Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

8 sposobów na rozwiązanie problemu braku działania YouTube na Androidzie

Ogólnie rzecz biorąc, instalacja i aktywacja YouTube na telefonie i wszystkich urządzeniach z Androidem jest możliwa. Ta aplikacja jest jedną z tych aplikacji, z których mogą korzystać nawet dzieci. Czasami jednak użytkownicy tej aplikacji narzekają, że YouTube nie działa na ich telefonach lub tabletach z Androidem. Czy spotkałeś się z takim problemem? Dołącz do nas w tym artykule, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem z filmami z YouTube, które nie działają lub nie ładują się na Twoim urządzeniu z Androidem.

Jak mogę rozwiązać problem polegający na tym, że YouTube nie działa na moim telefonie z Androidem po jego aktywacji?

Użytkownicy napotykają różne problemy po zainstalowaniu i aktywowaniu YouTube na swoich telefonach z Androidem. Na przykład w przypadku niektórych użytkowników filmy z YouTube są pobierane, ale nie odtwarzane, a nawet w przypadku innych filmy nie są pobierane. Ponadto niektórzy inni użytkownicy napotkają błędy, takie jak brak połączenia lub sprawdzenia połączenia internetowego, błąd pobierania, błąd odtwarzania i inne podobne przypadki. Jeśli po aktywacji YouTube na telefonie z Androidem masz którykolwiek z tych problemów, przeczytaj ten artykuł do końca. W tym artykule przedstawiliśmy osiem przydatnych metod, które pomogą Ci rozwiązać różne problemy z YouTube na telefonie z Androidem.

Osiem praktycznych sposobów rozwiązania problemu braku działania YouTube na telefonie z Androidem

Uruchom ponownie telefon

Po aktywowaniu YouTube na telefonie z Androidem rozwiązywanie problemów należy rozpocząć od ponownego uruchomienia telefonu. W większości przypadków to proste zadanie rozwiązuje nie tylko wszystkie problemy tej aplikacji, ale także problemy innych aplikacji w telefonie.

Inhaltsverzeichnis

Po aktywowaniu YouTube na telefonie z Androidem sprawdź swoje połączenie internetowe

Po aktywowaniu YouTube na telefonie z Androidem musisz upewnić się, że jest on podłączony do Internetu. To bardzo proste. Wystarczy, że otworzysz stronę internetową poprzez przeglądarkę lub uruchomisz inną aplikację, która wymaga połączenia z Internetem. Zapewni to połączenie z Internetem. Jeśli Twoja przeglądarka lub inne aplikacje działają poprawnie, połączenie internetowe nie stanowi problemu. Jeśli jednak inne aplikacje lub strony internetowe nie ładują się, musisz naprawić połączenie internetowe telefonu. Należy pamiętać, że jeśli korzystasz z Wi-Fi do oglądania filmów w serwisie YouTube, musisz wyłączyć i ponownie włączyć modem. Najprawdopodobniej rozwiąże to problem z połączeniem internetowym.

Aktywuj tryb samolotowy w swoim telefonie

Ustawiając tryb samolotowy na telefonie z Androidem, wszystkie połączenia sieciowe zostaną wyłączone. Powinieneś włączyć ten tryb tylko na jedną minutę. Po wyłączeniu prawdopodobnie rozwiąże to wszystkie problemy z siecią w telefonie oraz umożliwi przesyłanie i odtwarzanie filmów w serwisie YouTube. Aby aktywować tryb samolotowy, otwórz panel powiadomień u góry ekranu i uzyskaj natychmiastowy dostęp do ustawień na telefonie z Androidem. Wybierz opcję Tryb samolotowy, aby włączyć ten tryb. Wyłącz tę opcję po minucie. Wreszcie możesz otworzyć aplikację YouTube. Najprawdopodobniej rozwiąże to problem z YouTube.

Sprawdź datę i godzinę na swoim telefonie z Androidem.

Jeśli nie możesz oglądać filmów po aktywacji YouTube na telefonie z Androidem, przejdź do ustawień daty i godziny. Ponieważ data i godzina w telefonie nie są ustawione prawidłowo, mogą wystąpić problemy z działaniem aplikacji YouTube i innych aplikacji w telefonie. Musisz więc upewnić się, że data i godzina w telefonie są prawidłowe. Najpierw przejdź do ustawień telefonu i wybierz opcję zarządzania systemem lub ogólnym. Następnie wybierz opcję Data i godzina. W kolejnym kroku aktywuj automatyczne klawisze daty i godziny lub wybierz strefę czasową. Na koniec, po aktywacji YouTube na telefonie, sprawdź jego połączenie internetowe, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

CZYTAĆ:  Wartość jest chroniona przez zasady bezpiecznego rozruchu i nie można jej zmienić ani usunąć.

Po aktywowaniu YouTube na telefonie z Androidem wyczyść pamięć podręczną i dane

Jeśli filmy nie ładują się po aktywacji YouTube na telefonie z Androidem, jednym z najlepszych rozwiązań jest wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych aplikacji YouTube. Wyczyszczenie pamięci podręcznej nie spowoduje w żaden sposób usunięcia danych aplikacji YouTube ani innych aplikacji, ale ustawienia YouTube zostaną zresetowane.

Zaktualizuj YouTube na swoim telefonie z Androidem przed jego aktywacją

W większości przypadków problemy w YouTube wynikają z błędów w tej aplikacji. Jedynym sposobem na naprawienie tych błędów jest aktualizacja aplikacji YouTube. Aby to zrobić, musisz najpierw otworzyć tę aplikację w Sklepie Play, wyszukać ją i znaleźć YouTube. Następnie wybierz opcję Aktualizuj. Zwykle aktualizacje aplikacji odbywają się bez żadnych problemów. Ponadto możesz zaktualizować YouTube na swoim telefonie z Androidem przed aktywacją YouTube.

Zainstaluj ponownie aplikację

Jeśli najnowsza wersja YouTube nie jest dostępna lub aktualizacje aplikacji nie rozwiązują problemów, usuń aplikację YouTube. Po usunięciu uruchom ponownie telefon i ponownie zainstaluj YouTube. Aby usunąć YouTube, przejdź do Sklep Play i znajdź aplikację YouTube. Wybierz opcję Odinstaluj. Ta aplikacja nie zostanie całkowicie usunięta z większości telefonów, ponieważ na Twoim telefonie z Androidem aktywowano już YouTube. W takich przypadkach przywracana jest fabryczna wersja aplikacji. W takim przypadku, jeśli ponownie zaktualizujesz aplikację, najprawdopodobniej rozwiąże to problem.

Po aktywowaniu YouTube na telefonie z Androidem zresetuj jego ustawienia

.Jeśli po aktywacji YouTube na telefonie z Androidem problem niedziałania żadnej z powyższych metod nie zostanie rozwiązany, musisz zresetować specjalne ustawienia aplikacji YouTube na swoim telefonie. Nie usunie to żadnych danych osobistych ani plików z telefonu. Musisz zresetować ustawienia, takie jak uprawnienia aplikacji, ograniczenia i inne, do ustawień domyślnych. Aby zresetować określone ustawienia aplikacji, musisz przejść do ustawień> system> resetuj opcje. Następnie wybierz opcję Resetuj preferencje aplikacji. Wreszcie powinno to rozwiązać problem niedziałającej aplikacji YouTube.

CZYTAĆ:  Jak sprzedawać na StockX

Ostatecznie mamy nadzieję, że dzięki metodom przedstawionym w tym artykule rozwiążesz problem braku ładowania filmów i inne powiązane problemy w tej popularnej aplikacji po aktywacji YouTube na telefonie z Androidem. Jeśli na Twoim telefonie lub tablecie z Androidem te problemy nadal występują, sugerujemy zalogowanie się na swoje konto poprzez stronę platformy i skorzystanie z zamieszczonych na niej filmów.

Pobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPresspłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobierz motywy WordPressdarmowy kurs on-line