Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Sposoby na uzyskanie bezpłatnych produktów i dużych rabatów na Amazon

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Sposoby na uzyskanie bezpłatnych produktów i dużych rabatów na Amazon

Czy chcesz znacznie przecenione produkty na Amazon lub jeszcze lepiej, darmowe produkty? Oczywiście, że tak. Amazonjednak tak naprawdę nie oferuje typowych kodów kuponów ani kodów promocyjnych. Istnieją jednak sposoby na oszczędzanie Amazon i legalnie otrzymuj darmowe produkty (to nie jest przynęta na kliknięcia; pokażę Ci, jak legalnie zdobyć darmowe produkty).

Piszę ten artykuł jako sprzedawca, który sprzedał produkty o wartości dziesiątek milionów dolarów Amazon—Pokażę ci wewnętrzne sekrety, dlaczego sprzedawcy rozdają produkty na Amazon i jak można je zdobyć.

Jeśli jesteś Amazon Sprzedawco, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym efektywnego korzystania z kuponów i promocji Amazon biznes.

Robi Amazon Oferować kody rabatowe?

Krótka odpowiedź jest taka Amazon nie oferuje np. kodu kuponu, który można zastosować i uzyskać 10% zniżki na produkt.

Jednak bardzo duży odsetek ma znaczne zniżki, jeśli wiesz, gdzie szukać. Dlaczego? Ponieważ Amazon to bezlitosny rynek, na którym miliony sprzedawców rywalizują o najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Najczęstszym sposobem, w jaki docierają na szczyt wyników wyszukiwania, jest sprzedaż większej liczby produktów z większymi rabatami.

#1 Amazon Witryny z prezentami

Oto mały sekret, o którym większość ludzi nie wie: istnieje wiele witryn, które rozdają Amazon produkty z dużymi rabatami lub za darmo. Dlaczego to robią? Zasadniczo, Amazon sprzedawcy rozdają produkty z dużą zniżką, aby spróbować zwiększyć sprzedaż i uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Witryny takie jak cashbackbase.com umożliwiają uzyskanie rabatu na produkty do 100%.

Zazwyczaj rabaty te wahają się od 50% do 100%.

Niektóre z nich podadzą ci kod rabatowy przy zakupie, a niektóre wyślą ci e-mailem potwierdzenie zakupu.

Oto najpopularniejsze strony:

#2 Błyskawiczne oferty / Dzisiejsze oferty

Amazon’s Today’s Deals to mało znana strona na Amazon gdzie kupujący otrzymują rabaty w wysokości około 25% lub więcej na niektóre z najpopularniejszych artykułów Amazon.

Dlaczego Amazon oferować tak świetne oferty? Cóż, Lightning Deals to program reklamowy z Amazon gdzie sprzedawcy płacą stałą opłatę w wysokości około 500 USD (tutaj jest najważniejsza część), oferują zniżkę w wysokości co najmniej 25% od normalnej ceny, która pojawi się na stronie Dzisiejsze oferty w Amazon mieć nadzieję, że uzyskają większą sprzedaż swoich produktów.

AmazonStrona ‘s zmienia się każdego dnia, więc stale sprawdzaj popularne produkty z 25% lub większymi rabatami.

Błyskawiczne oferty, jak sama nazwa wskazuje, to szybkie rabaty, które zwykle trwają tylko 24 godziny, więc stale sprawdzaj, aby szukać nowych ofert.

#3Kupony Amazon (Note: Nie zapomnij ich przyciąć)

Pamiętaj, jak powiedziałem to na początku Amazon nie ma oferty, której można użyć na dowolnych przedmiotach? To prawda, że ​​poszczególne produkty mają kupony

Kupony nie są automatycznie stosowane Amazon i musisz ręcznie zaznaczyć pole wyboru Kupon.

Możesz znaleźć kupony albo z Amazon Kupony (ostrzeżenie: będziesz dużo szukać) lub zajrzyj na normalną stronę wyników wyszukiwania po wyszukaniu przedmiotu. Spora część przedmiotów będzie miała dostępne kupony.

Amazon kupony pojawiają się na znaczny procent produktów w

Teraz jedna ważna uwaga: nie zapomnij faktycznie przyciąć kuponu. Większość klientów (około 60% klientów z mojego doświadczenia jako sprzedawcy dużych ilości) tak naprawdę nie przycina kuponów, ponieważ zakładają, że kupony są automatycznie stosowane do ich produktu. Kupony nie rób automatycznie zastosowany — musisz kliknąć ikonę kuponu, aby faktycznie zastosować kupon.

#4 Ukryte oferty

Domyślnie, Amazon pokaże Ci jedną cenę za przedmiot. W Amazon żargon sprzedawcy, nazywa się to „wygraniem Buy Box”. Ale nieznany wielu ludziom, Amazon często ma. Większość ludzi nie wie jednak, gdzie szukać tych innych cen.

Często produkty mają inne ukryte ceny poniżej pola zakupu.

Przez większość czasu najlepsza cena wygrywa Buy Box, a ukryte oferty składają się z ofert magazynowych. Jednak przez znaczną część czasu w tych ukrytych ofertach dostępne są zupełnie nowe przedmioty Amazon ukrywa się z różnych powodów (najczęściej dlatego, że jest sprzedawcą zewnętrznym, a nie Amazon samo). Zawsze sprawdzaj te ukryte oferty. Czasami dostaniesz niesamowite okazje nawet o 50% niższe niż cena Buy Box.

#5 Strona 3 I 4 wyników wyszukiwania

Oto kolejny sekret: sprzedawcy agresywnie walczą o to, by dostać się na pierwszą stronę Amazonw wynikach wyszukiwania, ponieważ około 90%+ sprzedaży pochodzi z pierwszej strony i prawie przegląda poprzednią stronę 2.

Jeśli sprzedawca ma produkt, który został przeniesiony na stronę 3 lub strona 4będą agresywnie walczyć o przejście na stronę 1 Lub 2. Jak agresywnie walczą? Obniżają swoje ceny. Ceny prawie identycznych produktów na stronie 3 wyników wyszukiwania może być często od 10% do 50% tańsze niż te na stronie 1.

Niektóre z najlepszych okazji można znaleźć na stronach 2 I 3 z Amazonwyniki wyszukiwania.

Jeśli kupujesz produkt towarowy (pomyśl o piłkach do jogi i obciążonych kocach), jakość będzie prawie identyczna dla produktu z najwyższej półki z produktem z 50. miejsca, ale ten drugi będzie często znacznie tańszy.

#6Oferty magazynów Amazon

Mogłeś widzieć Amazon oferty magazynowe, w których można kupić popularne przedmioty 5% do 25% od ceny regularnej. Ale czy są tego warte?

Amazon Oferty magazynu oferują 5Od % do 25% rabatu na rzeczy lekko używane.

Jako sprzedawca, który – na dobre i na złe – dokonuje zwrotów w wysokości setek tysięcy dolarów rocznie, podzielę się z wami pewną wiedzą bejsbolową na temat tego, jak zwroty działają na Amazon:

  • Amazon przeprowadza bardzo pobieżne badanie zwrotów. Jeśli opakowanie wygląda na nowe, Amazon założy, że produkt jest nowy i umieści go z powrotem w magazynie lub w transakcji magazynowej ze stanem jak nowy. Gdyby ktoś wymienił PlayStation 5 dla PlayStation 1 i włożyć do zupełnie nowego pudełka, Amazon rzadko to odkryje.
  • Większość przedmiotów ulegnie uszkodzeniu w opakowaniu, nawet jeśli zawartość w środku jest w porządku.

Co to dla ciebie znaczy? Istnieją cztery kategorie warunków Amazon Oferty magazynowe: jak nowe, bardzo dobre, dobre i akceptowalne. Osobiście nie kupię produktu jak nowy tylko za ok 5% rabat. Nie warto ryzykować, że oszust zwrotny majstrował przy przedmiocie bez wiedzy Amazon. Kupię jednak oferty magazynowe z klasyfikacją Very Good lub Good, ponieważ rabat jest znaczny, a ryzyko niskie.

#7 Zły produkt = darmowy produkt

Otrzymałeś produkt, który nie spełnił Twoich oczekiwań? Jeśli tak, prawdopodobnie możesz otrzymać produkt za darmo od sprzedawcy.

Najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą i wyjaśnij, dlaczego produkt nie spełnił oczekiwań (na dobre i na złe, jeśli wspomnisz coś o potencjalnym wystawieniu złej recenzji, pomoże to w Twojej sprawie). Możesz to zrobić, przeglądając stronę zamówień i klikając „Uzyskaj pomoc dotyczącą produktu”. Zazwyczaj sprzedawcy zwracają ci pieniądze i pozwalają zatrzymać produkt, ponieważ chcą za wszelką cenę uniknąć potencjalnie złej recenzji.

Jeśli miałeś negatywne doświadczenia z produktem, powinieneś skontaktować się ze sprzedawcą. Zazwyczaj zwrócą ci pieniądze i pozwolą ci zatrzymać produkt.

Jako sprzedawca muszę ostrzec i poprosić, aby nie nadużywać hojności sprzedawców. Kontaktuj się ze sprzedawcą tylko wtedy, gdy masz uzasadnione negatywne doświadczenia z produktem.

#8 Zostań Amazon Recenzent winorośli

Amazon Recenzenci Vine otrzymują darmowe produkty w zamian za pozostawienie uczciwych recenzji produktu. Być może widziałeś niektóre z tych recenzji Amazon jak pokazano niżej.

Amazon Recenzenci Vine otrzymują darmowe produkty w zamian za uczciwe recenzje.

Program ma jeden wielki haczyk: jest dostępny tylko dla zaproszonych. Jak więc zdobyć zaproszenie do programu? Amazon nie ujawnia dokładnych kryteriów, ale zasadniczo sprowadza się to do tego: napisz wiele długich recenzji produktów w określonej kategorii produktów, które zdobędą wiele pozytywnych głosów. Ile recenzji musisz wystawić? Ponownie, Amazon nie ujawnia dokładnej liczby, ale wydaje się, że jest to kilkadziesiąt. Więc upewnij się, że przeglądasz swoje zakupy na Amazon.

Wniosek

Zaskakująco łatwo jest uzyskać bezpłatne i mocno przecenione produkty Amazon. Najlepszym sposobem jest łatwe przeskanowanie witryn z rabatami i prezentami, takich jak JumpSend.com. Następnie regularnie sprawdzaj strony Dzisiejsze oferty i patrz dalej Amazon- markowe produkty (np. Kindle, Amazon Podstawy itp.), które Amazon intensywnie promuje, ale oferuje tylko niewielkie rabaty w porównaniu z produktami sprzedawców zewnętrznych.

Czy masz jakieś inne wskazówki dotyczące uzyskiwania świetnych okazji Amazon? Daj mi znać poniżej.