8 Super fajne aplikacje, których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś

Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu aplikacji, szczególnie gdy aplikacje na telefonie są super fajne i zapewniają rozrywkę. Jeszcze lepiej, gdy wykonują przydatną funkcję. Teraz odkryjesz osiem najfajniejszych aplikacji, o których prawdopodobnie nie słyszałeś.

Aplikacja Rando (4.4 poza 5 gwiazdy)

Koszt: $2.99 na iOS i Androidzie

Aplikacja Rando rozlicza się jako ruletka ze zdjęciami. Nic dziwnego! Ta aplikacja umożliwia nawiązanie kontaktu z ludźmi z całego świata w najbardziej nietypowy sposób. Oto jak to działa. Wysyłasz zdjęcie, GIF lub wybraną wycenę i jest ono dostarczane losowo komuś w innej części świata. Możesz podzielić wiadomość na kategorie przed wysłaniem na podstawie tego, czy jest zabawna, inspirująca czy romantyczna. Następnie za kilka minut otrzymasz losową wycenę, GIF lub zdjęcie z powrotem od kogoś gdzieś na ziemi. Jeśli jesteś osobą, która ma już dość uszu w mediach społecznościowych, ta aplikacja może nie być dla Ciebie. Mimo to jest zabawnie, gdy masz trochę wolnego czasu na spalenie!

Wakie App (4.6 poza 5 gwiazdy)

Koszt: bezpłatny na iOS i Androida

Jeśli chcesz połączyć się z prawdziwą osobą, nie tylko w mediach społecznościowych, ale w czasie rzeczywistym, aplikacja Wakie Cię obejmuje. Aby z kimś porozmawiać, wystarczy nacisnąć przycisk i podzielić się swoimi przemyśleniami i uczuciami. Możesz połączyć się z kimś, kto mówi w twoim języku lub kimś, kto mówi innym. Świetny sposób na ćwiczenie umiejętności posługiwania się językiem obcym lub porozmawiania o swoich ulubionych przedmiotach z osobami o podobnych zainteresowaniach!

8-Ball Pool App (4.7 poza 5 gwiazdy)

Koszt: bezpłatny na iOS i Androida

Jak chcesz poprawić swoje umiejętności gry w basenie, grając z najlepszymi ludźmi na całym świecie? Następnie pobierz 8-Ball Pool. Dzięki tej aplikacji możesz grać w wymagającą grę w bilard ze znajomym, losową osobą, a nawet brać udział w turniejach bilardowych i wygrywać nagrody. 8-Ball Pool aplikacja pozwala grać 3-wymiary, podobne do sposobu gry w bilard. Jedynym problemem związanym z tą aplikacją jest to, że możesz być tak pochłonięty strzelaniem, że wykonujesz mniej pracy. Ale czas ucieka, gdy dobrze się bawisz!

Aplikacja koncertowa Qello (4 poza 5 gwiazdy)

Koszt: Dostępny na iOS i Androida. Używa modelu subskrypcji.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i nie masz czasu na koncert, ta aplikacja jest dla Ciebie. Po pobraniu aplikacji Qello możesz przesyłać strumieniowo koncerty na żywo we wszystkich gatunkach muzycznych przez telefon. Następnie możesz szybko i łatwo tworzyć własne listy odtwarzania lub setlisty. Na przykład możesz zbudować setlistę hardrockowych piosenek z lat 80. Tym, co wyróżnia aplikację Qello, są efekty wizualne. Możesz faktycznie zobaczyć swoich ulubionych muzyków na scenie w środowisku na żywo. Słuchaj swoich ulubionych przebojów lub słuchaj najnowszych koncertów muzycznych, aby trafić na scenę muzyczną. Ty wybierasz!

Wolfram Alpha (4.4 poza 5 gwiazdy)

Koszt: $2.99 na iOS i Androidzie

Wolfram Alpha jest jak posiadanie bardziej inteligentnej i świadomej wersji Siri, aby uzyskać odpowiedź na twoje pytania. Jeśli kiedykolwiek byłeś sfrustrowany odpowiedzią Siri na ciebie lub brakiem odpowiedzi, docenisz Wolfram Alpha. Ta aplikacja wykorzystuje bardziej wyrafinowany algorytm do przeszukiwania Internetu w celu znalezienia odpowiedzi na Twoje pytanie, zamiast odsyłać Cię z powrotem do wyszukiwania Google. Aplikacja podpowie Ci nawet dodatkowe pytania. Dzieci i dorośli docenią zwięzłe informacje oferowane przez tę aplikację. To tak, jakby mieć encyklopedię w kieszeni!

Aplikacja Stellarium Mobile Sky (3.7 poza 5 gwiazdy)

Koszt: iOS ($2.99) Android ($2.49)

Nie ma wątpliwości, że niebo jest fascynujące, a aplikacja Stellarium Mobile Sky daje cyfrowe planetarium widoczne w telefonie. Gdy zobaczysz tę aplikację, pojawi się realistyczne odwzorowanie nocnego nieba wraz z gwiazdami i planetami. Wystarczy dotknąć określonych gwiazd i planet, aby uzyskać więcej informacji o każdej z nich. Ta aplikacja jest nie tylko zabawna, ale także pozwala lepiej poznać otaczający Cię świat. Uważaj! Używaj go za dużo, byś mógł zobaczyć gwiazdy.

Wykryty przez aplikację Locals (3.9 poza 5 gwiazdki) Dostępne na iOS i Androida

Koszt: do pobrania za darmo na iOS i Androida, ale $3.99, aby pobrać przewodnik po mieście.

Jeśli jesteś podróżnikiem, prawdopodobnie przynajmniej raz trafiłeś w pułapkę turystyczną. Ale aplikacja Spotted by Locals pomoże Ci uniknąć zawyżonych połączeń, polecając autentyczne miejsca, które oddają prawdziwy smak okolicy. Wiele miejsc docelowych na listach aplikacji to sugestie miejscowych mieszkańców tej okolicy. Uwzględniono ponad 70 miast, a aplikacja jest stale aktualizowana. Po wizycie w okolicy możesz nawet dodać własne ulubione miejsca!

Aplikacja RunPee (3.0 poza 5 gwiazdy)

Koszt: bezpłatny dla iOS i Androida

Podczas oglądania filmu piłeś zbyt dużo napojów bezalkoholowych. Teraz desperacko chcesz pobiec do łazienki! Problem polega na tym, że nie chcesz przegapić najlepszych części. RunPee na ratunek. Jak sama nazwa wskazuje, ta przydatna aplikacja poinformuje Cię, kiedy najlepiej zrobić linię do toalety, upewniając się, że nie przegapisz dobrych rzeczy. Da ci nawet streszczenie tego, co przegapiłeś podczas Twojej nieobecności! Nigdy więcej nie przegap najlepszej części filmu.