Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Geekowskie strony z dowcipami, aby oszukać znajomych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Geekowskie strony z dowcipami, aby oszukać znajomych

Jeśli chcesz zrobić cyfrowemu dowcipowi swoim znajomym, nie musisz być ekspertem od komputerów! Istnieje wiele witryn z dowcipami dla geeków, których możesz użyć do zrobienia zabawnego żartu znajomym.

Jeśli chcesz zaspokoić wewnętrznego trolla w sobie, ale nie chcesz przesadzać, mamy dokładnie to, czego potrzebujesz! Od symulatora dowcipów hakerskich po fałszywą witrynę hakerską — oto siedem witryn z dowcipami dla geeków, dzięki którym oszukasz znajomych!

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Pranx to jedna z najzabawniejszych stron z dowcipami. Jak tylko zalogujesz się na stronie, będziesz mógł wybierać spośród wielu różnych żartów dla geeków. To zabawny wybór dla osób, które chcą zagrać w prosty, ale zabawny dowcip.

W prawym górnym rogu zobaczysz różne ikony, takie jak:

 • Baza danych Interpolu.
 • Elektrownia jądrowa.
 • Łamacz haseł.
 • Koparka bitcoinów.
 • Kodowy deszcz.
 • Symulator DOS-a.

Witryna ma proste, białe tło i pozwala wybierać spośród wielu różnych psikusów, które możesz wykonać. Wygląda jak witryna z grami wideo, ale możesz łatwo zrobić dowcip, klikając dowolną z dostępnych opcji. Strona działa równie dobrze na urządzeniach mobilnych.

Symulator hakera Pranx sprawia wrażenie, jakby twój komputer został zhakowany. Jest nawet zabawny dowcip, który zapętla się w nieskończoność Windows aktualizacje na komputerze! Programy hakerskie też są całkiem przekonujące. Jeśli otworzysz program „Fake Virus”, wyświetli się ekran, który symuluje hakowanie ekranu.

Ma stosunkowo przejrzysty interfejs, ale to właśnie czyni go tak przekonującym! Istnieje wiele alertów, które możesz ustawić w tym symulatorze żartów hakerów, w tym takie rzeczy jak:

 • Instalowanie złośliwego oprogramowania.
 • Odliczanie samozniszczenia.
 • Pobieranie informacji osobistych lub poufnych.
 • Ściśle tajne ostrzeżenia.

Jeśli chcesz, aby ludzie myśleli, że jesteś hakerem wysokiego poziomu lub ekspertem od kodowania, Hacker Typer jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby zrobić najlepszy dowcip. To idealny żart, by skłonić kolegę, który nie przestaje wpatrywać się w Twój ekran. Nawet jeśli nie znasz ani jednej linijki kodu, Hacker Typer sprawi, że wyjdziesz na eksperta od kodowania na najwyższym poziomie.

Rekommenderad:  Jak pisać notatki do swojego podcastu

Witryna ma czarne tło, z migającym kursorem w lewym górnym rogu. Naciśnij dowolny klawisz, a zaczniesz pisać kod jak profesjonalista. Oczywiście kod to bełkot, ale te wścibskie oczy nie wiedzą nic lepszego!

Po krótkim czasie witryna automatycznie wyświetla błąd „Odmowa dostępu”, co sprawia wrażenie, jakbyś próbował włamać się do ściśle tajnej bazy danych!

Możesz dostosować czcionkę, rozmiar, szybkość i kolory strony internetowej według własnego uznania. Witryna zawiera również szereg linków dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o cyberbezpieczeństwie, co jest miłym akcentem.

GeekPrank to kolejna kujonowska witryna, której możesz użyć do zrobienia zabawnego dowcipu znajomym. Interfejs wygląda dokładnie tak Windows XP, więc jest to zabawny sposób, aby Twoi znajomi pomyśleli, że wymieniłeś ich system operacyjny.

Istnieje również kilka opcji prankingu, w tym opcje takie jak:

 • Fałszywe ostrzeżenie o wirusie.
 • zamek FBI.
 • Pęknięty ekran.
 • Szum TV (biały) na wyświetlaczu.
 • Ostrzeżenie przed włamaniem.
 • Deszcz Matrixa.

Wyświetla nawet niebieski ekran śmierci w przypadkowych odstępach czasu i wydaje się automatycznie uruchamiać ponownie. Kursor jest automatycznie ukrywany na stronie, gdy to robisz. Jeśli ustawisz pełny ekran, twój znajomy nigdy nie dowie się, co stało się z jego komputerem, chyba że mu powiesz lub mimowolnie zminimalizuje ekran!

Następny na liście jest WhatsFake. Mówiąc najprościej, jest to fałszywy generator czatu. Możesz dostosować każdy aspekt ekranu, od zdjęcia profilowego czatów po zegar telefonu.

Jeśli chcesz stworzyć naprawdę przekonującą wiadomość WhatsApp, aby żartować znajomym, jest to fajna strona internetowa. To nie jest fałszywa witryna hakerska, ale jeśli naprawdę potrafisz sprzedać wiadomość, naprawdę nie brakuje sposobów na zrobienie psikusa znajomym za pomocą tej geekowskiej witryny.

Jeśli chcesz uchodzić za retroużytkownika internetu przed znajomymi, wypróbuj Google Terminal. Został stworzony, aby zilustrować, jak Google mógł wyglądać na początku lat 80., a inspiracja jest niesamowita. Możesz dodawać ciągi wyszukiwania i naciskać klawisze, aby uruchamiać wyszukiwanie.

Rekommenderad:  Cydia Substrate otrzymuje trzecią aktualizację, aby poprawić stabilność pod dużym obciążeniem pamięci

Odwołuje się nawet do reliktów, takich jak Commodore 64 i Apple II. Zgodnie z motywem, kursor nie będzie działał na stronie, więc wszystkie funkcje są dostępne za pomocą klawiatury.

To przezabawne spojrzenie na to, jak Google mogło wyglądać ponad trzydzieści lat temu. Istnieje również kilka innych opcji wyświetlania, w tym:

 • Google pod wodą.
 • Google Mirror.
 • I zhakowana wersja gry Offline Dinosaur!

Kto nie nienawidzi tych przypadkowych Windows aktualizacje? Jeśli chcesz zrobić zabawny żart na komputerze znajomego, który symuluje ekran aktualizacji, Fake Update jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Podczas logowania będziesz mieć możliwość wyboru jednego z kilku ekranów ładowania. Witryna posiada takie opcje jak:

 • Windows 98.
 • System operacyjny Mac.
 • Windows 7.
 • Windows 10.
 • Para.

Po prostu wybierz jeden, a automatycznie ukryje kursor i rozpocznie uruchamianie aktualizacji, która tak naprawdę nigdy się nie kończy. Po prostu ustaw tryb pełnoekranowy, gdy twój przyjaciel odchodzi na chwilę od biurka i obserwuj, jak denerwuje się na ekranie komputera.

Shady URL to przezabawna strona internetowa, która ukrywa twoje linki w podejrzanych rzeczach. Jak widać powyżej, obróciło się Twitter w bardzo podejrzany link. Możesz wysłać te linki do znajomych i obserwować, jak szaleją, zwłaszcza jeśli są w monitorowanej sieci.

Jeśli chcesz sfałszować aktualizację systemu, powinieneś rozważyć wypróbowanie Update Faker. Update Faker pozwala łatwo zrobić psikus znajomym, członkom rodziny lub współpracownikom, sprawiając wrażenie, jakbyś przeprowadzał fałszywą aktualizację komputera.

Pozwala wybierać spośród wielu aktualizacji systemu operacyjnego, w tym macOS, Windows 10, Windows 11, a nawet Windows 98. To bardzo prosta platforma, która pozwala szybko wybierać spośród różnych ekranów aktualizacji.

Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić opcję aktualizacji, a następnie przełączyć okno na pełny ekran. Jest bardzo łatwy w konfiguracji, więc możesz to zrobić, gdy twój kolega lub przyjaciel odchodzi od biurka. Następnie po prostu obserwuj, jak nadal czekają, aż zniknie niekończący się ekran ładowania!

Rekommenderad:  Jak zaimplementować przycisk darowizny PayPal w WordPress

Zacznij się dobrze bawić!

Jeśli z czasem zaczynasz się coraz bardziej nudzić, zacznij się trochę bawić z tymi witrynami z dowcipami dla geeków. Witryny takie jak symulator dowcipów hakerskich lub GeekPrank są idealne do wypróbowania, jeśli chcesz trochę odpocząć od pracy.

Jeśli masz trochę wolnego czasu, możesz także nauczyć się kilku zabawnych hobby związanych z majsterkowaniem, które nie wymagają nawet dużo miejsca!

Table of Contents