Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

7 Zewnętrzne dyski pamięci dla iPada

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 7 Zewnętrzne dyski pamięci dla iPada

Tablety to świetne urządzenia. Można je wręcz uznać za najwybitniejsze urządzenie ostatnich lat. Oczywiście, smartphones naprawdę nabrały tempa, ale Tablet to coś nowego (w sensie komercyjnym), coś, co łączy w sobie przenośność smartfona z funkcjonalnością laptopa, a wszystko to w jednym świetnym urządzeniu z większą mocą obliczeniową, większą baterią i większym, ładniejszym wyświetlaczem. A kiedy mówię tablet, pierwszą nazwą, która przychodzi mi na myśl, jest „tablet”. Apple; pierwszy obraz, który pojawia się w Twojej głowie, to smukłe, białe urządzenie, które wszyscy znamy i kochamy. iPada.

Dwa i pół roku po oficjalnej premierze iPad, obecnie pod adresem jego trzecia generacja jest nadal tabletem numer jeden na świecie. Nie wiem, czy tak pozostanie, ale na razie to nadal czołowy pies. Niewiele rzeczy możemy znaleźć w iPadzie, ale jest coś, czego ludzie nienawidzą od samego początku: jest to dodatkowe miejsce na dane. Oczywiście, Apple oddaje użytkownikom 64 GB pamięci i możliwość przechowywania plików w formacie iCloud, ale dla niektórych to nie wystarczy. A ponieważ nie ma zwykłego złącza USB ani gniazda na kartę SD, dość trudno jest podłączyć go do zewnętrznego dysku twardego lub karty SD.

7 Zewnętrzne urządzenia pamięci masowej dla iPada

Ale niektórzy zdeterminowani ludzie próbowali znaleźć sposób na obejście tego problemu i w niektórych przypadkach im się to udało. Teraz możesz podłączyć urządzenie zewnętrzne urządzenie pamięci masowej do iPada, ale technologia wciąż się rozwija, więc może minąć trochę czasu, zanim dotrze do głównego nurtu odbiorców. Niezależnie od tego, szybkie wyszukiwanie ujawni całą gamę urządzeń, które mogą zapewnić dodatkową pamięć iPadowi, od bezprzewodowych dysków USB po zewnętrzne dyski twarde. Chociaż masz Apple na USB, większość zewnętrznych i przenośnych dysków twardych nie działa na iPadzie, więc zachowaj ostrożność i przetestuj je przed zakupem czegokolwiek. Są drogie i nie chcesz ich kupować w ciemno. Więc uważaj.

Pamiętaj, że to nie jest Top; to raczej lista zewnętrzne rozwiązania pamięci masowej dla iPada. I nie jest to szczyt, bo te zewnętrzne dyski twarde nie mają szeregu funkcji i nie robią czegoś nadzwyczajnego. Być może wraz z następną generacją zewnętrznych urządzeń pamięci masowej zaczniemy widzieć więcej funkcji.

1. Maxell AirStash

Ten mały facet ma niezłą moc, a jak na dysk USB robi całkiem sporo. Może łączyć się bezprzewodowo z iPadem i udostępniać zewnętrzną pamięć masową 2 GB aż do 128 GB (choć dość drogie). Urządzenie to tak naprawdę czytnik kart SD wyposażony w połączenie bezprzewodowe. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć kartę SD i podłącz go do iPada. Najlepsze jest to, że ładuje się, gdy jest używany jako zwykła pamięć USB. 2 wszystkie urządzenia w jednym małym gadżecie.

2. Napęd Kingston Wi-Drive

Firma Kingston wyrobiła sobie markę w dziedzinie pamięci komputerowych. A jeśli jesteś graczem lub maniakiem znającym się na technologii, będziesz wiedział, do czego są zdolni. Napęd Wi-Drive (nazwa kodowa Mobi SX) jest zabezpieczony szyfrowaniem WEP zewnętrzne urządzenie magazynujące które mogą zapewnić Twojemu iPadowi aż do 32 GB dodatkowej przestrzeni. Urządzenie może pozostawać połączone z iPadem przez maksymalnie 4 godzin, a także umożliwia bardzo szybkie i niezawodne przesyłanie strumieniowe filmów i innych plików multimedialnych.

3. Satelita Seagate GoFlex

Wspaniały zewnętrzny dysk twardy do iPada które mogą przedłużyć pamięć dowolnego urządzenia obsługującego łączność bezprzewodową za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji GoFlex. Dostęp do urządzenia można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki Safari, gdzie należy wprowadzić adres IP zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, aby uzyskać dostęp do znajdujących się na nim plików. Dzięki pojemności 500 GB może być świetnym dodatkiem do każdego urządzenia bezprzewodowego, a ponieważ jest lekki i ma małą obudowę, można go łatwo zabrać do pracy lub na wakacje.

4. HyperDrive 1 gruźlica

HyperDrive 1 gruźlica to bez wątpienia świetne urządzenie do przechowywania danych. Zawiera 1 TB przestrzeni na dane dostępne na iPadzie od razu po jego podłączeniu. HyperDrive obsługuje technologię plug-and-play, co zapewnia szybszy dostęp, i można go podłączyć do iPada za pomocą kabla USB lub za pomocą aplikacji Camera Connect. Mimo, że bateria wymaga ciągłego ładowania (na jednym ładowaniu można przerzucić aż 40 GB), to pomysł na nią jest świetny!

5. Hitachi G-CONNECT 500 GB

G-Connect chodzi o dzielenie się. Aby to udowodnić, możesz połączyć się z 4 iDevices jednocześnie z Hitachi G-Connect i korzystaj z jego 500 GB przestrzeni dyskowej. Napęd może obsługiwać ponad 5 użytkowników, a dzięki lekkiej konstrukcji i niewielkim wymiarom jest bardzo przenośny.

6. Buffalo Technology CloudStor Solo 1 gruźlica

Przenieś dzielenie się w zupełnie nowy wymiar. To urządzenie umożliwia udostępnianie plików w sieciach społecznościowych za pośrednictwem szerokopasmowego Internetu i sieci bezprzewodowej. Mimo to może pełnić funkcję zewnętrznego dysku twardego komputera, a także dysku twardego zewnętrzne urządzenie pamięci masowej dla iPadapoddając się 2 TB przestrzeni do zabawy. Może przesyłać strumieniowo do dowolnego urządzenia bezprzewodowego z prędkością do 1000 Mbps.

7. Kingston Wi-Drive 32 GB

The Napęd Wi-Fi to świetny gadżet, który może podwoić pojemność iPada. Łączy się bezprzewodowo z iPadem i tworzy niestandardową nazwę APN (nazwę punktu dostępu) dla późniejszych połączeń. Urządzenie może przechowywać niemal każdy typ pliku i błyskawicznie udostępniać go na iPadzie.

Na tym kończymy lista zewnętrznych urządzeń pamięci masowej iPada. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości Apple znajdzie rozwiązanie tego problemu lub kilka nowych gadżetów ulepszy iPada, dodając opcje pamięci zewnętrznej. Pamiętaj, aby przetestować każde nowe urządzenie przed zakupem, aby upewnić się, że nie ma problemów ze zgodnością i że będzie działać na Twoim iPadzie.

Table of Contents