast to złożony program SMMS, który z pewnością pomoże dużym firmom zrozumieć, co jest potrzebne, aby kontynuować doskonałą pracę. Jest także w stanie rozwiązać wszelkie problemy klientów za pośrednictwem sieci mediów społecznościowych, a jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z tego programu, skontaktuj się z programistami pod adresem: [email protected].

UberVU

UberVU to jedno z najlepszych narzędzi do analityki mediów społecznościowych na rynku, ponieważ jest w stanie dostarczać informacje w czasie rzeczywistym. Z tego programu korzystają duże firmy, takie jak The New York Times, Forbes i Mashable, i automatycznie analizuje wszystkie dane z mediów społecznościowych, aby przedstawić wnioski, które można wykorzystać.

Lista jego funkcji jest bardzo długa, ale zapamiętamy tylko niektóre z nich, które są bardzo ważne: widżety typu „przeciągnij i upuść”, piękne wykresy/wykresy, poziomy nastrojów, harmonogram odpowiedzi i tak dalej. Kolejną przydatną funkcją jest ekskluzywny inteligentny harmonogram, który automatycznie publikuje posty w Twoim imieniu, gdy uzna, że ​​jest to najlepszy moment, aby to zrobić.

Jego głównym celem jest wyszukiwanie przydatnych informacji w różnych serwisach społecznościowych, począwszy od klasycznych Facebook I Twitterdo Picasy, YouTubelub Bloggera. W tym celu skanuje rozmowy i komentarze oraz monitoruje każdą wzmiankę o Twojej firmie lub marce, aby zapewnić wyniki w czasie rzeczywistym. Note że maksymalna liczba uruchomień mierzona dziennie została ustalona na dziesięć tysięcy dla konta podstawowego.

Podsumowując, jest to jeden z najlepszych wyborów, jakie można znaleźć, a nawet więcej; zawiera niesamowite dane dotyczące dystrybucji geograficznej, które pozwalają określić, z jakiego miasta zostały zebrane dane. Jeśli jesteś zainteresowany to zwróć uwagę, że jego ceny zaczynają się od 499 dolarów miesięcznie i od kogo można go kupić Tutaj.

Sprout Social

Sprout Social to potężne oprogramowanie do mediów społecznościowych oferujące usługi w zakresie zarządzania i zaangażowania. Obecnie Sprout współpracuje z dużymi firmami, takimi jak Yahoo, AMD, Pepsi i Nokia, i jest wiodącym programem, który sprawia, że ​​wszystko jest bardziej dostępne dzięki ładnie zaprojektowanemu i przyjaznemu interfejsowi.

Ta aplikacja sprawia, że ​​wszystko staje się bardziej wydajne, na przykład monitorowanie i publikowanie w wielu sieciach społecznościowych jednocześnie. Tworzy także bardzo dobre powiązanie między działami dzięki funkcji współpracy, która pozwala na tworzenie wspólnego kalendarza i zarządzanie zadaniami.

Aktywność monitorująca jest jedną z najlepszych, ponieważ nie tylko skanuje strumienie społecznościowe; tak naprawdę łączy wszystko w jeden duży klaster: wiadomości, alerty dotyczące działań ze wszystkich profili i wyodrębnia najważniejsze dane. Czas potrzebny na analizę i uzyskanie wyników wynosi około piętnastu minut, a otrzymasz żywy i szczegółowy raport.

Ponadto programiści stworzyli aplikację dla Android I iOS urządzeń, aby zapewnić przenośność i szybszy sposób reagowania na różne zmiany, które mogą pojawić się w życiu społecznym Twojej firmy. Ceny zaczynają się od 39 USD za użytkownika miesięczniedla konta standardowego i do 99 dolarów dla konta premium. Można je także wypróbować bezpłatnie przez pierwsze 30 dni.

Sygnały internetowe

Sygnały internetowe to zaawansowane narzędzie do analizy mediów społecznościowych, które oferuje szereg różnych funkcji. Jest to program, który może porównać odpowiednie słowa lub wzmianki w Internecie i uzyskać niezbędne dane, które pomogą Ci zoptymalizować Twój biznes.

Może pomóc w śledzeniu nazw marek, skrótów, błędnie napisanych odmian marki, sloganów, hashtagów, nazw produktów i wielu innych. WebSignals to doskonałe narzędzie do budowania zaangażowanych relacji, pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz zarządzania reputacją marki.

Obsługuje nasłuchiwanie zarówno w Internecie, jak i w mediach społecznościowych oraz zapewnia kompleksową analizę nastrojów. WebSignals to nie tylko Twoja własna marka, ale może pomóc Ci mieć oko na konkurencję dzięki funkcji szpiegowania konkurencji. Przeanalizuj najlepszych graczy w swojej niszy i pokonaj ich w ich własnej grze. Zapewnia powiadomienia w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy otrzymasz nowe wzmianki lub linki.

Obecnie usługa WebSignals jest dostępna wyłącznie na zaproszenie i wkrótce będzie dostępna dla wszystkich klientów. Są trzy różne plany do wyboru – Basic (29 USD miesięcznie), Premium (99 USD miesięcznie) i Enterprise (249 USD miesięcznie), które są stosunkowo tańsze w porównaniu do innych dostępnych narzędzi. Różnica między nimi dotyczy liczby śledzonych słów kluczowych, wzmianek historycznych, liczby członków zespołu, eksportu danych, białych etykiet i innych.

Dokładnie

Closely to oprogramowanie do automatyzacji marketingu, które umożliwia uruchamianie kampanii przesyłania wiadomości i próśb o połączenie do docelowych odbiorców oraz zbieranie analiz zaangażowania dla tych kampanii. Możesz mierzyć liczbę wysłanych próśb o połączenie lub wiadomości, a także monitorować współczynniki akceptacji i odpowiedzi.

Wstawianie oznaczonych linków do tych wiadomości pozwala mierzyć kliknięcia z tych kampanii w mediach społecznościowych za pośrednictwem produktów analityki internetowej i uzupełniać pętlę pomiaru ruchu. cennik zaczyna się od 50 USD miesięcznie za miejsce.

Jaktowarzyski

Jaktowarzyski to aplikacja służąca do zarządzania markami firm za pomocą analizy mediów społecznościowych krążących po Twojej firmie. Uważają media społecznościowe za jeden z najbardziej reprezentatywnych czynników postępu firm, dlatego oferują usługi regularnego monitorowania i pomiaru wartości Twojej marki.

Pod maską kryje się złożone oprogramowanie, ale oferuje wszystko w przyjaznym i prostym interfejsie, który pomoże Ci lepiej zrozumieć, co dzieje się z reputacją Twojej firmy. Sieć społecznościowa to przyszłość, strony internetowe takie jak Facebook, YouTubeI Twitter stanowią ponad 20% aktywności w Internecie, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak ludzie myślą i piszą o Tobie.

Korzystanie z tej usługi jest bardzo proste, ponieważ pokazuje tylko podstawowe rzeczy, takie jak pierwsze 360 ​​stron, na których wspomniano o marce Twojej firmy i pierwsze 360 ​​wzmianek, a także mierzy jej popularność na 36 portalach społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTubeKwadrat, Amazon i tak dalej).

HowSociable ma trzy różne typy kont: Podstawowy ($9/za 3 miesięcy), Plus (19 USD) i Max (99 USD rocznie), ale można z niego również korzystać bezpłatnie, mając mniej funkcji. Ponadto oferują trzydziestodniowy zwrot pieniędzy bez zadawania pytań dla wszystkich typów kont, co moim zdaniem stanowi dużą przewagę nad innymi.

Google Analytics

Inną opcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest Google Analytics, który stanowi rdzeń wielu innych narzędzi do analityki mediów społecznościowych. Oferuje statystyki i narzędzia, z których można łatwo skorzystać optymalizacja wyszukiwarki (SEO) i wielu celach marketingowych. Jego głównymi funkcjami jest monitorowanie źródeł ruchu, witryn, typów odwiedzających, odwiedzin i lokalizacji, z której uzyskuje się dostęp do strony.

Ma też kilka asów w rękawie, ponieważ pozwala monitorować i mierzyć wszystkie działania marketingowe, co pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja kampania jest warta Twojego czasu. Zasadniczo korzysta z pięciu kanałów społecznościowych i tworzy raport, aby zobaczyć, gdzie klienci wchodzili w interakcję z Twoją firmą w ciągu ostatnich trzydziestu dni.

Co więcej, program ten jest bezpłatny i mogą z niego korzystać zwykli użytkownicy. Ma także typ konta premium, który dodaje 24/7 wsparcie ze strony programistów i inne funkcje, takie jak dodanie 50 zmiennych niestandardowych lub przetwarzanie w maksymalnie 4 godzin, które jeszcze bardziej zoptymalizują możliwości Twojej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany kontem premium, skontaktuj się ze specjalistą, aby ułożył dla Ciebie plan cenowy ta strona.