7 Znaki, że Twój iPhone jest hakowany

7 Znaki, że Twój iPhone jest hakowany 1

Użytkownicy iPhone'a są przyzwyczajeni do przekonania, że ​​ekosystem ich telefonu jest bezpieczniejszy niż Android lub inne platformy. Na wiele sposobów mają rację! AppleŚcisła kontrola nad aplikacjami, które można pobrać na iPhone'y (jeśli nie masz jailbreaka), oznacza, że ​​istnieje mniejsze prawdopodobieństwo pobrania złośliwego oprogramowania. Ale to nie znaczy, że iPhone'y są odporny do hakowania.

Wręcz przeciwnie, próby włamań na iPhone'y rosną na różnych frontach, ponieważ hakerzy próbują narazić na szwank określone systemy i uzyskać dostęp do danych. Wi-Fi, iMessage, przeglądanie stron internetowych i wiele innych funkcji telefonu wykazały poważne luki w ostatnich latach. To jeden z powodów tego Apple robi bezprecedensowy ruch, umożliwiając pojawienie się aplikacji śledzących wirusy, takich jak iVerify Apple Sklep.

Prowadzi to do ważnego pytania: jeśli hakerzy podstępnie pracują nad obejściem zabezpieczeń iPhone'a, skąd wiesz, kiedy jesteś hakowany? Jakie są oznaki naruszenia bezpieczeństwa twojego iPhone'a? Wskazówki mogą przybierać różne formy, ale oto niektóre z najlepszych czerwonych flag, na które powinni zwracać uwagę użytkownicy iPhone'a. Kontynuuj czytanie, aby się nauczyć 7 Znaki, że Twój iPhone jest hakowany.