Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Wskazówki dotyczące nieodpartego copywritingu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Wskazówki dotyczące nieodpartego copywritingu

Zachwyć swoich odbiorców dzięki tym wskazówkom dotyczącym copywritingu

Patrzysz na pustą stronę i nie możesz zawieść.

Musisz zainspirować odwiedzających Twoją witrynę do dalszego czytania. Musisz utrzymać ich zaangażowanie. Musisz stworzyć głębokie poczucie pilności, że absolutnie muszą kupić twoje produkty i usługi.

Jeśli Ci się powiedzie, jesteś bohaterem, który pomógł Twojej firmie osiągnąć cele marketingu cyfrowego i osiągnąć niesamowity wzrost przychodów. Jeśli ci się nie uda… nie możesz zawieść.

Świetna kopia internetowa prowadzi do niesamowitych rzeczy. Na placu 2 Marketing, napisaliśmy tysiące stron internetowych, które pomogły naszym klientom przyciągnąć, zaangażować i nawrócić ich klientów. Przeprowadziliśmy ankietę z naszym zespołem doświadczonych copywriterów, strategów treści i redaktorów, aby uzyskać ich najlepsze wskazówki dotyczące pisania stron internetowych. Postępuj zgodnie z nimi, a zmiażdżysz także swoje cele marketingu cyfrowego.

Nr porady dotyczącej copywritingu1: Poznaj swoich odbiorców (i pisz dla nich)

Musisz zrozumieć ludzi wchodzących na Twoją stronę. Nie tylko to, czego mogą chcieć od Twojej firmy, ale także to, kim są jako ludzie.

Przeprowadź badanie osobowości kupującego, aby zrozumieć, co sprawia, że ​​odwiedzający Cię odwiedzają, jaka może być ich osobowość, jak bardzo są wykształceni i przez co przechodzą na co dzień. Następnie napisz swój tekst głosem, który będą dla nich zrozumiały i z którym się utożsamią.

Nr porady dotyczącej copywritingu2: Cel dla serca

Bez względu na to, co sprzedajesz, emocjonalne odwołania są niezbędne do skutecznego pisania stron internetowych.

Spraw, aby Twoi goście coś poczuli. Przed jakimi wyzwaniami stoją? Jak będą się czuli, gdy Twoje produkty lub usługi poprawią ich życie? Jakie emocje zmotywują ich do pozostania zaangażowanym i ostatecznie do działania? Strach? Miłość? Radość? Ulga?

Rekommenderad:  Wskazówki dotyczące kupowania szczepów oleju CBD

Jeśli potrafisz wykorzystać ich najgłębsze i najbardziej pierwotne emocje, przyciągniesz ich uwagę i ją zatrzymasz.

Nr porady dotyczącej copywritingu3: Celuj w głowę

W przypadku wielu firm same emocje nie załatwią sprawy. Potrzebny jest również racjonalny apel.

Jakie dokładnie korzyści odniosą Twoi klienci, gdy kupią od Ciebie lub podejmą działania, których oczekujesz od nich? Jakie dowody masz na poparcie tego? Jakie są logiczne powody, dla których ich życie ulegnie poprawie po tym, jak zrobią to, czego od nich oczekujesz?

Jeśli nie potrafisz przedstawić swoim czytelnikom jasnych, zwięzłych i racjonalnych argumentów, stracisz ich.

Nr porady dotyczącej copywritingu4: Nie komplikuj

Żargon, wielkie słowa i skomplikowane zdania nie sprawiają, że brzmisz mądrze i wiarygodnie.

Używanie słów, których Twoi czytelnicy mogą nie rozumieć, grozi utratą ich uwagi. Powiedz to, co musisz powiedzieć, tak prosto, jak tylko potrafisz. Proste zdania i jasno zakomunikowane idee znacznie częściej motywują zachowanie niż skomplikowane.

Nr porady dotyczącej copywritingu5: Mów krótko

Twoi czytelnicy mają dużo do zrobienia. Nie marnuj ich czasu na niepotrzebne słowa lub długie bloki tekstu.

Staraj się, aby twoje zdania były krótkie. Ogranicz swoje akapity do nie więcej niż pięciu wierszy tekstu.

Nr porady dotyczącej copywritingu6: Bądź oryginalny

Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) zdziesiątkowała oryginalność w Internecie. Sieć jest pełna firm, które próbują wyglądać i brzmieć dokładnie tak, jak ich konkurenci.

Jeśli wyglądasz i brzmisz dokładnie tak, jak Twoi konkurenci, Twoi klienci nie mają przekonujących powodów, by kupować od Ciebie. Tak, musisz być krystalicznie czysty i łatwo zrozumiały. Ale trzeba też się wyróżniać, mieć mocny punkt widzenia i zająć stanowisko.

Dowiedz się, co sprawia, że ​​Twoja firma jest wyjątkowa i dlaczego naprawdę różnisz się od konkurencji. Następnie wplataj te różnice we wszystkie publikowane teksty internetowe.

Rekommenderad:  Dlaczego wyszukiwanie – i SEO – jest ważne

Nr porady dotyczącej copywritingu7: Być specyficznym

Deklaracje wartości są ważne, ale nie pozwól czytelnikom zgubić się w morzu abstrakcji.

Jeśli sprzedajesz produkt, bardzo szczegółowo opisz jego funkcje oraz to, co robi i jak to jest z niego korzystać. Jeśli sprzedajesz usługę, bardzo szczegółowo opisz, czym się zajmujesz i jak wygląda współpraca z Tobą.

Kierowanie działaniami dzięki atrakcyjnej kopii internetowej

Dobra kopia internetowa wymaga umiejętności, wiedzy i dyscypliny. Musisz utrzymać czytelnika w centrum swojej historii. Trzeba wzbudzać emocje i przedstawiać przekonujące argumenty.

Dzięki odpowiednim technikom możesz tworzyć kopie, które wzbudzają pilność i lojalność. Możesz zachęcić czytelników do wypełniania formularzy, zapraszania na spotkania i dokonywania zakupów. Dzięki świetnemu tekstowi strony internetowej możesz zmiażdżyć swoje cyfrowe cele marketingowe.

Table of Contents