8 Najlepsze łatwe w użyciu aplikacje Personal Finance w 2020 roku

Aplikacje Personal Finance uległy znacznej aktualizacji na przestrzeni lat. Obecnie aplikacje te są tak wydajne, że można je podłączyć do rachunków bankowych i inwestycyjnych, usługodawców, a nawet giełd kryptograficznych. Jednak tylko niektóre z tych mobilnych narzędzi do zarządzania pieniędzmi są warte pobrania. Ta lista składa się z jednych z najlepszych aplikacji do finansów osobistych w 2020 r., Które zostały zaprojektowane w celu uproszczenia i wzmocnienia twoich celów w zakresie finansów osobistych.

8 Najlepsze łatwe w użyciu aplikacje Personal Finance w 2020 roku

Tu są 8 osobiste aplikacje finansowe, które naprawdę mogą zarządzać finansami i wydajnością.

  Mennica

Wszystko w jednym narzędziu finansowym do śledzenia rachunków, zarządzania budżetami i monitorowania inwestycji. Możesz także zarządzać swoją oceną kredytową za darmo i otrzymywać porady, jak poprawić swój wynik, nawet jeśli nie masz karty kredytowej. Aplikacja Mint ma ponad 20 milionów użytkowników i można do niej uzyskać dostęp za pomocą przeglądarki na komputerze lub pobrać ją na urządzenia z systemem iOS lub Android.

  Karma kredytowa

Aplikacja Credit Karma umożliwia bezpłatne sprawdzenie zdolności kredytowej. Ta aplikacja przyciągnęła ponad 60 milionów użytkowników i jest dostępna w przeglądarce lub w aplikacjach na iOS i Androida. Credit Karma zapewnia alerty i powiadomienia, jeśli w raportach kredytowych wprowadzono jakiekolwiek zmiany.

  Trochę odbić

Aby rozpocząć korzystanie z funkcji Bit bounce, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację i zarejestrować się przy użyciu istniejącego adresu e-mail. Aplikacja Bit bounce automatycznie dodaje do białej listy wszystkie Twoje kontakty i osoby, do których niedawno wysłałeś e-maila. Jest to świetny sposób, aby nie tylko uporządkować skrzynkę odbiorczą, ale także zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze, zachowując produktywność.

  Delta

Aplikacja Delta pozwala zobaczyć, jak wyglądało twoje portfolio w wybranym przez ciebie okresie. Będziesz mógł ustawić alerty cenowe, aby otrzymywać powiadomienia, gdy moneta osiągnie określoną cenę, lub po prostu utworzyć listę obserwacyjną monet, których jeszcze nie posiadasz. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store i Google Play Store lub można uzyskać do niego dostęp na stronie internetowej.

  Pieniądze Clarity

Clarity Money pozwala przeglądać wszystkie swoje subskrypcje w jednym miejscu. Te aplikacje pomagają łatwo anulować te, których nie używasz. Sugeruje nawet subskrypcje, które możesz chcieć zakwestionować lub rozważyć anulowanie. Aplikacja pieniędzy Clarity pomaga oszczędzać na określone cele i budować zestaw oddzielnych funduszy oszczędnościowych.

  Pryzmat

Dzięki tej aplikacji możesz śledzić swoje dochody, saldo konta i kwotę, którą wydajesz każdego miesiąca. Ta aplikacja pozwala wybrać konto bankowe do zapłaty za każdy rachunek, dzięki czemu nigdy nie otrzymasz odesłania czeku. Aplikacja Prism jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

  YNAB

YNAB zapewnia bieżący raport informujący o tym, jak dobrze zarządzasz budżetem. Pozwala także na stopniowe wprowadzanie ulepszeń w czasie. Aplikacja YNAB jest dostępna online oraz na urządzenia z Androidem i iOS.

  Finserv MARKETS App

Dzięki osobistej aplikacji pożyczkowej możesz łatwo uzyskać dostęp do aplikacji pożyczkowej, śledzić historię zakupów lub dokonywać płatności online. Aplikacja Finserv MARKETS jest łatwa i bezproblemowa w użyciu i zapewnia ekskluzywne nagrody tylko dla aplikacji. Dokonując transakcji za pomocą aplikacji, możesz zdobyć ekskluzywne B-monety i odblokować wyjątkowe nagrody, takie jak Digital Goldback, CIBIL Report, Life, a także uzyskać ubezpieczenie od wypadków Rs. 1.50 000 / -.