Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Sposoby pracy z domu jako księgowy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Sposoby pracy z domu jako księgowy

Jeśli uwielbiasz pracę z liczbami, a arkusze kalkulacyjne są Twoim pomysłem na zabawę, możesz wykorzystać swoje umiejętności do zarabiania pieniędzy w domu.

Zostanie księgowym to elastyczny sposób na zarabianie pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu swobody tworzenia własnego harmonogramu.

Oprócz zamiłowania do liczb i arkuszy kalkulacyjnych, jeśli chcesz zostać księgowym, musisz być zorientowany na szczegóły i zorganizowany.

Aby rozpocząć, potrzebujesz niezawodnego połączenia internetowego, komputera i oprogramowania księgowego.

Aby pracować z domu jako księgowy, niekoniecznie potrzebujesz dyplomu z rachunkowości.

Potrzebujesz jednak pasji do rozwiązywania rzeczywistych problemów oraz zaangażowania w dokładność i dokładność.

W tym poście omówimy, czym zajmują się księgowi, jakiego szkolenia potrzebują, ile mogą zarobić i gdzie znaleźć pracę w księgowości.

Jak pracować z domu jako księgowy

Jako księgowy możesz być odpowiedzialny za zobowiązania spółki, listy płac i uzgodnienia bankowe. Możesz również otrzymać przydział sprawozdawczości finansowej dla firm, kościołów i organizacji non-profit.

Praca w domu jako księgowy jest najlepsza dla tych, którzy mają pewne wcześniejsze doświadczenie.

Wiele firm zatrudniających księgowych do pracy w domu w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin wymaga wcześniejszego doświadczenia.

Jeśli nigdy wcześniej nie zajmowałeś się księgowością, rozważ podjęcie pracy w biurze, aby nauczyć się podstaw.

Możesz także wziąć udział w szkoleniu z księgowości, aby nauczyć się podstaw, ale nic nie zastąpi prawdziwego doświadczenia.

Posiadanie dobrych podstaw, takich jak dyplom z biznesu, matematyki lub pokrewnej dziedziny, może ułatwić znalezienie pracy z domu za pośrednictwem firmy.

Równoważenie ksiąg i praca z budżetem może być również dobrym wprowadzeniem do umiejętności potrzebnych, aby zostać księgowym.

Jeśli masz doświadczenie jako księgowy lub w pokrewnej dziedzinie, możesz odświeżyć podstawy i zacząć. W większości standardowe praktyki księgowe i rachunkowe pozostają takie same w czasie.

Ponadto, zanim zaczniesz, będziesz musiał być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami w terenie, w tym z nowym oprogramowaniem lub materiałami księgowymi.

Gdzie znaleźć oferty pracy w zdalnej księgowości

Jeśli jesteś gotowy do pracy w domu jako księgowy, możesz skontaktować się z firmami, z którymi mogłeś wcześniej pracować.

Mogą być otwarci na zatrudnienie zdalnej księgowej lub na zasadzie doradztwa.

Sporządziliśmy listę firm, które zatrudniają zdalnych księgowych. Jednak wiele z nich wymaga wcześniejszego doświadczenia.

Nie wszystkie z tych firm zatrudniają księgowych na pełny etat. Ale wszystkie mają opcje pracy z księgowością w domu.

1. Dział Księgowości.com

Jeśli szukasz pracy w pełnym wymiarze czasu pracy z domu z dodatkami, sprawdź Dział Księgowości.com. Firma posiada w pełni wirtualną kadrę i oferuje usługi księgowe, kontrolingowe i doradcze.

Wszyscy pracownicy muszą mieć siedzibę w USA Plus, mogą być wymagane lokalne podróże lub praca biurowa. Na stanowiska w księgowości potrzebne będą co najmniej dwa lata doświadczenia.

Firma szczyci się tworzeniem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym dla swoich pracowników oraz wspieraniem rozwoju osobistego i zawodowego pracowników.

Rekommenderad:  8 Sposoby pozyskiwania rekomendacji dla Twojego sklepu eCommerce

Aby zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, sprawdź:

https://www.accountingdepartment.com/career

2. Rozwiązania asekuracyjne

Rozwiązania asekuracyjne baza firmy znajduje się w Atlancie, ale zatrudnia pracowników w 48 stanach USA. Firma zatrudnia wirtualnych asystentów, wirtualnych księgowych i specjalistów internetowych, aby wspierać firmy i pomagać im w rozwoju.

Aby ubiegać się o stanowisko wirtualnego księgowego w Belay Solutions, będziesz potrzebować co najmniej pięciu lat wcześniejszego doświadczenia.

Sprawdź stronę z ofertami pracy firmy, aby zobaczyć aktualne oferty pracy:

Oferty pracy

3. Księgowi

Rozpoczęty w 1991 r., Księgowi oferuje opłacalne usługi księgowe dla małych firm i organizacji non-profit. Firma zatrudnia księgowych, którzy chcieliby pracować z domu i osiągnąć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Bookminders zatrudnia zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze czasu pracy z domu. Aby zostać wziętym pod uwagę, potrzebujesz dyplomu z rachunkowości i co najmniej pięcioletniego doświadczenia zawodowego.

Chociaż stanowisko jest odległe, kandydaci muszą mieszkać w pobliżu jednej z fizycznych lokalizacji firmy.

Bookminders ma fizyczne biura w Filadelfii, Baltimore i Pittsburghu. Inne wymagania obejmują miejsce do domowego biura, komputer i dostęp do samochodu na potrzeby podróży lokalnych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji, opisów stanowisk i przesłać swoje CV, sprawdź firmę strona kariery.

4. Kliknij Konta

Kliknij Konta koncentruje się na usługach księgowych i księgowych dla małych i średnich firm.

Firma jest outsourcingiem procesów biznesowych (BPO) z biurami w Kalifornii i Azji, ale ich zespół jest wirtualny.

Księgowi współpracują z CPA, CFO, kontrolerem i księgowym firmy.

Usługi księgowe obejmują zobowiązania i należności, wprowadzanie transakcji i uzgadnianie rachunków bankowych.

Firma zajmuje się również rozpoznawaniem przychodów, płatnościami rachunków, dochodami, amortyzacją oraz saldem wszystkich wpływów i przychodów.

Chociaż ClickAccounts nie wymienia wolnych stanowisk, zawsze poszukuje utalentowanych osób, które dołączą do ich zespołu.

Możesz wysłać swoje CV na adres kariera@ClickAccounts.com w celu rozpatrzenia.

Powiązany artykuł: Przegląd uruchomienia księgowego

5. FlexJobs

FlexJobs to internetowa tablica ogłoszeń skupiająca się na zdalnych i elastycznych ofertach pracy w kilku różnych obszarach, w tym w księgowości. Zespół FlexJobs przegląda wszystkie oferty pracy i weryfikuje je pod kątem ich autentyczności.

Platforma pomaga znaleźć zdalną, elastyczną pozycję, która pasuje do Twojego doświadczenia. Aby wyjaśnić, oferuje indywidualny coaching kariery, przegląd CV, testy umiejętności ekspertów i listy kontrolne poszukiwania pracy.

W FlexJobs możesz znaleźć stanowiska księgowe w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, niezależne, elastyczne lub zdalne.

Aby zapoznać się z listą aktualnych ofert pracy, sprawdź ich stronę z ofertami pracy w księgowości:

https://www.flexjobs.com/jobs/księgowość

6. Po prostuZatrudniony

SimplyHired to kolejna internetowa giełda pracy, na której można znaleźć różne oferty pracy, w tym stanowiska wirtualnej księgowości.

Praca może być w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub jako freelancer. Możesz utworzyć profil i przesłać swoje CV, aby rozpocząć.

Rekommenderad:  7 Sposoby na uzyskanie większej liczby rekomendacji dla Twojej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych

SimplyHired oferuje informacje na temat wynagrodzeń lokalnych i krajowych, a także informacje o firmach, które mogą pomóc przy składaniu podania.

Sprawdź Po prostuZatrudniony tablica ogłoszeń księgowych na aktualne stanowiska.

7. SmartBooki

SmartBooks współpracuje w szczególności z małymi firmami, oferując usługi zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​ich potrzeb i budżetów. Firma oferuje usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe, kadrowo-płacowe, CFO oraz pomoc kadrową.

SmartBooks oferuje pracownikom elastyczność i możliwość pracy w domu w większości.

Będziesz mieć również dostęp do świadczeń medycznych i emerytalnych, płatnego czasu wolnego i miesięcznego stypendium home office.

Aby zapoznać się z listą aktualnych ofert, sprawdź Strona z ofertami pracy w SmartBooks.

8. Zacznij swój własny biznes

Jeśli wolisz być swoim szefem, możesz założyć własną firmę księgową. W przeciwieństwie do tradycyjnych zadań księgowych, od Ciebie zależy, jak skonfigurować procesy i ramy pracy z domu.

Będziesz także musiał nauczyć się prowadzić biznes i znajdować klientów. Prowadzenie własnego biznesu to znacznie większy potencjał zarobkowy.

Jednak nie masz siatki bezpieczeństwa w postaci regularnej wypłaty i potencjalnych korzyści, takich jak ubezpieczenie zdrowotne i emerytura. Będziesz także odpowiedzialny za płacenie podatków.

Aby rozpocząć, potrzebujesz komputera, niezawodnego internetu i oprogramowania księgowego do zarządzania finansami swoich klientów. QuickBooks i Xero to dwie popularne opcje. Musisz dowiedzieć się, która platforma jest najlepsza dla Twoich klientów.

Kurs, który pomaga nauczyć się prowadzenia księgowości, może być nieocenionym skrótem.

Własna firma wiąże się z pewnymi wyzwaniami, więc odpowiedni kurs może pomóc Ci poznać tajniki.

Następnie zbuduj stronę internetową, która pomoże Ci wypromować Twoją firmę i pokazać potencjalnym klientom, jak możesz im pomóc.

Pamiętaj, aby dołączyć wszelkie odpowiednie doświadczenie lub certyfikaty, obszar specjalizacji, oferowane usługi i wszelkie referencje klientów.

Nie wiesz, jak zbudować stronę internetową? Dostępnych jest wiele narzędzi, które pomogą Ci zacząć, nawet jeśli nie masz pojęcia o projektowaniu stron internetowych.

Posiadanie dobrej firmy hostingowej jest niezbędne, jeśli prowadzisz firmę lub blog. Dodatkowo, oto przewodnik dotyczący zakładania bloga od podstaw.

Niektórzy klienci mogą wymagać posiadania ubezpieczenia biznesowego lub zabezpieczenia. Konieczne jest przeprowadzenie badań i zapewnienie odpowiedniej ochrony, która obejmie Ciebie i Twoich klientów.

Co robią księgowi?

Jedną z wielkich zalet księgowości jest to, że przekłada się ona na każdą dziedzinę i branżę. Prawie każda firma musi śledzić swoje dochody i wydatki, bilansować zapasy i zarządzać listą płac.

Księgowi pracują dla i z wieloma typami klientów, w tym małymi firmami, firmami z listy Fortune 500, organizacjami charytatywnymi, organizacjami non-profit, a nawet blogerami.

Do obowiązków księgowych można zaliczyć:

  • Zarządzanie listą płac
  • Prowadzenie księgi głównej
  • Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami
  • Kontrolowanie budżetów projektów
  • Zarządzanie zapasami
  • Pojednanie bankowe
  • Opłata za rachunki
  • Bilans wpływów i dochodów
  • Rozpoznawanie przychodów
Rekommenderad:  Ile miejsc pracy jest dostępnych w specjalistycznych chemikaliach

Jakiego szkolenia potrzebujesz, aby zostać księgowym?

Jeśli chcesz pracować dla firmy jako księgowy, ty zazwyczaj potrzebujesz dyplomu z biznesu, rachunkowości lub pokrewnej dziedziny. Powiązane doświadczenie w zakresie budżetów i równoważenia ksiąg może pomóc Ci wejść na właściwą drogę.

Jeszcze inną opcją jest wzięcie udziału w kursie księgowym Bookkeepers.com, które mogą pomóc w założeniu własnej firmy. Musisz przeprowadzić badania, aby znaleźć kurs, który nauczy Cię nie tylko umiejętności księgowego, ale także budowania firmy, znajdowania klientów i dbania o ich zadowolenie.

Zapoznaj się z oprogramowaniem księgowym, takim jak Xero, Szybkie książki i Quickena. Niektóre kursy księgowości obejmują również szkolenia dotyczące oprogramowania księgowego, które mogą pomóc na początku.

Księgowi podlegają parasolowi księgowemu w większości firm, ale mają inny zestaw obowiązków.

Koncentrują się na codziennych operacjach, takich jak opłacanie rachunków, inwentaryzacja oraz śledzenie dochodów i wydatków. Będziesz musiał być dokładny i dokładny podczas zarządzania finansami firmy.

Ile można zarobić jako księgowy?

Na to, ile możesz zarobić jako księgowy, wpływa kilka czynników. Według ZipRecruitera, praca z domu jako księgowa kosztuje średnio 28 USD za godzinę, chociaż wynagrodzenie może wahać się od $7 do 62 dolarów za godzinę.

Kwota, którą zarabiasz, zależy od tego, czy pracujesz dla firmy, czy dla siebie. Również to, ile masz doświadczenia, będzie miało wpływ na różnicę.

IJeśli prowadzisz własną firmę, możesz pobierać wyższe stawki niż w firmie, w której otrzymujesz wynagrodzenie za godzinę lub pensję.

Księgowi, którzy są również biegłymi rewidentami (CPA), mogą żądać wyższej pensji. The średnie wynagrodzenie księgowego CPA wynosi 65 014 USD rocznie, ale mogą zarobić nawet 122 500 USD rocznie.

Streszczenie

Jeśli chcesz pracować w domu i masz głowę do liczb, zostanie księgowym to świetna opcja. Istnieje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, ciesząc się swobodą elastycznego harmonogramu.

Prawie każda dziedzina lub branża potrzebuje księgowych, co oznacza, że ​​stanowisko jest poszukiwane i ma dobre długoterminowe perspektywy zatrudnienia.

Jeśli masz już doświadczenie jako księgowy, może to ułatwić znalezienie pracy zdalnej w firmie.

A może jednak nie masz doświadczenia lub chciałbyś założyć własny biznes.

Jeśli tak jest, możesz przejść kurs, który nauczy Cię nie tylko księgowości, ale także, jak znajdować klientów i wychodzić na własną rękę.