Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 najlepsze sieci reklamowe dla małych wydawców [& fast approval]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 najlepsze sieci reklamowe dla małych wydawców [& fast approval]

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

Jeśli jesteś małym wydawcą lub nowym blogerem, uzyskanie zatwierdzenia przez sieci reklamowe może być trudne. Ale nie martw się – zapewniamy Ci ochronę! Tu są 8 sieci reklamowe, które są idealne dla mniejszych wydawców i nowych blogerów. Ponadto wszystkie mają krótki czas zatwierdzania, dzięki czemu możesz szybko zacząć zarabiać na swoich treściach. Sprawdź je już teraz!

AdMaven

AdMaven jest zalecany dla wydawców, którzy chcą zarabiać na witrynie z szybkim zatwierdzeniem. Ta sieć reklamowa jest dość popularna wśród początkujących wydawców, a ich minimalne wymagania dotyczące ruchu wynoszą zero. Blogerzy z niewielkim ruchem w swoich witrynach mogą ubiegać się o AdMaven i zarabiać na swoim blogu dzięki reklamom. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, a następnie umieścić swoje reklamy na swoim blogu.

Typy formatów reklam, których możesz używać do zarabiania pieniędzy za pośrednictwem AdMaven, to pełnoekranowe, wyskakujące okienka, natywne push, baner VPN, blok reklam, lightbox i Ads Floater. AdMaven płaci swoim wydawcom za pomocą przelewu bankowego, PayPal, Payoneer, BTC itp. Wystarczy wybrać preferowaną metodę płatności na ich pulpicie nawigacyjnym.

Media.net

Media.net to kolejna popularna sieć reklamowa dla początkujących wydawców, która stanowi solidną alternatywę dla Google AdSense. Jeśli Twój blog uzyskuje przyzwoity ruch z poziomu –1 krajów, wówczas współpraca z tą siecią reklamową będzie najlepszą decyzją, jaką podejmiesz.

Oferują również dodatkowe 10% prowizji jako bonus za pierwszy 3 miesięcy Twoich zarobków w Media.net. Na przykład: jeśli zarobisz 500 $ w pierwszym miesiącu, zapłacą ci 550 $.

Media.net to najlepsza platforma reklamy kontekstowej obsługiwana przez sieci Yahoo i Bing. Ich sieć reklamowa ma reklamodawców premium z szeroką gamą reklam sponsorowanych. Płatności są dokonywane przelewem bankowym i PayPal w ciągu 30 dni NETTO.

Rekommenderad:  10 najlepszych firm hostingowych dla małych firm

Fakt, że nie ma minimalnych wymagań dotyczących ruchu, oferty CPC, solidny zespół wsparcia i szereg formatów reklam sprawiają, że jest to idealna sieć reklamowa dla mniejszych wydawców.

PopAds

PopAds jest liczbą 1 Sieć reklamowa CPM dla witryn o niskim natężeniu ruchu. Ich minimalna wypłata to $5 a ich pulpit nawigacyjny jest łatwy w użyciu.

Wymagania dotyczące ruchu: Minimalny

Metody Płatności: Payoneer, PayPal

Średni przychód z tysiąca odwiedzających wynosi około $4 i płacą w 30 NETTO lub 60 NETTO dni. Ich proces zatwierdzania jest dość łagodny, a mali wydawcy mogą dużo zarobić, jeśli korzystają z PopAds.

Reklamodawca

Kolejną siecią reklamową dla małych wydawców jest Reklamodawca. Ma minimalną wypłatę w wysokości 10 USD. Najlepszą rzeczą w tej sieci reklamowej jest to, że oferuje wiele formatów reklam, a nawet płaci 10 USD.

W przypadku przelewów bankowych minimalna wypłata wynosi 50 USD, podczas gdy w przypadku PayPal jest to 10 USD. Ich CTR nie są wystarczające ze względu na słabą jakość reklam. Poza tym Bidvertiser to przyzwoita sieć reklamowa.

PrzychodyHity

PrzychodyHity wyświetla ponad 2 miliard reklam każdego dnia i oferuje współczynnik wypełnienia na poziomie 100%. Są znani ze swoich spójnych płatności, oferując szereg formatów reklam, takich jak wyskakujące okienka, reklamy tekstowe, multimedia, monetyzacja aplikacji, spersonalizowane formaty reklam itp.

RevenueHits współpracuje z wydawcami każdej wielkości, dając im mnóstwo opcji do zabawy. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić o niestandardowy format reklamy, a oni przejdą pomyślnie, jeśli jest to rozsądna prośba.

Najlepsze jest to, że nie ma minimalnych wymagań dotyczących ruchu, a płatności są wysyłane za pośrednictwem PayPal, Payoneer i przelewu bankowego na warunkach NET30. Bycie jedną z największych sieci reklamowych na świecie może w dłuższej perspektywie przynieść korzyści małym wydawcom.

Clicksor

Będąc siecią reklamową od ponad dwunastu lat, Clicksor obsługuje 150 000 wydawców i wyświetla reklamy w 200 krajach. Sieć obsługuje ponad 3 milionów reklam na godzinę i można je łatwo zintegrować ze swoją witryną. Płatności są szybsze zgodnie z warunkami NET15 (próg 50 USD) i są wypłacane w każdy czwartek co miesiąc.

Rekommenderad:  PowerToys w sklepie Microsoft Store dla Windows 11

Dzięki Clicksor wydawcy otrzymują:

 • Do 85% udziałów w przychodach
 • Harmonogram płatności NET15
 • Niskie wymagania dotyczące ruchu
 • Wiele opcji jednostek reklamowych.

Łatwo jest uzyskać zgodę na bycie częścią sieci reklamowej Clicksor, pomimo twierdzenia, że ​​minimalny ruch to 5 000 odsłon.

Średnie szacunki zarobków są następujące:

 • $0.2 na tysiąc wyświetleń dla banerów multimedialnych
 • $00,035 za kliknięcie w przypadku reklam tekstowych
 • $0.0025 dla reklam pop i reklam pełnoekranowych.

Musisz mieć co najmniej 50% ruchu pochodzącego z poziomu 1 kraje do zarabiania dobrych pieniędzy. Ich płatności są szybkie i zgodne z wieloma opcjami formatu reklam, które można łączyć z innymi sieciami reklamowymi.

AdCash

AdCash oferuje wydawcom wiele formatów reklam, w tym reklamy pełnoekranowe, reklamy w witrynie, banery displayowe, reklamy wsuwane, reklamy w aplikacjach i wiele innych. Wyjątkowe w Adcash jest to, że zapewnia różnorodność, jeśli chodzi o opcje przychodów wydawcy z prowizjami CPM i CPA. Jednak nie płacą na zasadzie CPC. Płatności różnią się w zależności od konwersji ruchu, ale zawsze możesz zamienić opcje formatu reklamy i przeprowadzić z nimi test porównawczy, aby zobaczyć, co najlepiej sprawdza się w Twojej witrynie.

Dzięki AdCash wydawcy otrzymują:

 • Wysokie współczynniki wypełnienia
 • Brak minimalnych wymagań dotyczących ruchu
 • Pulpit raportowania oparty na sztucznej inteligencji
 • Harmonogram płatności NET30 z progiem 100 USD

Ze względu na typ prowizji CPA AdCash nie jest zbyt popularny, co może być trudne do dostosowania dla wydawców. Niemniej jednak zawsze możesz skorzystać z formatów pop-under AdCash, ponieważ zapewniają one lepsze eCPM.

Google AdSense

Google AdSense zawsze była najpopularniejszą na świecie siecią reklamową, z której korzystają mali wydawcy i nowi blogerzy. AdSense zapewnia 99.9% współczynnika wypełnienia reklamami wysokiej jakości i zadowalająca wydajność pod względem przychodów z reklam.

Korzyści Google AdSense:

 • Oferty CPC i CPM
 • Harmonogram płatności NET30 z progiem wypłaty 100 USD
 • Niskie wymagania wstępne
 • Wysoki współczynnik wypełnienia
 • Łatwe do wdrożenia na Twojej stronie
 • Stałe wypłaty.
Rekommenderad:  Napraw błąd Infinite Warfare Bamberga

Po zarejestrowaniu się w AdSense wydawcy powinni przestrzegać Warunki korzystania z usługi AdSense i przejść przez ich zasady programu. Po zaimplementowaniu fragmentu kodu AdSense Twoja witryna może wyświetlać maksymalnie 3 jednostek reklamowych na stronę.

Ogólnie rzecz biorąc, Google wybiera najlepsze reklamy dla Twojej strony na podstawie treści i niszy witryny. Możesz przejrzeć bibliotekę wideo AdSense, aby dowiedzieć się więcej o optymalizacji reklam i zarabiać dzięki AdSense jako wydawcy.

Uwagi dotyczące ruchu w sieci reklamowej

 • Twoje konto zostanie zamknięte, jeśli otrzyma nieuczciwy ruch.
 • Warunki korzystania z sieci reklamowej zabraniają niektórych nisz, takich jak hazard.
 • Istnieje możliwość wykluczenia wydawców z sieci reklamowej niezależnie od wymogów ruchu.
 • Chociaż staraliśmy się umieścić najlepiej płatne sieci na szczycie tej listy, przychody zależą od Twojej niszy i ruchu.

Zakończyć

Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o sieć reklamową, upewnij się, że uważnie przeczytałeś jej warunki, ponieważ są one często aktualizowane. Niezależnie od tego, czy jesteś małym wydawcą, który dopiero zaczyna, czy grasz już od jakiegoś czasu, mamy sieć reklamową, która spełni Twoje potrzeby.

I nie zapomnij – jeśli zarabiasz na swoim blogu co najmniej 1000 USD i chcesz jeszcze bardziej zwiększyć przychody z reklam, zarejestruj się już dziś, aby założyć konto startowe w MonetizeMore, a my pomożemy Ci zwiększyć CTR, CPM i ogólną reklamę przychody bez uszczerbku dla UX.

Zacznij tutaj!