Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Sposoby oglądania Oscarów 2023 na żywo w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Sposoby oglądania Oscarów 2014 na żywo w Internecie

Aktualizacja: Oglądaj Oscary 2023 online za darmo

86. doroczna ceremonia rozdania Oscarów (popularnie zwanych Oscarami) odbywa się w Dolby Theatre w Los Angeles i będzie transmitowana na żywo w telewizji 2 marca o godz 7 po południu czasu wschodniego w sieci telewizyjnej ABC (12:00 GMT). Po tylu latach rozdanie Oscarów nadal jest najpopularniejszym i najchętniej oglądanym hollywoodzkim rozdaniem nagród na świecie. Zostanie wyemitowany na żywo w około 225 krajach na całym świecie.

Po raz pierwszy w historii oficjalny nadawca ABC ogłosił, że w tym roku ceremonia wręczenia Oscarów będzie transmitowana na żywo w Internecie, ale wiąże się to z dużym haczykiem. The Oscary 2014 – transmisja na żywo będą dostępne dla abonentów niektórych operatorów telewizji kablowej na ośmiu rynkach. Zatwierdzeni operatorzy telewizji kablowej to Comcast, Cablevision, Cox Communications, Charter Communications, Midcontinent Communications, Verizon FIOS, Google Fibre i AT&T U-verse. Miasta to Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Filadelfia, San Francisco, Houston, Raleigh-Durham i Fresno. Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych subskrybentów, ciesz się. Jeśli jednak tak nie jest, nie musisz się martwić, my również Cię o tym zadbamy. Więcej o tym później.

Gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów 2014 jest Ellen DeGeneres, a na jej koncie znajduje się ogromna lista godnych uwagi prezenterów, w tym Jessica Biel, Jim Carrey, Penélope Cruz, Jamie Foxx, Robert De Niro, Harrison Ford, Jennifer Garner, Anne Hathaway, Angelina Jolie, Brad Pitt i wielu innych. więcej. Idina Menzel wykona „Let It Go” z „Krainy lodu”, U2 wykona „Ordinary Love” z „Mandela: Long Walk to Freedom”, Karen O wykona „The Moon Song” z „Her”, a Pharrell Williams wykona „Happy” z „Despicable Me” 2.

Wilk z Wall Street jest typowany na zdobywcę Oscarów w co najmniej dwóch kategoriach – dla najlepszego filmu i najlepszego aktora pierwszoplanowego. Najwięcej nominacji zdobyły filmy American Hustle i Gravity – po dziesięć.

Oglądaj Oscary 2014 online

Jak już wspomnieliśmy, najłatwiejszym i całkowicie legalnym sposobem jest bycie abonentem jednej z ośmiu wymienionych powyżej sieci kablowych. Ale są też inne sposoby, aby obejrzeć transmisję na żywo z Oscarów 2014.

1. Oglądaj Oscary 2014 na żywo na abc.go.com – Aby móc oglądać transmisję na żywo, musisz zalogować się przy użyciu swojego konta płatnej telewizji.

2. Oglądaj Oscary 2014 na żywo na urządzeniu mobilnym dzięki aplikacji ABC – Alternatywnie możesz pobrać jedną z oficjalnych aplikacji dla ABC dostępnych na iOS/Android/Kindle/WP8 telefony i tablety do oglądania Oscarów online. Ale tak, musisz zalogować się na swoje konto płatnej telewizji.

3. Oglądaj transmisję na żywo z Oscarów 2014 – Oficjalna strona Oscarów 2014 będzie transmitować na żywo mega wydarzenie dla tych, którzy nie są w USA, ale chcą śledzić całą akcję na żywo w Internecie.

4. Oglądaj Oscary 2014 na żywo YouTube – Jeśli jesteś podobny do nas i wolisz YouTubea następnie przejdź do powyższego linku, aby obejrzeć na żywo galę wręczenia Oscarów 2014.

5. Oglądaj Oscary 2014 na żywo w CTV – Jeśli jesteś w Kanadzie, możesz odwiedzić stronę internetową CTV, aby obejrzeć na żywo wszystkie wydarzenia związane z galą wręczenia Oscarów 2014. Możesz także obejrzeć czerwony dywan Oscarów 2014

6. Oglądaj ceremonię wręczenia Oscarów 2014 na żywo w Internecie za darmo w telewizji UStream – świetne źródło linków do transmisji na żywo generowanych przez użytkowników. Aby je oglądać, nie musisz być płatnym abonentem żadnej z tych sieci telewizji kablowej.

7. Oscary 2014 Transmisja na żywo za darmo w Justin TV – Podobnie jak w UStream, strumienie o lepszej jakości do oglądania Oscarów online.

8. Oglądaj Oscary 2014 online w transmisji na żywo – W ciągu ostatnich lat te kanały transmitujące na żywo transmitowały na żywo ceremonię wręczenia nagród. Śledź ich: Livestream.com/AcademyAwards, Livestream.com/APLive lub Livestream.com/theoscars

Inne nielegalne transmisje na żywo można znaleźć na stronach takich jak nadhe.euale w większości są one niewiarygodne.