Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Usługi tworzenia linków w celu zwiększenia autorytetu domeny

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Usługi tworzenia linków w celu zwiększenia autorytetu domeny

Dobra pozycja Twojej firmy w Internecie to nie tylko dobry pomysł; jest to niezbędny element każdego odnoszącego sukcesy biznesu w dzisiejszym cyfrowym świecie. W związku z tym zrozumienie tajników optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Chociaż istnieje wiele niuansów w osiąganiu niesamowitych rankingów w głównych wyszukiwarkach (takich jak Google), jedną z najbardziej wypróbowanych i prawdziwych metod zwiększania autorytetu domeny jest budowanie linków.

Jeśli w ogóle znasz strategie SEO, prawdopodobnie słyszałeś już o budowaniu linków. Jest również prawdopodobne, że słyszałeś o niezbyt dobrej stronie budowania linków, stronie, która jest synonimem „oszustwa”, „oszukiwania” i po prostu wyrzuca „zły pomysł”. Jednak budowanie linków ewoluowało od farm linków starej szkoły, na które przyłapały się algorytmy. Dzisiaj budowanie linków jest dalekie od oszukiwania lub szkicowania. W rzeczywistości jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów zdobywania autorytetu w Internecie.

Oczywiście, aby uzyskać doskonałe wyniki SEO dzięki budowaniu linków, musisz korzystać z dzisiejszych zaktualizowanych strategii — i usług.

Budowanie linków nadal przynosi wyniki firmom internetowym, ponieważ przedkłada jakość nad ilość. Zamiast po prostu starać się uzyskać jak najwięcej linków, dzisiejsze najlepsze firmy w rankingach szukają linków (i ruchu) najlepszej możliwej jakości. I to robi różnicę. Im bardziej trafne są Twoje linki i im większy mają autorytet, tym lepsza będzie Twoja witryna w rankingu – kropka.

Właściwy sposób budowania linków

Przede wszystkim budowanie linków powinno zawsze koncentrować się na dwóch rzeczach: odbiorcach i samej treści. Bardziej niż cokolwiek innego, twoje strategie powinny mieć jak najwyższe uznanie zarówno dla czytelnika, jak i treści, które konsumuje. Dzisiejsi odbiorcy są inteligentniejsi niż kiedykolwiek, co oznacza, że ​​wiedzą, kiedy są wykorzystywani do oszukiwania strony internetowej. Jeśli jednak cała treść, którą tworzysz, jest wartościowa dla określonych odbiorców, zyskasz ich szacunek.

Jeśli chcesz uzyskać więcej linków zwrotnych (hiperłączy) do swojej witryny i jej treści, to absolutnie musi to być prawdziwa treść, która naprawdę zasługuje na udostępnienie. Nie tylko twoi odbiorcy mogą zauważyć różnicę, ale także algorytmy wyszukiwarek. Nie popełniaj błędu tworzenia treści bez wartości.

Obecnie istnieje wiele różnych usług tworzenia linków, które pomogą Twojej witrynie zwiększyć jej autorytet. Ale to nie znaczy, że budowanie wysokiej jakości linków jest łatwe. To nie jest. Według ekspertów SEO tworzenie wysokiej jakości linków w celu zwiększenia autorytetu domeny jest w rzeczywistości jedną z najtrudniejszych części ich pracy. Jednak kiedy pojawiają się wyniki, trudno je zignorować, dlatego budowanie linków nadal jest jednym z najbardziej sprawdzonych i skutecznych sposobów na zwiększenie ruchu i zdobycie większej liczby klientów dla każdej firmy.

Co właściwie robią usługi budowania linków?

Zarówno konsultanci SEO, jak i wyspecjalizowane agencje SEO oferują usługi tworzenia linków, aby pomóc firmom o różnych kształtach i rozmiarach poprawić autorytet domeny. Chociaż istnieje wiele różnych taktyk budowania wysokiej jakości linków, ostateczny cel pozostaje ten sam: zwiększenie liczby linków zwrotnych w celu zwiększenia ruchu w celu zwiększenia sprzedaży.

Rekommenderad:  Ewoluująca rola CMO: Marketer na wszystkie pory roku

Przy tysiącach usług budowania linków do wyboru, może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Dlatego zawęziliśmy listę do ośmiu najlepszych usług, które konsekwentnie osiągają najlepsze wyniki.

The 8 Najlepsze usługi tworzenia linków w celu zwiększenia autorytetu domeny

1. GRUBY JOE

Jeden z najłatwiejszych w użyciu i najlepsze usługi budowania linkównietrudno zrozumieć, dlaczego GRUBY JOE nadal jest jedną z najpopularniejszych usług dostępnych obecnie. Pulpit nawigacyjny zapewnia natychmiastowy dostęp do jednego z najlepszych narzędzi do budowania linków, Blogger Outreach, które umożliwia kontakt z klientami, którzy chcą Twojego produktu. w zamian ci klienci wspomnią o tym na odpowiednich stronach internetowych i blogach. FATJOE jest tak skuteczny w budowaniu linków, że wiele agencji SEO używa go dla swoich klientów.

FATJOE jest nie tylko łatwy i skuteczny, ale także inteligentny, co gwarantuje, że nigdy przypadkowo nie otrzymasz dwóch linków z tego samego źródła (co może być flagą dla algorytmów wyszukiwania i faktycznie skutkować negatywnymi efektami rankingowymi).

W przeciwieństwie do innych potężnych usług budowania linków, FATJOE jest również niedrogi, co czyni go niezbędnym narzędziem dla firm internetowych każdej wielkości. Ich ceny są podzielone według urzędu domeny lub DA, co daje opcje oparte na budżecie i pożądanym ruchu. Najniższy poziom opcji DA10+ zaczyna się od 45 GBP za miejsce docelowe, podczas gdy ich najwyższy poziom opcji DA50 + zaczyna się od 360 GBP za miejsce docelowe – dostępne są również rabaty hurtowe.

2. Moc strony pierwszej

Jeśli chcesz poprawić jakość i strategiczne linki dla swojej domeny, to Moc strony pierwszej to usługa, którą z pewnością zechcesz dokładniej zbadać. Choć droższe niż inne usługi, Page One Power eliminuje pozyskiwanie linków zwrotnych dla firm z parku, średnio 15 000 linków zwrotnych dla każdego ze swoich klientów. Ceny różnią się w zależności od projektu, więc musisz się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się, jak zmieszczą się w Twoim budżecie SEO.

Page One Power oferuje również szkolenie w zakresie budowania linków, aby pomóc Twojemu zespołowi w samodzielnym budowaniu linków w przyszłości. Będąc w grze SEO od ponad dekady, usługa ma wiele recenzji i referencji, które pomagają zapewnić, że wydane pieniądze są warte każdego grosza.

3. Pewnie Dąb

Firma SEO z siedzibą w USA, Pewnie Dąb rozwija się szybko dzięki reputacji współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju. Koncentrując się na tym, co „jakość łącza” naprawdę oznacza dla Twojej firmy, Sure Oak zapewnia swoim klientom niesamowite wyniki, zdobywając „wysokiej mocy” łącza, które zdobywają autorytet praktycznie z dnia na dzień.

Znany ze swojej skrupulatności i dbałości o szczegóły, Sure Oak ma również relacje z niektórymi z najtrudniejszych do zarobienia „opiekunów” linków zwrotnych, w tym instytucjami akademickimi. Współpracując z Sure Oak, możesz niemal zagwarantować, że Twoje rankingi znacznie się poprawią — i utrzymasz się na szczycie przez długi czas.

Rekommenderad:  Jak długo trzeba czekać, aby zobaczyć wyniki budowania linków?

4. Biała iskierka

Jeden z najskuteczniejszych sposobów na rozpoczęcie budowy wysokiej jakości linki zwrotne dla Twojej witryny lub firmy jest zdobywanie cytatów. I to gdzie Biała iskierka wchodzi. Dobrze znana i szanowana usługa tworzenia cytowań z siedzibą w Kanadzie, Whitespark od lat pomaga domenom poprawić ich obecność w Internecie. W przeciwieństwie do innych usług tworzenia linków, które automatyzują procesy, Whitespark nadal robi wszystko ręcznie, uzyskując jedne z najbardziej spójnych wyników z potężnymi cytatami w Google i innych głównych wyszukiwarkach.

Chcąc być elastycznym w stosunku do firm, które są zainteresowane współpracą z nimi, Whitespark oferuje zarówno usługi subskrypcji, jak i usługi płatności jednorazowych. Po nawiązaniu z nimi współpracy Whitespark zapewnia dostęp do wszechstronnego zestawu narzędzi SEO, aby pomóc Ci w dalszym zwiększaniu autorytetu domeny — i klientów odwiedzających Twoją witrynę.

5. Rezerwujący podcasty

Inną skuteczną strategią zdobywania wysokiej jakości linków jest bycie gościem w podcastach. I chociaż możesz samodzielnie zarezerwować podcasty, jest to jedno z codziennych lub cotygodniowych zadań, które często jest pomijane, a następnie odkładane na później. A kiedy zdecydujesz się spróbować, proces rezerwacji podcastów jest w rzeczywistości bardziej czasochłonny i skomplikowany, niż możesz sobie wyobrazić. Dlatego posiadanie usługi, która pomoże ci zarezerwować podcasty, jest świetną inwestycją, zwłaszcza jeśli poważnie myślisz o zwiększeniu autorytetu domeny swojej witryny.

Jedną z najlepszych usług rezerwacji podcastów w branży jest Rezerwujący podcasty, która zajmuje się większością ciężkich zadań wymaganych do skontaktowania się z gospodarzami podcastów. Począwszy od 550 $ miesięcznie, PodcastBookers przydzieli ci osobistego agenta rezerwacji, stworzy niestandardowe oferty, zaplanuje występy podcastów i pomoże ci zastąpić podcasty, jeśli program zostanie odwołany lub przełożony. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje pieniądze przynoszą rezultaty, pakiet usług w wysokości 750 USD miesięcznie gwarantuje 4 rezerwacji podcastów każdego miesiąca — ogromne dobrodziejstwo dla Twojej firmy i jej linków zwrotnych.

6. Krzycząca żaba

Łącząc content marketing i PR w Internecie, Krzycząca żaba stworzył zespół ekspertów, który pomoże Ci zbudować wysokiej jakości linki dla Twojej marki. W przeciwieństwie do niektórych usług tworzenia linków, które uzyskują „wyniki” (po prostu nieistotne lub wysokiej jakości), Screaming Frog szczyci się pozyskiwaniem tylko wysokiej jakości linków, które faktycznie są skierowane do określonej grupy odbiorców i niszy. Co zaskakujące, Screaming Frog woli opisywać swoje usługi jako „synergiczne”, skuteczny sposób na łączenie podobnie myślących firm i osób, aby wszyscy mogli jak najlepiej wykorzystać pojedynczą interakcję.

Pakiety budowania linków nie są oferowane przez Screaming Frog. Zamiast tego ich model wyceny opiera się na stawce dziennej i liczbie dni wymaganych dla Twojego projektu. Może się to zmienić w zależności od konkurencji, celów i sytuacji.

Rekommenderad:  Ponad 20 samouczków do tworzenia niesamowitych postaci w programie Adobe Illustrator

Ściśle współpracując z dziennikarzami i renomowanymi blogerami, Screaming Frog z Wielkiej Brytanii pomaga Twojej firmie rozwijać autentyczne relacje, których potrzebuje, aby naturalnie przodować w wyszukiwarkach i SEO. Ponadto eksperci Screaming Frog pomagają w opracowaniu kreatywnych treści, strategii w mediach społecznościowych i innych pomysłów na „przynętę na linki”, które pomogą wzbudzić zainteresowanie ludzi Twoją marką.

7. RhinoRank

Jedna z najpopularniejszych usług w niszy „curated link building”, RhinoRank wykonuje pracę legginsową, aby pomóc Twojej witrynie uzyskać linki zwrotne z istniejących treści na stronach internetowych. Innymi słowy, RhinoRank kontaktuje się bezpośrednio z webmasterami, aby prawidłowo połączyć Twoją domenę (tj. naturalnie iz odpowiednim tekstem zakotwiczenia).

RhinoRank oferuje również usługi postów gościnnych poprzez ręczne docieranie. Po otrzymaniu zamówienia stworzą niestandardowy proces docierania do Twojej branży. Następnie przedstawią pomysły na treści odpowiednim witrynom i napiszą bardzo trafny artykuł, aby zabezpieczyć miejsce promocyjne. Aby rozpocząć korzystanie z RhinoRank, możesz spodziewać się zapłaty 35 USD za każdy wygenerowany wyselekcjonowany link lub 95 USD za umieszczenie posta gościa.

8. Linkologia

HARO, skrót od Help a Reporter Out, to świetny sposób na zdobywanie organicznych linków poprzez współpracę z dziennikarzami i mediami. Po zarejestrowaniu się jako źródło możesz samodzielnie przedstawiać pomysły na treści w wysokiej jakości witrynach poszukujących treści. Chociaż możesz używać HARO ręcznie, wiele usług budowania linków oferuje ułatwienie tego procesu.

Zaprojektowany do współpracy z HARO, Linkologia pomaga szybko wysyłać oferty, aby zdobyć więcej linków wysokiej jakości. Zespół Linkology tworzy nawet artykuły do ​​umieszczenia na sprawdzonych stronach internetowych o wysokiej jakości z linkami prowadzącymi do Ciebie. Ich usługa umożliwia wysyłanie ofert, uzyskiwanie szczegółowych raportów i otrzymywanie powiadomień, gdy link zostanie pomyślnie umieszczony.

Nowi użytkownicy otrzymują 50 darmowych rzutów, a ceny są stosunkowo przystępne. Plan startowy Linkology zaczyna się od 17 USD i obejmuje nieograniczoną liczbę ofert, jednego użytkownika, jedno konto e-mail i automatyczną wyszukiwarkę linków. Aktualizacja do planu Team, za 17 USD na użytkownika, umożliwia nieograniczoną liczbę użytkowników i kont e-mail.

Wniosek

Tworzenie linków bardzo się zmieniło od pierwszych dni hodowli linków — podobnie jak jego reputacja. Tworzenie linków, które nie jest już „oszukańczym” ani niebezpiecznym sposobem na poprawę autorytetu domeny, jest sprawdzoną metodą zapewnienia, że ​​Twoja domena jest widoczna w wyszukiwarkach. I chociaż możesz samodzielnie zbudować wiele linków, skorzystanie z renomowanej usługi jest jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie, że Twoja firma osiągnie rzeczywiste wyniki.

Table of Contents