8 Najlepsze aplikacje, takie jak Facebook dla Android

Mówiąc, że Facebook jest popularny to mało powiedziane. Wygląda na to, że wszyscy i ich babcia korzystają z serwisu społecznościowego. The Facebook aplikacja przenosi funkcje na mniejsze urządzenia (tablety i telefony). Problemem jest Facebook wymaga zezwolenia, które daje Facebook prawa do twoich danych osobowych. Nie wszyscy czują się bezpiecznie, udzielając tych uprawnień. Co możesz zrobić? Wypróbuj jedną z tych najlepszych aplikacji, takich jak Facebook.

Aplikacje takie jak Facebook cecha

Czym są Facebook Uprawnienia?

Podczas korzystania z Facebook Po pobraniu aplikacji musisz zezwolić na określone uprawnienia. Niektóre uprawnienia obejmują:

  • Dostęp do twoich wiadomości SMS i SMS oraz możliwość ich czytania.
  • Dostęp do twoich kontaktów oraz możliwość ich czytania i pisania.
  • Możliwość pobierania plików na urządzenie bez uprzedniego powiadomienia.
  • Czytaj, dodawaj i zmieniaj wydarzenia kalendarza na swoim urządzeniu.

Facebook zapewnia użytkowników, że istnieją nieżyczliwe przyczyny tych uprawnień. Uprawnienia są sformułowane w taki sposób, że brzmią przerażająco, ale naprawdę Facebook nie korzysta z uprawnień nielegalnie. Na przykład dostęp do twoich wiadomości jest taki, że jeśli dodasz numer telefonu, aplikacja może wysłać Ci kod bezpieczeństwa. Innym przykładem jest zezwolenie na pobieranie, kiedy Facebook automatycznie dostarcza ciekawe reklamy i wiadomości do Twojego kanału. Nadal możesz czuć się niepewnie i niepewnie co do tych uprawnień. Czuje się jak Facebook zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem.

Jeśli się martwisz, spróbuj Facebook alternatywna aplikacja.

Jakie są alternatywne Facebook Aplikacje?

Alternatywa Facebook Aplikacja to taka, która daje Ci wszystko lub prawie to samo Facebook funkcje, których już używasz w oficjalnej aplikacji lub witrynie. Różnią się od oficjalnej aplikacji z kilku powodów:

  • W żaden sposób nie jest powiązany z Facebook. Te aplikacje są tworzone przez inne osoby lub firmy, z którymi nie współpracują Facebook w ogóle.
  • Nie zezwalaj na takie same uprawnienia jak Facebook. Mogą wymagać własnych zezwoleń, ale generalnie są znacznie mniej przerażające niż oficjalne Facebook app.
  • Ponieważ jest to odrębne od oficjalnego Facebook aplikacja, której nie dajesz Facebook te przerażające uprawnienia.
  • Wiele z nich jest lżejszych, więc nie zużywają zasobów, baterii i danych urządzeń. Wiele Facebook użytkownicy aplikacji nienawidzą tego, jak duże są dane aplikacji i jak szybko wyczerpuje ona baterię urządzenia, dlatego bardziej doceniana jest lżejsza aplikacja.

Większość tych alternatywnych aplikacji to tak zwane „opakowanie”. Jest to termin na określenie oprogramowania, które naśladuje stronę internetową. Pobierasz aplikację, która faktycznie odczytuje informacje ze strony internetowej (w tym przypadku Facebook), a następnie pokazuje, co przeczytał. Czyta wersję mobilną Facebook (ponieważ jesteś na telefonie lub tablecie), a następnie pokazuje Ci to jako aplikację.

Możesz zapytać, dlaczego nie chcesz przejść do wersji mobilnej Facebook zamiast korzystać z aplikacji opakowania. Po pierwsze, łatwiej jest dotknąć otworzyć aplikację niż przejść do strony internetowej na urządzeniu. Po drugie, nie wszystkie funkcje są dostępne w wersji mobilnej, którą można uzyskać w aplikacji otoki. Na przykład niektóre mają pełną możliwość przesyłania wiadomości bez potrzeby korzystania z aplikacji Messenger. W końcu łatwo powiedzieć, że aplikacja otacza stronę internetową i sprawia, że ​​działa jak aplikacja.

Jakie są najlepsze aplikacje Facebook?

Chcesz podać jedną z tych alternatyw Facebook aplikacje próbują? Niezależnie od tego, czy jest to opakowanie, czy nie, możesz po prostu polubić wygląd, wygodę i bezpieczniejszą użyteczność jednej z tych aplikacji w stosunku do oficjalnej Facebook app.

Metal do Facebook I Twitter:

Metal to opakowanie, które oferuje dodatkowe funkcje i ulepszenia, dzięki czemu nie wygląda jak opakowanie. Największe twierdzenia aplikacji to to, że jest bardzo lekka i nie wyczerpuje baterii tak jak oficjalna Facebook app. Możesz także użyć Metal do Twitter jeśli nie chcesz korzystać z urzędnika Twitter app.

Przesuń palcem po Facebook:

Trzepnąć jest bardzo podobny do metalu, ponieważ jest to opakowanie z własnymi specjalnymi cechami. Oferuje zabawne motywy i tryb Nie przeszkadzać, który zapobiega pojawianiu się powiadomień w określonym czasie. Jest również lekki, więc nie wyczerpuje szybko baterii urządzenia. Tryb oszczędzania energii oszczędza baterię jeszcze bardziej.

Folią aluminiową:

Folią aluminiową jest zaprojektowany i sprzedawany jako Facebook aplikacja, która chroni cię przed tymi nikczemnymi uprawnieniami. Stąd nazwa Tinfoil. Ta aplikacja jest jak czapka z cyny, która zapobiega Facebook od dostępu do twoich prywatnych informacji.

Szybki:

Szybki jest inny Facebook alternatywa, która naśladuje oficjalną aplikację. Posiada wszystkie te same funkcje, których oczekujesz od oficjalnej aplikacji, ale bez uprawnień i zużycia baterii.

Maskonur dla Facebook:

Przeglądarka Puffin to popularna przeglądarka, która wykorzystuje kompresję, aby ograniczyć wykorzystanie przepustowości, a także wykorzystuje integrację z chmurą, aby przyspieszyć przeglądanie. Wszystkie te same funkcje można uzyskać dzięki Facebook app z maskonura.

SlimSocial dla Facebook:

SlimSocial to kolejna lekka alternatywa Facebook aplikacja z jedną dużą różnicą od reszty. To jest open source. Otwarte źródło oznacza, że ​​każdy może dostać się do działania aplikacji i zmieniać ją według własnego uznania. Jeśli masz umiejętności projektowania oprogramowania, ta aplikacja może Ci się najbardziej podobać, ponieważ możesz zmieniać rzeczy tak, aby pasowały do ​​Ciebie i Twoich potrzeb.

Folio dla Facebook:

Folio jest jeszcze inny Facebook otoki, ale ten pozwala na korzystanie z kilku serwisów społecznościowych w jednej aplikacji. Możesz korzystać z Google+, Instagram, i Facebook wszystko na raz.

Toffeed dla Facebook:

Toffeed to lekkie opakowanie, które nie pochłania baterii i przepustowości urządzenia. Jest również bardzo szczery o pozwoleniach i ich przeznaczeniu, więc nie zastanawiasz się i nie martwisz, czy pozwalasz tylko innemu Facebook aplikacja do przejęcia kontroli nad urządzeniem.

To są 8 najlepsze aplikacje, takie jak Facebook które zapewniają wszystkie te same funkcje, które chcesz, ale bez przerażających uprawnień lub wyczerpania baterii, które znajdziesz w oficjalnej aplikacji.

Martwisz się o te przerażające pozwolenie na Facebook aplikacja? Czy aplikacja wyczerpuje baterię i przepustowość? Jeśli tak, wypróbuj jedną z tych najlepszych aplikacji, takich jak Facebook które nie wymagają uprawnień i są lekkie.