Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 To, co najlepsze Note-Wprowadzenie aplikacji na Androida w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 To, co najlepsze Note-Wprowadzenie aplikacji na Androida w 2023 r

Note-pobieranie aplikacji jest tak samo ważne jak każda inna aplikacja na naszych telefonach. Ludziom trudno jest umieścić w głowie myśli, notatki, a nawet zadania. Dlatego większość ludzi zapisuje rzeczy, aby móc do nich później wrócić.

Jednak zwyczaj noszenia notatnika odszedł do lamusa i staje się coraz rzadszy. Przeciętny człowiek zawsze ma przy sobie smartfon, co znacznie ułatwia robienie notatek za pomocą aplikacji do robienia notatek.

Co więcej, największym wyzwaniem dla użytkowników jest fakt, że istnieje tak wiele opcji, że znalezienie najlepszych aplikacji do notatek na Androida jest trudne. Nie martw się; zebraliśmy kilka doskonałych bezpłatnych aplikacji do robienia notatek na Androida.

Jakie są najlepsze aplikacje do robienia notatek na Androida?

Szukasz najlepszych aplikacji do robienia notatek na Androida? Mamy dla Ciebie najlepsze opcje do wyboru, w zależności od funkcji, których szukasz, a oto one:

Nazwa Funkcja Darmowe czy płatne? Cena

Aplikacja do robienia notatek Microsoft OneNotePremiumFreemium$70,99 miesięcznie Google KeepIntuicyjnie zaprojektowana aplikacja do notatekBezpłatny w pakiecieUporządkuj swoje notatki tak, jak chceszFreemium$10,89 miesięcznie Notion Wszechstronna aplikacja zwiększająca produktywność Freemium $5 miesięcznie EvernoteZaawansowana aplikacja do robienia notatekFreemium$70,99 miesięcznie FlexcilBest aplikacja do pisma ręcznego dla AndroidaBezpłatne $70,99 jednorazowa opłata UpnoteMinimalistyczna aplikacja do robienia notatekFreemium$00,99 miesięcznie Aplikacja do robienia notatek JoplinBasicBezpłatna-

1. Microsoft OneNote – aplikacja premium do robienia notatek

OneNote to jedna z najlepszych aplikacji opracowanych przez firmę Microsoft, aby pomóc w robieniu notatek. Oprogramowanie jest dość minimalistyczne, a jednocześnie wyposażone w funkcje potrzebne każdemu do robienia i organizowania notatek. Ponadto OneNote obsługuje konwersję pisma odręcznego na tekst, rysowanie, skanowanie notatek, tworzenie list rzeczy do zrobienia i wiele innych rzeczy.

Co więcej, ta aplikacja ma bardzo intuicyjny interfejs i jest zsynchronizowana ze wszystkimi platformami. Kolejną zaletą OneNote jest fakt, że wszystkie Twoje notatki są dostępne z dowolnego urządzenia, dzięki kopii zapasowej w chmurze. Dzięki temu nie musisz się martwić utratą notatek, jeśli zgubisz smartfon.

Microsoft OneNote jest również bezpłatny i nie zawiera żadnych reklam. Jest to zaleta, którą oferuje niewiele aplikacji do robienia notatek na Androida. Jeśli chcesz robić bardzo długie notatki (w tym notatki odręczne), ta aplikacja oferuje nieskończony papier. Dzięki aplikacji OneNote możesz w dowolnym momencie wyeksportować swoje notatki jako zwykły tekst lub plik PDF. To tylko niektóre z funkcji, z których możesz korzystać w tej aplikacji do robienia notatek na swoim telefonie.

Dlaczego warto używać OneNote:

 • Intuicyjny projekt interfejsu użytkownika
 • Niekończący się papier do robienia notatek
 • Nie zawiera reklam
 • Zaawansowane funkcje współpracy

Zakup w aplikacji: $70,99 miesięcznie

2. Google Keep – intuicyjnie zaprojektowana aplikacja do robienia notatek

To kolejna z najlepszych aplikacji do robienia notatek na Androida i prawdopodobnie najlepiej zaprojektowana aplikacja do robienia notatek na Androida. Jako aplikacja Google nie możesz oczekiwać niczego innego. Myślę, że ludzie nie wiedzą o tej aplikacji, mimo że istnieje ona od 2013 roku, niestety z powodu słabo rozwiniętych aplikacji do robienia notatek. Keep jest bardzo lekki, dzięki czemu można go łatwo używać na każdym smartfonie.

Dzięki Google Keep możesz bez wysiłku zapisywać pomysły, zapisywać artykuły do ​​przeczytania później, tworzyć listy rzeczy do zrobienia i śledzić je później. Wykorzystuje format karty do wyświetlania notatek, który przypomina karteczki samoprzylepne. Jest to również łatwiejsze, ponieważ z aplikacji można korzystać w trybie offline, więc nie musisz się martwić o Internet. Poza tym możesz tworzyć notatki w dowolnym formacie, np. obrazy lub notatki głosowe, które możesz nagrać, a aplikacja automatycznie dokona transkrypcji.

Możesz także robić notatki na telefonie z Androidem i uzyskiwać do nich dostęp za pośrednictwem komputera, ponieważ wszystkie notatki można synchronizować z Dyskiem Google. Aplikacja jest dobrze zintegrowana z innymi usługami Google, dzięki czemu bez problemu możesz używać Keep z aplikacjami typu Dokumenty Google i innymi. Możliwość współpracy i udostępniania notatek to rozwiązanie dostępne w większości aplikacji Google zwiększających produktywność. Może to dotyczyć także Keep. Możesz łatwo udostępniać swoje notatki współpracownikom i zachęcać ich do dodawania adnotacji w tej samej aplikacji.

Dlaczego warto korzystać z Google Keep:

 • Łatwy w użyciu
 • Można połączyć z innymi aplikacjami Google
 • Dostęp offline

Zakup w aplikacji: Bezpłatny

3. Notatki w pakiecie — uporządkuj swoją notatkę tak, jak chcesz

Jeśli szukasz aplikacji do notatek, która działa również jako aplikacja internetowa, pakietowe notatki są właściwym wyborem dla Ciebie. Aplikacja jest dobrze stworzona, z bardzo intrygującym interfejsem, który prowadzi Cię bezpośrednio ze strony logowania. Logowanie odbywa się jednym kliknięciem na koncie Google, więc nie musisz się o nic martwić.

Najlepszą rzeczą w każdej aplikacji do notatek jest możliwość porządkowania notatek tak, jak chcesz, a Bundled Notes bardzo dobrze spełnia ten wymóg, co czyni ją jedną z najlepszych aplikacji do notatek na Androida. Możesz tworzyć pakiety (uporządkowane notatniki) dla dowolnej grupy rzeczy, niezależnie od tego, czy chodzi o notatki na studia, osobiste pomysły, kolekcje gier, listy filmów, zadania i wiele innych rzeczy. Jest to jedna z rzeczy, która odróżnia tę aplikację od innych i jest to funkcja bardzo szczególna.

Dołączone notatki to nowa aplikacja, która przewyższa większość starych aplikacji do notatek dzięki ekskluzywnym narzędziom do formatowania tekstu. Do notatek możesz dodawać bogatą zawartość, taką jak obrazy, pliki i podglądy łączy. Chociaż aplikacja umożliwia także synchronizację notatek z innymi urządzeniami, aby z niej skorzystać, musisz dokonać aktualizacji do wersji Pro. Wersja Pro oferuje jednak wiele innych funkcji, z których warto skorzystać. W zestawie Note to dosłownie najlepsza aplikacja do robienia notatek, jaką kiedykolwiek spotkasz.

Dlaczego warto korzystać z banknotów w pakiecie:

 • Ma prawie wszystko, co potrzebne do tworzenia i organizowania notatek
 • Umożliwia ustawienie przypomnień za pomocą notatki
 • Łatwy w użyciu i ładny interfejs
 • Stosunkowo niedrogie

Zakup w aplikacji: $10,89 miesięcznie

4. Notion – wszechstronna aplikacja zwiększająca produktywność

Tak się złożyło, że Notion była pierwszą aplikacją do robienia notatek, której użyłem w wyborze do tego artykułu. To wyjątkowa aplikacja zwiększająca produktywność, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do robienia notatek i wykonywania zadań na smartfonie. I tak, możesz uzyskać dostęp do notatek i notatek utworzonych za pomocą Notion na swoich urządzeniach.

Aplikacja sama siebie nazywa „wszechstronnym obszarem roboczym do przechowywania notatek, zadań, stron wiki i baz danych”. Rzeczywiście można go używać do tego wszystkiego. Notion pomaga Ci stworzyć niestandardową strukturę notatek i śledzić swoje projekty. Ponadto aplikacja zawiera kilka szablonów, których można również używać do organizowania szybkich notatek, celów rocznych, planów podróży, list filmów, dzienników osobistych, notatek ze spotkań, list zakupów i nie tylko.

Dzięki temu oprogramowaniu możesz kopiować swoje notatki i udostępniać je innym, aby mieli do nich dostęp. Stamtąd osoby mające dostęp do notatki będą mogły komentować, a wszyscy będziecie mogli omówić notatkę w sekcji komentarzy do notatki. Możesz także łatwo przełączać się z jasnego na ciemny motyw, aby zmienić wygląd lub zmniejszyć zmęczenie oczu. Notion to fascynująca aplikacja do robienia notatek i prawie nie będziesz w stanie poznać wszystkich jej funkcji.

Dlaczego warto używać Notion:

 • Więcej niż tylko aplikacja do robienia notatek
 • Całkiem łatwy w użyciu
 • Zawiera zarówno jasne, jak i ciemne motywy
 • Bardzo mały rozmiar

Zakup w aplikacji: $5 na miesiąc

5. Evernote — zaawansowana aplikacja do robienia notatek

Evernote to kolejna potężna aplikacja do robienia notatek na Androida, przeznaczona głównie dla kreatywnych ludzi i przedsiębiorców, umożliwiająca zapisywanie i porządkowanie swoich pomysłów. Łatwość obsługi i wiele funkcji oszczędzających czas to cechy, które odróżniają Evernote od innych aplikacji do robienia notatek na Androida. Notatki można tworzyć w różnych notatnikach, dzięki czemu Twoje pomysły i zadania będą dobrze zorganizowane.

Możesz także tworzyć listy kontrolne swoich zadań i śledzić je, ustawiając wbudowane przypomnienia w aplikacji. Do notatek można dodawać notatki głosowe, szkice i załączniki, aby uczynić je bardziej znaczącymi. Co więcej, aplikacji do notatek można używać również w Internecie, a usunięte notatki można łatwo odzyskać w razie potrzeby.

Evernote ma zarówno plan darmowy, jak i premium. Darmowa wersja oferuje jedynie 60 MB miejsca na notatki, co powinno wystarczyć przeciętnemu użytkownikowi. Jeśli jednak nie korzystasz z subskrypcji premium, będziesz mógł synchronizować swoje notatki tylko z dwoma urządzeniami i nie będziesz mógł korzystać z niektórych zaawansowanych funkcji. Wreszcie możesz udostępniać łącza do notatek i współpracować z innymi.

Dlaczego warto używać Evernote:

 • Bez wysiłku twórz notatki i listy rzeczy do zrobienia
 • Bardzo przydatne w porządkowaniu pomysłów
 • Ustaw resztę

Zakup w aplikacji: $70,99 miesięcznie

6. Flexcil – najlepsza aplikacja do pisania odręcznego na Androida

Oto aplikacja, która może służyć zarówno jako aplikacja do robienia osobistych notatek, jak i aplikacja do robienia notatek do nauki. Flexcil jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Nie tylko możesz pisać za pomocą klawiatury, ale możesz także skorzystać z opcji pisma ręcznego. Aplikacja jest stale aktualizowana i dodawane są nowe funkcje ułatwiające robienie notatek.

Dzięki temu oprogramowaniu nie musisz przełączać się między różnymi zakładkami, aby robić notatki podczas nauki, ponieważ możesz wybrać maksymalnie 4 odsłon stron notatek w oknie aplikacji. Ułatwia to robienie notatek do celów akademickich. W razie potrzeby możesz także tworzyć notatki na temat nagrań audio.

Ponadto Flexcil posiada rozbudowane narzędzia do edycji tekstu umożliwiające tworzenie notatek i narzędzi do oznaczania plików PDF. Do notatek można także wstawiać tekst, obrazy i załączniki z innych źródeł. Możesz łączyć notatki z wielu dokumentów, korzystając z łącza referencyjnego Flexcil. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie lub wykupić subskrypcję premium, aby uzyskać więcej funkcji.

Dlaczego warto stosować Flexcil:

 • Rozbudowane narzędzia do edycji tekstu
 • Utwórz do 4-widok strony, z którego można robić notatki
 • Link do notatki z kilku dokumentów

Zakup w aplikacji: $70,99 opłata jednorazowa

7. Upnote – minimalistyczna aplikacja do robienia notatek

Jest to przydatne oprogramowanie, które zwiększa produktywność i organizuje pracę. Oferuje przejrzysty interfejs do robienia notatek i liczne projekty, które pomogą Ci robić notatki bez rozpraszania się innymi rzeczami. Nowa funkcja tagów w Upnote umożliwia także porządkowanie notatek.

Poza tym Upnote działa na wszystkich platformach, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać do niego łatwy dostęp na wszystkich urządzeniach. I tak, Twoje notatki są automatycznie synchronizowane pomiędzy wszystkimi urządzeniami. Ta aplikacja na Androida do notatek umożliwia wstawianie obrazów, bloków kodu i różnych innych załączników. Format tekstu można również dostosować do własnych preferencji, dzięki czemu możesz karmić swoje oczy tym, co chcesz.

Notatki możesz robić także offline, a aplikacja posiada tryb skupienia, dzięki czemu nie będziesz rozpraszany podczas robienia notatek. Dzięki eleganckiemu wyglądowi ekranu możesz także używać wielu motywów, aby Twoje notatki były przyjemniejsze. Dzięki funkcji blokady możesz zapewnić prywatność swoich notatek na wszystkich urządzeniach.

Dlaczego warto korzystać z Upnote:

 • Elegancki design
 • Posiada tryb bez rozpraszania uwagi
 • Note funkcja blokady

Zakup w aplikacji: $00,99 miesięcznie

8. Joplin – podstawowa aplikacja do robienia notatek

Joplin to najlepsza prosta aplikacja do robienia notatek typu open source, z której można korzystać całkowicie bezpłatnie. Aplikacja ma wiele funkcji i jest dostępna na wszystkich głównych platformach pobierania aplikacji. To oprogramowanie akceptuje wszystkie typy plików, w tym obrazy, wideo, audio i pliki PDF. Możesz także łatwo porządkować swoje notatki w notatnikach, co ułatwia śledzenie zrobionych notatek.

Oprogramowanie to umożliwia także rysowanie diagramów i pisanie równań matematycznych – czego brakuje wielu aplikacjom do robienia notatek. Kolejną zaletą aplikacji Joplin jest możliwość dostosowania wyglądu notatek do własnych upodobań. Cechą szczególną tego programu jest to, że automatycznie zapisuje historię Twoich notatek przez 90 dni. Podobnie jak Evernote i większość wymienionych tutaj aplikacji, możesz zapisywać strony internetowe jako notatki, korzystając z rozszerzenia Joplin Web Clipper.

Możesz także synchronizować swoje notatki z usługami takimi jak Joplin Cloud, OneDrive i Dropbox, aby udostępnić je na wszystkich swoich urządzeniach. Twoje notatki mogą być również publikowane w Internecie i dostępne za pośrednictwem adresu URL. Notatki utworzone za pomocą Joblin są bardzo bezpieczne i zapewniają prywatność. I jak wspomniałem wcześniej, wszystko to jest bezpłatne.

Dlaczego warto używać Joplina:

 • Bezpłatna aplikacja do robienia notatek
 • Zsynchronizuj swoją notatkę z różnymi usługami
 • Udostępnij notatkę poprzez adres URL

Zakup w aplikacji: Bezpłatny

Kuratorowanie najlepszych Note-Biorąc aplikację do swoich potrzeb

Znalezienie najlepszych aplikacji do robienia notatek na Androida może być trudne, ponieważ istnieje wiele złych aplikacji. Z drugiej strony aplikacje przedstawione w tym artykule niewątpliwie zwiększą Twoją produktywność, ponieważ wszystkie oferują niesamowite funkcje i są łatwe w użyciu. Niektóre z nich działają jeszcze lepiej, jeśli używasz rysika. Wybierz jedną z opcji w zależności od swoich preferencji.

Często zadawane pytania na Androidzie Note-Biorąc aplikacje

Pobieranie i używanie aplikacji OneNote na Androida jest całkowicie bezpłatne. Jeśli jednak zrobiłeś do 500 notatek, będziesz musiał zaktualizować aplikację do notatek za jednorazową opłatą w wysokości $40,99. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z aplikacji bezterminowo i nie będziesz musiał za nią płacić, dopóki będzie to Twoje konto.

Nie, nie możesz używać GoodNotes na Androidzie, ponieważ jest on dostępny tylko na iOS. Jednak kilka innych alternatyw z lepszymi funkcjami niż GoodNotes jest kompatybilnych z Androidem. W tym artykule omówiliśmy zalecane opcje.

Zarówno OneNote, jak i Evernote wykonują dobrą robotę na swój sposób. Jednak Evernote jest bogatszy w funkcje i łatwiejszy w użyciu niż OneNote, co jest jedną z rzeczy, które go wyróżniają.

Jeśli szukasz najlepszych aplikacji do robienia notatek z rysikiem na Androida, oto nasze najlepsze typy:

1. Kałamarnica
2. Evernote.
3. Zachowaj moje notatki
4. Google Keep
5. Jedna uwaga

Staraliśmy się dokładnie odpowiedzieć na to pytanie – która aplikacja do robienia notatek na Androida jest najlepsza „dla CIEBIE”. Większości osób Google Keep powinno wystarczyć, biorąc pod uwagę, że jest całkowicie darmowy i działa jak urok. Ale dla kogoś, kto jest bardziej zorientowany na produktywność, Microsoft OneNote to najlepsza aplikacja do robienia notatek na Androida.

Chociaż telefony z Androidem nie mają domyślnej aplikacji Notatki, większość telefonów ma fabrycznie zainstalowaną usługę Google Keep w ramach pakietu wbudowanych aplikacji Google. Google Keep jest całkowicie darmowy i stanowi świetną aplikację do robienia notatek. Jest stale aktualizowany o nowe funkcje.

Chociaż istnieje wiele aplikacji twierdzących, że są najlepszą alternatywą Goodnotes dla Androida, uważamy, że Evernote jest najbliżej pod względem funkcji, interfejsu użytkownika i komfortu użytkowania. Możesz także uznać Microsoft OneNote za przyzwoitą alternatywę GoodNotes dla Androida.