Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Najlepsze witryny do pobierania bezpłatnej muzyki [100% Legal in 2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Najlepsze witryny do pobierania bezpłatnej muzyki [100% Legal in 2023]

Przed powszechnym przyjęciem usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Spotify i YouTube Muzyka. Dostęp do muzyki uzyskiwaliśmy głównie poprzez pobieranie jej na nasze urządzenia ze stron internetowych, które je udostępniały.

Ponieważ jednak te platformy do przesyłania strumieniowego są zwykle oparte na subskrypcji, co dla niektórych z nas może być kosztowne, i nie oferują możliwości pobierania muzyki, nadal wolimy pobierać muzykę ze stron internetowych, które oferują ją legalnie. Które strony internetowe oferują najlepsze darmowe pliki do pobrania muzyki?

Na szczęście istnieje wiele stron internetowych, z których można pobrać muzykę za darmo. Większość muzyki dostępnej bezpłatnie i legalnie na tych stronach została dostarczona przez artystów. Jednak niektóre z tych witryn oferują również ograniczoną liczbę utworów z głównego nurtu.

Jeśli więc szukasz stron internetowych, z których możesz pobrać oryginalne kopie muzyki na otwartych licencjach, w tym artykule znajdziesz 8 najlepsze strony umożliwiające bezpłatny dostęp do muzyki i pobieranie jej.

Jakie są najlepsze witryny do pobierania bezpłatnej muzyki?

Szukasz najlepszych witryn do pobierania bezpłatnej muzyki, aby znaleźć i pobrać interesującą muzykę? Oto najlepsze opcje pobierania bezpłatnej muzyki bez uciekania się do piractwa cyfrowego:

Strona internetowa Plusy Cons

Jamendo Umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki; oferuje kilka sposobów przeglądania muzyki. Aby pobrać muzykę, wymaga rejestracji; pobiera muzykę w formacie mp3 Free Music ArchiveDobrze zorganizowane utwory muzyczne; nie wymaga rejestracji Umożliwia pobieranie muzyki wyłącznie w formacie mp3 Bandcamp Przyjazny dla użytkownika interfejs; obszerna biblioteka muzycznaNie wszystkie utwory na stronie są bezpłatne; aktualności o muzyce AudiomackRóżnorodność gatunków muzycznych; dobrze zorganizowane kategorie muzyczneNiektóre utwory nie są dostępne do bezpłatnego pobrania Archiwum muzyki na żywoOferuje koncerty i nagrania na żywoOferuje tylko występy i nagrania na żywo

YouTube Biblioteka audio Oferuje różne gatunki muzyczne; zapewnia efekty dźwiękowe i bezpłatną muzykę. Do pobierania muzyki wymagane jest konto Google; brak funkcji wyszukiwania Archiwum internetowe Obszerna biblioteka muzyki i nagrań Archiwum muzyczne jest trudne w nawigacji SoundCloud Oferuje kilka sposobów przeglądania muzyki; przyjazny interfejs użytkownikaNie wszystkie utwory na stronie są bezpłatne; opcje pobierania są różne

Jamendo

Jamendo to platforma muzyczna, która umożliwia użytkownikom udostępnianie muzyki i udostępnianie jej do pobrania fanom muzyki na podstawie licencji Creative Commons. Jest to jedna z najlepszych witryn do pobierania plików MP3 w Internecie.

Oznacza to, że bezpłatne pobieranie muzyki na tej stronie nie narusza praw autorskich. Zanim jednak będziesz mógł skorzystać z funkcji pobierania muzyki na Jamendo, musisz zarejestrować konto.

Na tej stronie możesz także przesyłać strumieniowo znalezione utwory muzyczne i tworzyć własne listy odtwarzania oprócz publicznych list odtwarzania, takich jak Indie, Chill Zone, Electro Waves i wiele innych.

Rekommenderad:  7 Najlepsze strategie optymalizacji reklam mobilnych

Dostęp do muzyki Jamendo można uzyskać na stronie internetowej, przechodząc do sekcji Eksploruj, sekcji Najnowsze wydania zawierającej nowo wydaną muzykę lub sekcji Radio.

Pobieranie muzyki na Jamendo jest łatwe, a interfejs przejrzysty. Istnieją jednak pewne ograniczenia dotyczące muzyki, którą można pobierać z witryny. Jeśli nie zdecydujesz się na licencjonowanie Jamendo, nie będziesz mógł wykorzystywać muzyki w przestrzeni publicznej ani w projektach biznesowych.

Plusy:

 • Umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki
 • Oferuje kilka sposobów przeglądania muzyki
 • Posiada aplikację mobilną

Cons:

 • Aby pobierać muzykę, wymagana jest rejestracja
 • Pobiera muzykę tylko w formacie mp3

Darmowe archiwum muzyczne

Darmowe archiwum muzyczne to strona oferująca bezpłatne i legalne pobieranie muzyki. Ta strona może być Twoim pierwszym przystankiem, jeśli chcesz pobrać muzykę nowych i interesujących artystów.

Większość utworów na tej stronie pochodzi od mniej znanych muzyków, ale jest też kilka utworów znanych artystów. W ofercie aż 16 stylów, m.in. jazz, blues, world music, pop i inne znane gatunki muzyczne. Pozwala wybrać jakość i format pliku muzycznego, który chcesz pobrać.

Jeśli chcesz posłuchać muzyki przed pobraniem, Free Music Archive oferuje również opcję strumieniowego przesyłania muzyki. To świetny sposób na odkrywanie nowych utworów i legalne pobieranie muzyki na swoje urządzenia.

Plusy:

 • Umożliwia strumieniowe przesyłanie utworów
 • Utwory muzyczne na stronie są dobrze zorganizowane
 • Nie wymaga rejestracji

Cons:

 • Umożliwia pobieranie muzyki wyłącznie w formacie MP3

Bandcampa

Bandcampa to jedna z najlepszych witryn do pobierania bezpłatnej muzyki, która pozwala niezależnym muzykom sprzedawać swoją muzykę za darmo, ustalać cenę minimalną lub pozwalać ludziom robić, co chcą.

Witryna ma przyjazny interfejs użytkownika i umożliwia nawet bezpośrednie strumieniowe przesyłanie muzyki. Jedną z cech, które lubimy w Bandcamp, jest elastyczność artysty w ustalaniu ceny za swoją muzykę.

Możesz skorzystać z pola wyszukiwania, aby wyszukać utwory lub skorzystać z sekcji „Odkryj” i wpisać zero w polu płatności, jeśli muzyka nie ma ceny minimalnej, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać muzykę na swój komputer.

Nie wszystkie utwory na Bandcamp można pobrać za darmo, ale większość z nich możesz pobrać bez żadnych opłat. Witryna oferuje pobieranie muzyki w różnych formatach, takich jak MP3, FLAC, AAC, OGG i WAV.

Plusy:

 • Posiada obszerną bibliotekę muzyczną
 • Nie wymaga konta użytkownika
 • Pozwala wybrać, czy chcesz płacić za muzykę
 • Oferuje wiadomości muzyczne

Cons:

 • Nie wszystkie utwory na stronie są bezpłatne

Audiomack

Jeśli szukasz witryny, z której możesz pobrać nieograniczoną darmową muzykę, Audiomack to kolejna witryna, na której znajdziesz utwory instrumentalne.

Ze względu na łatwość obsługi, różnorodność gatunków muzycznych i dobrze zorganizowane kategorie muzyczne, takie jak „Na czasie”, „Najpopularniejsze utwory” i „Najlepsze albumy”, Audiomack to świetna witryna umożliwiająca bezpłatny dostęp do muzyki i pobieranie jej.

Jednak liczba bezpłatnych utworów muzycznych na Audiomack jest ograniczona, ponieważ niektóre utwory nie są swobodnie udostępniane przez ich twórców. Na szczęście nadal możesz pobrać remiksy tych utworów lub po prostu bezpłatnie przesyłać je strumieniowo online.

Rekommenderad:  Jak się wzbogacić: The 4- Krokowy proces, który każdy może wykonać

Na tej stronie najprawdopodobniej znajdziesz każdą piosenkę, której szukasz, ponieważ z biegiem czasu zbudowała ona obszerną bibliotekę muzyki, w tym także popularnych artystów.

Plusy:

 • Ma niesamowity wybór muzyki
 • Możesz przesyłać strumieniowo muzykę i pobierać ją za darmo

Cons:

 • W przypadku niektórych oferowanych utworów nie ma możliwości pobrania

Hałas Handlowy

Hałas Handlowy to platforma do odkrywania i dystrybucji muzyki, która umożliwia artystom bezpłatne udostępnianie swojej muzyki fanom.

To, co najbardziej podoba nam się w tej platformie, to możliwość bezpłatnego udostępniania muzyki różnych artystów. Aby jednak uzyskać dostęp do bezpłatnego pobrania muzyki, musisz podać swój adres e-mail i kod pocztowy, aby wesprzeć marketing artysty.

Jednak NoiseTrade nie pozwala na pobieranie pojedynczych utworów, więc jeśli chcesz pobrać dźwięk ze strony, otrzymasz całą listę utworów konkretnego artysty w jednym pliku ZIP.

Na tej stronie będziesz mógł znaleźć znanych muzyków i artystów, a także odkryć nowych. Więc, spróbuj.

Plusy:

 • Umożliwia dostęp do różnych gatunków muzyki
 • Łatwy w użyciu
 • Posiada aplikację mobilną

Cons:

 • Aby pobrać muzykę za darmo, musisz podać swój adres e-mail i kod pocztowy

YouTube Biblioteka audio

Chociaż to wiemy YouTube Muzyka nie oferuje bezpłatnego pobrania tej muzyki, YouTube Biblioteka audio to darmowy sposób na pobieranie muzyki online bez naruszania praw autorskich.

YouTube Biblioteka audio to najlepsza opcja, jeśli tworzysz treści i szukasz strony internetowej, na której można uzyskać bezpłatną muzykę w tle do swoich treści.

Posiada obszerną bazę danych audio bez praw autorskich i można z niej korzystać bezpłatnie lub pod warunkiem uznania artysty. Jednakże muzyki pobranej z kolekcji nie można remiksować ani sprzedawać bez zgody właściciela.

Pobieranie muzyki z serwisu jest bardzo łatwe YouTube bibliotekę audio, ponieważ wystarczy wybrać przycisk pobierania pod każdym utworem na platformie.

Plusy:

 • Oferuje wyłącznie muzykę bez tantiem
 • Zapewnia łatwą opcję przypisania utworu na wypadek, gdyby twórcy chcieli wykorzystać muzykę

Cons:

 • Większość oferowanych utworów to utwory instrumentalne

Archiwum internetowe

Archiwum internetowe to biblioteka non-profit zapewniająca dostęp do muzyki, filmów, stron internetowych, oprogramowania i innych treści cyfrowych.

Zawiera ponad 14 milionów nagrań audio, głównie muzyki, programów radiowych, Archiwum Muzyki na żywo i podcastów.

W Internet Archive można bezpłatnie pobrać muzykę wielu czołowych artystów.

Plusy:

 • Zawiera obszerną bibliotekę treści cyfrowych, w tym muzyki
 • Posiada przyjazny interfejs użytkownika

Cons:

 • Czasami pojawiają się treści naruszające prawa autorskie

SoundClick

SoundClick to kolejna świetna witryna do odkrywania i pobierania darmowej muzyki. Kiedy po raz pierwszy odwiedzisz tę witrynę, zostaniesz przeniesiony do prostego układu użytkownika, który zawiera listę różnych gatunków muzycznych, w tym pop, instrumenty, hip-hop, muzykę elektroniczną i wiele innych.

Rekommenderad:  Najlepsze rękawice robocze dla kobiet w 2022 roku

Poza tym SoundClick oferuje spersonalizowane playlisty, w których odkryjesz ciekawą muzykę. Po wybraniu jednej z list odtwarzania lub gatunku dostępnych jest wiele utworów.

Większość utworów, które znajdziesz na tej stronie, jest bezpłatna i można je pobrać jednym kliknięciem, chociaż niektóre utwory mogą być płatne.

Musisz jednak zarejestrować się w SoundCloud, aby móc pobierać bezpłatną muzykę. SoundCloud ma również aplikację mobilną dla tych, którzy wolą korzystać z aplikacji mobilnych, aby uzyskać dostęp do utworów na stronie internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, SoundCloud to świetna witryna do odkrywania nowej muzyki i pobierania jej za darmo.

Plusy:

 • Oferuje dużą bazę muzyki
 • Posiada intuicyjny interfejs
 • Umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki

Cons:

 • Nie wszystkie utwory są dostępne za darmo

Ostatnie słowa

Jeśli szukasz darmowej muzyki do pobrania na swoje urządzenie, powyższe witryny pobierania bezpłatnej muzyki w zupełności Ci wystarczą. Pomimo faktu, że większości piosenek popularnych artystów nie ma na stronie, nadal możesz znaleźć tam doskonałe utwory, które możesz pobrać za darmo lub nawet przesyłać strumieniowo, jeśli chcesz.

Często zadawane pytania dotyczące najlepszych witryn do pobierania bezpłatnej muzyki

Tak, za pośrednictwem witryn takich jak SoundClick, Jamendo, NoiseTrade i Audiomack możesz bezpłatnie pobierać muzykę z różnych gatunków. Wszystkie te witryny oferują funkcję łatwego pobierania muzyki, chociaż niektóre wymagają rejestracji, aby uzyskać bezpośredni dostęp do bezpłatnego pobierania muzyki.

Jeśli szukasz bezpłatnego narzędzia do pobierania muzyki MP3, wypróbuj następujące opcje:
1. Darmowy program do pobierania muzyki
2. MP3jam
3. Narzędzie do pobierania ByClick
4. WideoProc

Jeśli masz konto premium w Spotify, możesz pobierać muzykę do dostępu offline, ale nie w formacie MP3 na swoje urządzenie. Istnieje kilka aplikacji do pobierania muzyki, które możesz wypróbować, aby zapewnić płynne słuchanie.

Audiomack to bezpłatna platforma, na której artyści udostępniają fanom swoją muzykę do strumieniowego przesyłania i pobierania. Chociaż możesz korzystać z tej aplikacji za darmo, istnieje również opcja oparta na subskrypcji, która pozwala korzystać z większej liczby funkcji na platformie udostępniania muzyki.

Najlepsze darmowe strony internetowe, na których można legalnie pobierać darmowe utwory w formacie MP3:

 1. Jamendo
 2. Archiwum internetowe
 3. Bandcampa
 4. Audiomack
 5. Archiwum muzyki na żywo
 6. YouTube Biblioteka audio
 7. Darmowe archiwum muzyczne
 8. SoundCloud

Dalsze lektury: