Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

8 Zdalne zawody sportowe, które możesz wykonywać z domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 8 Zdalne zawody sportowe, które możesz wykonywać z domu

Kiedy myślę o sporcie, a jest to każdy sport w ogóle, od razu przychodzi mi na myśl pasja. Niezależnie od tego, czy grasz teraz, grałeś w przeszłości, czy po prostu lubisz oglądać, wszyscy możemy dzielić pasję i entuzjazm do gry.

Może nigdy osobiście nie dostałeś się do wielkiej ligi, więc co z tego? Nie zmniejsza to Twojej wiedzy, opinii ani umiejętności rzucenia światła na Twój ulubiony sport lub drużynę.

A gdzie pasja, tam pieniądze. Znalezienie odpowiedniej pracy w domu w sporcie może być łatwiejsze niż myślisz.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się piłką nożną, piłką nożną, baseballem, koszykówką, czy wszystkimi powyższymi, istnieje wiele ekscytujących ścieżek kariery w sporcie.

Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci znaleźć idealną zdalną pracę sportową dla Ciebie.

1. Niezależny pisarz sportowy

Informowanie fanów o najnowszych wiadomościach sportowych to jeden z najpopularniejszych tematów, jeśli chodzi o pisanie. Liczba fanów sportu i czytelników jest astronomiczna, a ty na pewno zyskasz uwagę i opinie.

Niektórzy pisarze sportowi mogą pomyśleć, że ich jedyną opcją jest założenie bloga. Jednak wiele witryn i blogów o dużym natężeniu ruchu zatrudnia niezależnych pisarzy i pracowników!

Najlepsze w historiach sportowych jest to, że niekoniecznie muszą to być artykuły z dnia meczu, aby szturmem podbić świat. Najnowsze tematy, takie jak rzecznictwo społeczne sportowców i drużyn, zdrowie psychiczne, status transpłciowy, schorzenia i inne, zyskały światowe zainteresowanie i opinie.

Jeśli dzieje się to w prawdziwym świecie, istnieje duża szansa, że ​​ma to również znaczenie w świecie sportu. Od najnowszych wiadomości po szczegółowe artykuły, fani sportu zawsze szukają sposobów na nawiązanie kontaktu ze swoimi drużynami przez cały rok.

Jeśli szukasz miejsc, w których można pisać niezależne koncerty sportowe, sprawdź ProBlogger, praca nadrzędna, FlexJobsa nawet ta ogromna lista płatnych koncertów pisarskich, które ma Holly.

2. Fotograf sportowy

Jeśli jesteś dobry w robieniu czystych ujęć akcji, fotografia sportowa może być twoją wymarzoną pracą.

Popularne strony internetowe zapłacą najwyższą cenę za wysokiej jakości zdjęcia. Możesz także sprzedawać swoje zdjęcia w różnych serwisach stockowych, takich jak iStockzdjęcie I Shutterstock. To tylko kilka przykładów witryn, które szukają fotografów.

Sprawdź tę listę, aby znaleźć więcej miejsc, w których możesz sprzedawać swoje zdjęcia sportowe.

3. Transmisje sportowe i role wideo

Ligi sportowe, profesjonalne drużyny sportowe i firmy medialne mają niezmiennie wysoki popyt na treści wideo premium. Oprócz kamerzystów i montażystów wideo istnieje mnóstwo ofert pracy w sportach zdalnych związanych z wideo, które poszukują wykwalifikowanych kandydatów. Newsroomy lekkoatletyczne potrzebują wszystkiego, od grafików, producentów, animatorów, scenarzystów, mikserów audio i innych osób, aby zapewnić płynność transmisji.

W chwili pisania tego tekstu ogłoszenia o pracę dla zdalnych montażystów wideo i producentów transmisji są dostępne na prawie wszystkich głównych stronach internetowych lig sportowych.

4. Bloger z kuponami sportowymi

Co zyskujesz, łącząc miłość do sportu z oszczędzaniem pieniędzy? Zgadza się – idealna praca! Dostarczanie czytelnikom najnowszych ofert artykułów sportowych, sprzętu i suplementów może być lukratywną niszą.

Jednym z pomijanych tematów w społeczności kuponów są oferty na artykuły sportowe i bilety. Jako rodzic dziecka uprawiającego sport wiem, że z przyjemnością przeczytałbym blog o tym, jak oszczędzać na sprzęcie, ubraniach i zdrowej żywności/napojach.

Jeśli chcesz założyć bloga, oto instrukcje krok po kroku, jak go założyć i zacząć zarabiać.

5. Twórca podcastów sportowych

Jeśli nie lubisz pisać, tworzenie podcastów może być idealnym rozwiązaniem do wyrażania opinii na tematy sportowe.

Podcast to audycja radiowa, do której słuchacze mają dostęp przez Internet lub aplikację do podcastów w telefonie. Wiele osób słucha podcastów tak, jak słucha swojej ulubionej audycji radiowej. Jedyna różnica polega na tym, że możesz wybierać odcinki podcastów według potrzeb. Nie musisz czekać na określoną godzinę, jak w przypadku typowej audycji radiowej.

Podcasty to kolejna opcja, jeśli lubisz informować fanów sportu o najnowszych wiadomościach i przemyśleniach na ten temat.

Tam, gdzie jest zespół, zwykle jest duża rzesza fanów, którzy szukają społeczności, energii i wiadomości o preferowanym zespole online. To tam sportowi menedżerowie mediów społecznościowych działają magicznie.

Profesjonalne drużyny sportowe, drużyny kolegialne, mniejsze drużyny ligowe, stowarzyszenia sportowe, a częściej zatrudniają własnego producenta, menedżera lub koordynatora mediów społecznościowych, aby reprezentowali swoją markę i kontaktowali się z fanami na wielu platformach, w tym Facebook, TwitterTIK Tok, YouTubei tym podobne. Jeśli jesteś mniej lojalnym entuzjastą zespołu, a bardziej ogólnym entuzjastą, możesz również znaleźć podobne role w wyspecjalizowanej firmie zajmującej się cyfrowymi mediami sportowymi, a nawet w dziale sportowym większych firm medialnych.

Rekommenderad:  Najlepsza strategia marketingu internetowego dla Twojego startupu

Jako menedżer ds. sportowych mediów społecznościowych możesz od czasu do czasu uczestniczyć w meczach na miejscu, ale często znajdziesz tę rolę również w pełni zdalną.

7. Łowca talentów sportowych

Łowcy talentów sportowych muszą odkrywać, analizować i rekrutować kolejnych wielkich sportowców! Na całym świecie można znaleźć zdalne oferty pracy dla łowców talentów, a największymi pracodawcami są uniwersytety i agencje talentów sportowych.

Wymagania dotyczące pracy jako łowca talentów na poziomie podstawowym mogą być różne, od ogólnych zainteresowań, doświadczenia w grze lub doświadczenia w pisaniu w wybranym sporcie, podczas gdy na wyższych stanowiskach będą poszukiwane sprawdzone doświadczenie trenerskie lub szkoleniowe.

Jako łowca talentów sportowych prawdopodobnie będziesz musiał uczestniczyć w meczach i koordynować rozmowy kwalifikacyjne na miejscu, ale większość twoich badań i negocjacji może odbywać się w biurze domowym.

8. Analityk danych sportowych

Czy jesteś dobry w chrupaniu liczb? W takim razie możesz być zadowolony, wiedząc, że pracy zdalnej w analizie danych sportowych, nauce o danych i statystyce jest mnóstwo. Możesz znaleźć pracę w poszczególnych zespołach, firmach zajmujących się transmisją sportową i mediami, ligami fantasy, uniwersytetami i nie tylko.

Jako analityk danych sportowych możesz być odpowiedzialny za dokładne monitorowanie gier i zbieranie spostrzeżeń lub po prostu analizowanie ich później. Wykorzystasz te dane do oceny wyników, identyfikacji trendów i przewidywania poszczególnych sportowców lub drużyn.

Aby pracować jako analityk danych sportowych, prawdopodobnie będziesz potrzebować tytułu licencjata z informatyki, nauki o danych, statystyki, matematyki lub pokrewnej dziedziny.

Gdzie znaleźć pracę w sportach zdalnych

Chociaż powyższe role są jednymi z najczęściej dostępnych zdalnych zadań sportowych, zespoły i ligi są prowadzone jak każda inna firma. Oznacza to, że w firmach sportowych możesz znaleźć te same role wsparcia, co w każdej innej firmie, takie jak księgowi, współpracownicy handlowi, programiści i nie tylko. Chociaż nie wszystkie te role będą oferowane zdalnie, nigdy nie zaszkodzi wypatrywać, co jest dostępne! Oto tylko kilka miejsc, w których można znaleźć zdalną pracę sportową.

Profesjonalne, kolegialne i amatorskie drużyny sportowe

Twoja ulubiona drużyna sportowa to ta z Twojego rodzinnego miasta? To świetne miejsce, aby rozpocząć poszukiwania! Aby pracować z profesjonalną drużyną sportową, prawdopodobnie będziesz potrzebować tytułu licencjata i tyle 5-10 lat doświadczenia lub równoważne połączenie wykształcenia/doświadczenia. Jeśli nie masz jeszcze tak dużego doświadczenia, spróbuj zacząć od niższych lig lub drużyn, aby zobaczyć, jakie pozycje są dostępne.

Główne lub mniejsze ligi i stowarzyszenia

The NFL, NBA, MLB, MLSI NASCAR wszyscy okazjonalnie zatrudniani do ról zdalnych. W tej chwili nie wydaje się, aby NHL, PGA, UFC lub Formula 1 zatrudniać pracowników zdalnych. Jeśli chodzi o lokalizację, większość miejsc pracy w profesjonalnych ligach i stowarzyszeniach sportowych znajduje się na północnym wschodzie, w Kalifornii lub Nevadzie. Jednak nawet ligi sportowe z siedzibą w USA zatrudniają na arenie międzynarodowej, a niektóre zatrudniają w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Meksyku, Chinach i Japonii. A dzięki ligom i stowarzyszeniom zlokalizowanym na całym świecie osoby poszukujące pracy mogą znaleźć zdalną pracę w sporcie niemal wszędzie.

Blogi sportowe, strony internetowe i kanały informacyjne

Poza ESPN i Sports Illustrated większość głównych sieci informacyjnych ma działy sportowe, z których największe to NBC, Fox, CBS, ABC i Yahoo. Jeśli jednak chcesz zacząć od czegoś mniejszego, tysiące popularnych blogów i witryn sportowych zatrudniają zdalnych pisarzy sportowych, fotografów, producentów podcastów i wiele innych dziedzin kariery.

Oto tylko kilka do sprawdzenia:

 • Raport wybielacza jest własnością WarnerMedia, zatrudnia zdalnych pracowników w niemal każdej kategorii. Oprócz rzeczy oczywistych, takich jak pisanie o sporcie i podcasty, możesz znaleźć role w mediach społecznościowych i marketingu, wideo i audio, projektowaniu, sprzedaży i rozwoju produktów.
 • naród SB jest własnością Vox Media, zatrudnia w pełnym, niepełnym wymiarze godzin i niezależnych pisarzy i redaktorów sportowych, a także inne role przez cały rok.
 • Minutowe media jest spółką macierzystą Mental Floss, która nadzoruje kilka blogów i stron internetowych o tematyce sportowej. Zatrudniają w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii i Izraelu. Od czasu do czasu można znaleźć zdalne oferty pracy dla pisarzy, marketerów w mediach społecznościowych i redaktorów wideo.
 • Plotki handlowe MLB zatrudnia niezależnych pisarzy przez cały rok, najczęściej znajdziesz oferty pracy w miesiącach poza sezonem i przed sezonem – od jesieni do stycznia lub lutego.
 • Atletyczny to stosunkowo nowa firma zajmująca się mediami sportowymi, która szybko zyskała światową uwagę dzięki wsparciu wybitnych inwestorów i modelowi opartemu na subskrypcji, bez reklam. Firma ma siedzibę główną w San Francisco, biura w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie i Melbourne i oferuje zdalne otwieranie we wszystkich tych lokalizacjach.
 • Bramka to niezwykle popularna witryna piłkarska, która często zatrudnia zdalnych pisarzy.
 • Linia surfingowa to rodzina marek zajmujących się sportami morskimi, które zatrudniają zdalnych pracowników redakcyjnych, marketingowych i inżynieryjnych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.
Rekommenderad:  Aplikacje podobne do Omegle >11 Aplikacje, które zastępują Omegle.com

Jeśli masz ochotę na pisanie o sporcie, fotografię lub jakąkolwiek inną dziedzinę kariery z bliska, ale nie masz doświadczenia, zacznij lokalnie! Lokalne gazety, czasopisma i blogi są dobrymi miejscami, aby zmoczyć stopy w terenie i prawie zawsze szukają freelancerów.

ligi fantasy

Ligi fantasy to WIELKI biznes, a główną zaletą jest to, że wiele ról jest bardzo przyjaznych dla zdalnych graczy. Wiele z tych firm zatrudnia pracowników w domu w niemal każdej dziedzinie – od pisania i marketingu po tworzenie oprogramowania i stron internetowych, analitykę danych i ochronę informacji, a także role back-office w zasobach ludzkich, księgowości i nie tylko.

 • DraftKings to firma przyjazna zdalnie, która zatrudnia pracowników w USA, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Bułgarii i Izraelu. Zatrudniają pracowników w domu w prawie każdej dziedzinie.
 • Pojedynek fanów zatrudnia ogromną liczbę pracowników zdalnych — wielu z nich zajmuje się tworzeniem oprogramowania i stron internetowych, nauką o danych i ochroną informacji, ale także zasobami ludzkimi, księgowością, marketingiem i nie tylko.
 • Słabsza fantazja zatrudnia przede wszystkim zdalnych pracowników technicznych, ale zatrudnia również na stanowiska zaplecza.
 • Wybór nagród to mniejsza firma z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia, ale większość jej otwarć ma charakter zdalny.
 • FantasyPros zatrudnia zdalnych pracowników w niemal każdej dziedzinie i prawie zawsze poszukuje współtworzących pisarzy sportowych.

Zarządzanie sportem i agencje medialne

Ponieważ sport zawodowy i amatorski jest tak dużym biznesem, wiele agencji zarządzających, marketingowych, reklamowych i medialnych zajmuje się wyłącznie pracą z drużynami sportowymi i firmami. Jest jeszcze wiele innych, które pracują z zespołami i indywidualnymi sportowcami, nawet jeśli sport nie jest ich wyłącznym celem.

Oto kilka agencji zarządzających sportem i agencji medialnych, które oferują role zdalne:

 • CAA to agencja medialna zajmująca się sportem i rozrywką, która reprezentuje klientów z branży baseballu, koszykówki, piłki nożnej, hokeja, sportów walki i nie tylko.
 • Media względności to firma zajmująca się mediami rozrywkowymi i zarządzaniem, która zapewnia zarządzanie sportowcami za pośrednictwem swojego oddziału sportowego, Independent Sports & Entertainment (ISE).
 • Grupa medialna Wassermana to rodzina marek świadczących usługi reprezentacyjne i marketingowe dla klientów z branży sportowej i rozrywkowej.
 • Ośmiokąt to agencja zajmująca się sportem i rozrywką, która świadczy usługi marketingowe i zarządzania talentami klientom z branży baseballowej, koszykówki, piłki nożnej, golfa, hokeja, piłki nożnej, tenisa i nie tylko.
 • Marketing bezpieczników nie koncentruje się wyłącznie na sporcie, ale często współpracuje ze sportowcami i markami sportowymi.
 • Coyne PR jest w pełni zdalną firmą, która oferuje konkurencyjne wynagrodzenie i korzyści. Chociaż nie skupiają się wyłącznie na sporcie, w przeszłości współpracowali z ESPN i NFL.
 • Piłka nożna jest spółką macierzystą Goal.com, jest firmą zajmującą się mediami i wydawnictwami piłkarskimi. Kariery na ich stronie internetowej mogą być trudne w nawigacji. Najłatwiejszym sposobem na znalezienie odległych ofert z nimi jest skorzystanie z funkcji wyszukiwania na ich stronie Sekcja ofert pracy w profilu LinkedIn.

Inne miejsca do znalezienia zdalnej pracy sportowej

Istnieją setki innych firm, które wspierają sport i lekkoatletykę; możesz znaleźć pracę zdalną w dowolnym miejscu, od dostawców oprogramowania dla fanów i sprzętu sportowego po platformy biletowe. Jeśli masz serce nastawione na pracę ze sportowcami, nie zapominaj, że firmy takie jak Redbull i Pepsi są jednymi z najbardziej znanych sponsorów sportowych i nie mają nic wspólnego ze sportem!

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć lub nie masz preferencji, przejrzyj zdalne oferty na tych sportowych tablicach ogłoszeń. Użyj wyszukiwanych terminów „zdalnie” lub „wirtualnie”, aby znaleźć wolne miejsca w Twojej okolicy.

 • SportsJournalists.com to starsza witryna z forum, ale wciąż jest jednym z miejsc, w których początkujący mogą znaleźć niezależne prace związane z pisaniem artykułów sportowych. Oferty to zazwyczaj mniejsze, jednorazowe koncerty, ale można je znaleźć w całym kraju na mnóstwo różnych rodzajów wydarzeń!
 • Praca zespołowa online to świetna strona na wszystko i wszystko, co jest związane z pracą w sporcie. Możesz znaleźć wszystko, od prac porządkowych i sprzedaży biletów po zasoby ludzkie i stanowiska w przychodniach telezdrowia.
 • Praca w piłce nożnej to popularna tablica ogłoszeń z ofertami pracy w piłce nożnej, głównie z Europy i Stanów Zjednoczonych, choć czasami zawiera oferty pracy w Australii i Kanadzie. Możesz znaleźć wszystko, od stanowisk na boisku po sprzedaż biletów, poszukiwanie talentów, obsługę klienta, marketing, księgowość, inżynierię i wiele innych.
 • Praca w sporcie to kolejna ogromna tablica ofert pracy w sporcie, która często publikuje oferty pracy z markami i branżami związanymi ze sportem, ułatwiając przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu pracy w mniej znanych firmach. Tutaj znajdziesz wiele ofert pracy dla łowców talentów, odzieży sportowej, analityki danych i inżynierii.
 • The Tablica ofert pracy Simplifaster jest przeznaczony głównie dla autokarów, w związku z czym wiele z wymienionych tutaj stanowisk jest dostępnych tylko na miejscu. Jednak od czasu do czasu znajdziesz zdalne oferty pracy dla nauczycieli wychowania fizycznego i zdrowia.
Rekommenderad:  6 Zaawansowane pojęcia JavaScript, które powinieneś znać

Chociaż powyższe witryny są najlepszymi tablicami ogłoszeń poświęconymi sportowi, możesz także znaleźć zdalne oferty pracy w sporcie na stronach takich jak Indeed lub Reed.co.uk jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii. Bonusowa wskazówka: Te bardziej uogólnione tablice z ofertami pracy zwykle nie wymieniają ofert pracy w sekcji „sport”, więc dodaj do zapytania konkretne sporty, takie jak „piłka nożna”, „hokej”, „piłka nożna”, „zapasy” itp., aby uzyskać najlepsze wyniki.

Co musisz wiedzieć o pracy w sporcie

Wadą bezpośredniej pracy z zespołem w porównaniu z ogólną firmą sportową lub sportową jest to, że czasami praca może być sezonowa lub w niepełnym wymiarze godzin. Oczywiście zespoły i ligi również zatrudniają wielu pełnoetatowych pracowników, ale powinieneś być przygotowany na potencjalne wzniesienia i doliny pracy.

Ponadto niektóre stanowiska mogą wymagać okazjonalnej pracy na miejscu i podróży w dni gry. Inne mogą wymagać pracy do późnych godzin nocnych iw weekendy, aby mieć pewność, że przed opublikowaniem uzyskasz ostateczny dźwięk na żywo lub konferencję prasową.

Będziesz chciał przeprowadzić badania, aby upewnić się, że wymagania i harmonogram preferowanej roli spełnią Twoje oczekiwania dotyczące stylu życia.

To powiedziawszy, jeśli twój styl życia kręci się wokół twoich ulubionych drużyn i gier, zalety prawdopodobnie przeważą nad wadami tych zdalnych zawodów sportowych.

Korzyści z pracy w sporcie

Największą korzyścią są oczywiście darmowe bilety i zakulisowy dostęp do ulubionych drużyn i sportowców. Oprócz biletów na mecze lub dostępu do nich wiele lig, drużyn i sportowców otrzymuje sponsorów, z których Ty również możesz otrzymać korzyści. Ponieważ zdrowie i dobre samopoczucie są najwyższym priorytetem w biznesie sportowym, często znajdziesz dodatkowe korzyści, takie jak członkostwo w siłowni, trenerzy osobiści, dietetycy, masażyści i nie tylko w swojej roli związanej ze sportem.

I chociaż godziny w trakcie sezonu mogą być wymagające, wiele drużyn i lig oferuje hojne świadczenia PTO i świadczenia urlopowe pracownikom pełnoetatowym poza sezonem, abyś mógł nadrobić zaległości.

Wniosek

Świat sportu jest ogromny! Obejmuje tak wiele umiejętności, zainteresowań i zakresów wiedzy, że na pewno znajdziesz karierę, którą pokochasz. Jeśli masz pasję i zapał, bez problemu zaprzęgniesz je do pracy w sporcie.

Wymienione powyżej oferty pracy to tylko bardzo mały wybór prac sportowych w domu i miejsc, które zatrudniają. Mamy nadzieję, że dał ci dobry pomysł, gdzie szukać – a może nawet nowy dodatkowy zgiełk na początek!

Pierwotnie opublikowano 19 kwietnia 2017 r. Treść zaktualizowano w marcu 2023 r.