Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Oprogramowanie do podpisu cyfrowego, które zapewnia bezpieczeństwo firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Oprogramowanie do podpisu cyfrowego, które zapewnia bezpieczeństwo firmy

Wiele osób popełnia błąd, myśląc w ten sposób oprogramowanie do podpisu cyfrowego I oprogramowanie do podpisu elektronicznego są takie same, ale są między nimi pewne różnice. Podczas gdy drugi zawiera jedynie obraz elektroniczny dołączony do danych, plik oprogramowanie do podpisu cyfrowego ma bardziej złożoną technologię, co czyni go bardziej odpowiednim dla bezpieczeństwa.

Podpisy cyfrowe są wynikiem PKI (infrastruktury klucza publicznego) kryptograficzne operacja. Zasadniczo jest to schemat matematyczny używany do wykazania autentyczności Twojej wiadomości lub dokumentu. Ogólnie rzecz biorąc, składa się z trzech elementów: algorytmu generowania klucza, algorytmu podpisywania i algorytmu weryfikacji podpisu.

Podpis cyfrowy to coraz częściej wykorzystywana funkcja, z której korzystają duże firmy, aby móc pracować szybciej, usprawnić swój czas i zaoszczędzić pieniądze wydawane na kurierów. Bezpieczeństwo jest również bardzo ważne, dlatego większość firm korzysta z 256-bitowe szyfrowanie SSL. Co więcej, oprogramowanie wykorzystuje aparat komputerowy do wykonania zdjęcia i umieszczenia go obok podpisu.

Najlepsze usługi podpisu cyfrowego

W tym artykule przedstawimy niektóre aplikacje oferujące tę funkcję bezpieczeństwa. Zaoszczędzisz dużo czasu, eliminując potrzebę drukowania, faksowania i skanowania. Również koszty papierowe związane z działalnością biurową zostają obniżone do minimalnego poziomu.

Podpisz

Podpisz to szybkie i stabilne oprogramowanie do podpisu cyfrowego stworzone przez firmę Arx. Jest dostępne na całym świecie i jest wiodącym standardowym rozwiązaniem podpisu cyfrowego używanym przez bardzo ważne firmy, takie jak Coca-Cola, Herbalife, a nawet przez FBI. Podpis cyfrowy z CoSign jest kompatybilny z różnymi formatami, w tym Microsoft Word, Excel, PDF i tak dalej.

CoSign by Arx posiada zróżnicowaną ofertę usług wspierających dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw 1 do ponad 1000 nadawców dokumentów. Jest dostępny online i tylko dla Windows platforma. Ceny mogą się różnić w zależności od planu płatności i możesz je zweryfikować Tutaj. Przykładowo za standardowy pakiet dla jednego podpisującego trzeba będzie płacić 15 dolarów miesięcznie.

DokumentDocuSign

DokumentDocuSign to jedno z najlepszych programów do podpisu cyfrowego dostępnych obecnie na rynku. Oferują wsparcie dla każdego rodzaju działalności, co czyni to oprogramowanie jednym z najlepszych wyborów, niezależnie od tego, czy używasz go do podpisywania różnych dokumentów w imieniu własnym, czy też jesteś firmą międzynarodową.

W DocuSign możesz wybrać podpis z domyślnej galerii lub utworzyć własny. W ten sposób wyeliminujesz wszystkie koszty związane z umową w formie papierowej, a dodatkowo zaoszczędzisz mnóstwo czasu. DocuSign oferuje wszystkim swoim klientom konto w chmurze, na którym przechowywane są wszystkie podpisane umowy.

DocuSign jest dostępny online, na Urządzenia z systemem iOS i dalej Windows 8 tabletki. Aby uzyskać informacje na temat cen, sprawdź oficjalną stronę DocuSign tutaj.

Powiązane: Najlepsze alternatywy dla DocuSign

Prawy podpis

Prawy podpis to oprogramowanie do podpisu cyfrowego, które obsługuje wiele natywnych formatów (takich jak: PDF, DOC, DOCX, HTML, TXT) i posiada integrację z FreshBooks, BatchBook i HighRise. Interfejs tego oprogramowania jest ładny i bardzo łatwy w użyciu, posiada wiele zautomatyzowanych procesów, które poprowadzą Cię przez proces podpisywania.

RightSignture oferuje wsparcie na wszystkich głównych platformach, takich jak Windows, Mac i Linux, online, a nawet na telefonach, dzięki czemu proces podpisywania jest bardzo łatwy. Firma ta oferuje jedne z najniższych cen na rynku i za jedyne 14 dolarów miesięcznie będziesz mógł wysyłać nieograniczoną liczbę dokumentów. Więcej informacji na temat planów płatności można znaleźć na oficjalnej stronie RightSignature tutaj.

Znaczące Xyzmo

Xyzmo Istotne Podpis Rozwiązania pod całą nazwą jest oprogramowaniem do podpisu cyfrowego, stworzonym specjalnie dla dużych firm (ponad 1000 nadawców dokumentów). Jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Europie, a ceny zaczynają się od 15 dolarów miesięcznie dla nadawcy dokumentu.

Oprogramowanie to wykorzystywane jest w bankach (Intesa SanPaolo, BMG, Generali), operatorach telekomunikacyjnych (T-Mobile), agencjach ubezpieczeniowych i wielu innych. Zabezpieczenia są bardzo mocne, dlatego własnoręczny podpis będzie zawsze weryfikowany z podpisem zarejestrowanym przy pierwszym użyciu programu, aby mieć pewność, że nie jest on fałszywy. Podpis można złożyć na tablecie, telefonie lub notesie do podpisu, który można kupić tutaj, na ich stronie.

Podpis cyfrowy SIGNiX

Podpis cyfrowy SIGNiX oferuje usługę podpisu cyfrowego, która pozwala na podpisywanie dokumentów, umów i formularzy w szybki i bardzo bezpieczny sposób. Proces jest bardzo szybki i łatwy, co oznacza, że ​​jest to dobre rozwiązanie dla firm kredytowych i ich kredytobiorców na zamknięcie kredytów. SIGNiX Digital Signature ma dwie główne kategorie kont: MyDox i EnterpriseDox.

Podczas gdy MyDox jest przeznaczony dla mniejszych firm, a zastosowana technologia opiera się na chmurze, EnterpriseDox jest specjalnie zaprojektowany do transakcji na dużą skalę i wymaga integracji produktu. Ciekawą funkcją jest możliwość śledzenia dokumentów w trakcie procesu podpisywania. W praktyce pozwala to na sprawdzenie statusu dokumentów w czasie rzeczywistym i automatyczne wysyłanie przypomnień do sygnatariuszy w przypadku opóźnienia dokumentu.

Adobe EchoSign

Adobe EchoSign jest wiodącym dostawcą podpisu cyfrowego, z którego korzystają duże firmy, takie jak: QualComm, Twitter, Facebook, P&G i tak dalej. Ten produkt Adobe oferuje usługi od zwykłych użytkowników po globalne firmy. Mają nawet bezpłatne konto, które pozwala tylko na pięć podpisów miesięcznie i jest kompatybilne z plikami Microsoft Word, Excel i PDF.

Adobe EchoSign przechowuje wszystkie dokumenty w plikach komputerowych, umożliwiając sprawne wysyłanie i odbieranie podpisanych dokumentów (z zaimplementowaną również funkcją śledzenia). Jest kompatybilny z wieloma platformami, takimi jak wszystkie używane przez komputery (Windows, Mac, Linux), przeglądarki, a nawet urządzenia mobilne. Ceny zaczynają się od 14,95 USD miesięcznie za jednego użytkownika. Aby zapoznać się z innymi planami płatności, odwiedź oficjalną witrynę Adobe EchoSign Tutaj.

Centrum podpisywania

Centrum podpisywania zastępuje procesy papierowe potrzebne do podpisywania różnych dokumentów. Wszystkie pliki przechowywane są w prywatnej chmurze. Dotyczy to dowolnego sektora biznesowego lub branżowego, dostępnego tylko w Azji i Europie. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, ponieważ nie musisz niczego instalować, wystarczy skorzystać z przeglądarki.

Centrum podpisywania zminimalizuje czas podpisania umowy, eliminując główne procesy, takie jak drukowanie, faksowanie, przesyłki kurierskie, poczta, skanowanie, a nawet przechowywanie. Mają bardzo dobry system bezpieczeństwa, ponieważ nawet zmiana jednego znaku spowoduje, że podpis cyfrowy będzie nieważny. Można więc powiedzieć, że jest to nawet bezpieczniejsze niż dokument podpisany na papierze. Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją, możesz ją wypróbować za darmo Tutaj.

Bezpieczne podpisywanie

Bezpieczne podpisywanie to aplikacja do podpisu cyfrowego, która umożliwia przechowywanie wszystkich plików tylko w jednym miejscu. Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo papieru, mnóstwo czasu i pieniędzy, jednocześnie zwiększając produktywność i efektywność biznesową. Rozwiązanie Secure Sign oferuje wiele typów kont, takich jak: Podpisuję, Podpisujemy, Wypełniacz formularzy i Formularz bezpośredni.

Konto I Sign jest przeznaczone dla małych firm i służy głównie do podpisywania i pieczętowania zamówień, raportów, umów lub innego rodzaju dokumentów. Natomiast konto We Sign jest przeznaczone dla dużych firm, które podpisują lub uzyskują podpisy od różnych klientów. Możesz wypróbować tę usługę za darmo lub możesz wybrać plan płatności Tutaj.

ZnakŁatwy

Dzięki naszym czytelnikom dowiedzieliśmy się o ZnakŁatwy i byliśmy z tego całkiem zadowoleni. Ci, którzy na co dzień korzystają z usług Google, powinni to wiedzieć to jest również zintegrowany z Dyskiem Google. Tam są iOS, Android i nawet Jeżyna aplikacje tych usług, przy czym wszystkie są bezpłatne. Sign Easy zapewnia bezproblemowe rozwiązanie i pozwala Twoim klientom na podpisywanie za pomocą smartfona lub tabletu, żegnając się z tradycyjnymi metodami.