Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9.5 Sposoby dodawania treści wideo do planów marketingowych w celu pozyskania potencjalnych klientów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9.5 Sposoby dodawania treści wideo do planów marketingowych w celu pozyskania potencjalnych klientów

Wiele osób woli oglądać niż czytać, a wideo szybko prowadzi do potencjalnych klientów

Jeśli nie masz pewności, czy wideo ma miejsce w Twoim marketingu, lub jeśli uważasz, że Twoi potencjalni klienci nie są zainteresowani oglądaniem treści wideo od firm takich jak Twoja, pomyśl jeszcze raz.

Wideo jako narzędzie pomagające opowiedzieć historię Twojej firmy nigdy nie było tak gorące. Wideo jako szybka ścieżka do zdobycia punktów znacznie przewyższa inne rodzaje treści. Wideo w sprzedaży pomaga Twoim potencjalnym klientom poznać Cię, polubić i zaufać Ci szybciej niż standardowe formy komunikacji.

Wideo pomoże Ci również w skutecznym marketingu, zwiększeniu współczynników konwersji w witrynie i rankingach słów kluczowych. Pomaga obniżyć współczynnik odrzuceń i wydłużyć czas spędzony w Twojej witrynie, co pomaga Google poprawić rankingi Twoich stron.

Nadal nie jestem pewien? Sprawdź niektóre statystyki, które uważamy za przekonujące do włączenia wideo jako kluczowego elementu marketingu treści i działań związanych z generowaniem leadów:

  • 80% marketerów potwierdza, że ​​wideo pomogło zwiększyć sprzedaż. (Wyzowl)
  • 87% marketerów przypisuje wideo wzrost ruchu w witrynie. (Wyzowl)
  • 95% marketerów twierdzi, że wideo pomogło kupującym lepiej zrozumieć ich produkty i usługi. (Wyzowl)
  • Włączenie wideo do strony docelowej może zwiększyć liczbę konwersji o 80% lub więcej. (Adelie Studios)
  • Filmy natywne włączone Facebook mają 10 razy większy zasięg niż YouTube linki używane w kanałach. (Piekarze społecznościowi)
  • Średni współczynnik konwersji dla witryn korzystających z wideo wynosi 4.8%, w porównaniu do 2.9% dla tych, którzy nie używają wideo. (studia Adeli)
  • Aż 83% marketerów twierdzi, że wideo pomogło im w generowaniu leadów. (Wyzowl)
  • Wideo może wygenerować 157% wzrost ruchu organicznego z SERP. (Jasna Zatoka)

Przyjrzyjmy się dokładnie, jak wykorzystać wideo do poprawy wydajności programu marketingowego, generowania potencjalnych klientów i przychodów z nowych klientów.

1. Wideo w e-mailu

Dane są w: Wideo w e-mailu ma skromne wyniki i poprawia je w prawie każdej kategorii.

Wideo zwiększa współczynnik otwarć o 19%. Wideo zwiększa współczynniki klikalności o 65%. Wideo zmniejsza liczbę rezygnacji z subskrypcji o 26%. Kiedy używasz wideo do optymalizacji tematu, współczynniki otwarć wzrastają o 272%. Uzyskaj więcej danych na temat wideo w kampaniach e-mailowych tutaj.

Najpierw dodaj słowo WIDEO do tematu. Następnie dołącz obrazy wideo do treści wiadomości e-mail. Możesz nie być w stanie osadzić wideo w wiadomości e-mail (ze względu na ograniczenia wysyłania), ale obraz można połączyć z powrotem do Twojej witryny, YouTube lub inne witryny hostujące wideo.

Upewnij się, że Twój film zawsze kończy się ofertą, linkiem lub czymś, co przyciągnie ludzi z powrotem do Twojej witryny.

2.Wideo w Twojej witrynie

Masz tak pozytywny wpływ na umieszczenie wideo w swojej witrynie, że jest tu prawie zbyt wiele, aby je wymienić. Po pierwsze, sprawiasz, że ludzie spędzają więcej czasu w Twojej witrynie, sygnalizując wartość dla Google i poprawiając rankingi.

Zwiększasz liczbę konwersji i kliknięć w witrynie, gdy wideo jest polecane, sygnalizując wartość dla Google i poprawiając pozycję w rankingu. Ponadto te kliknięcia i konwersje mogą być wykorzystywane do pozyskiwania potencjalnych klientów i możliwości sprzedaży w Twojej witrynie.

Rekommenderad:  Szablony menu do wydrukowania: zachęć klientów naszymi apetycznymi wzorami

Wideo pomaga opowiedzieć Twoją historię, ułatwiając szybkie komunikowanie złożonych wiadomości z gośćmi. Pamiętaj, że masz tylko 10 sekund, aby zwrócić czyjąś uwagę, a wideo znacznie ułatwia to zadanie.

Powinieneś rozważyć użycie wideo na wszystkich typach stron, w tym na stronie głównej, stronach usług lub produktów, stronach docelowych, stronach potwierdzenia, artykułach na blogu (więcej o tym później), a nawet na stronach dowodu społecznego, takich jak strony zawierające opinie klientów lub klientów.

3. Wideo w sprzedaży

Tak, Twoi potencjalni klienci chcą oglądać wideo i nie chcą czytać długich e-maili od przedstawicieli handlowych. Wielu przedstawicieli ma obowiązek próbować wyjaśniać złożone koncepcje, a wideo znacznie ułatwia tę pracę.

Wideo pomaga Twoim przedstawicielom wyróżnić się w rywalizacji z innymi firmami oferującymi podobne produkty lub usługi. Potencjalni klienci regularnie zgłaszają nam, że wybrali nas ze względu na nasz proces sprzedaży. Możesz stworzyć niezwykły proces sprzedaży, wykorzystując sprzedaż, aby pomóc w dotarciu z informacjami do potencjalnych klientów.

Filmy pozwalają przekazać bardziej emocjonalny i przekonujący przekaz niezależnie od tego, co przekazujesz. Bez względu na to, na jakim etapie procesu sprzedaży się znajdujesz, pomoże to skrócić cykl sprzedaży i szybciej zamknąć transakcje.

Zapewnienie przedstawicielom narzędzi nigdy nie było łatwiejsze. Vidyard jest teraz osadzony w HubSpot CRM. Przedstawiciele mogą kliknąć przycisk, wyskakuje odtwarzacz, nagrywane jest wideo, a następnie jest ono osadzane bezpośrednio w standardowych wiadomościach e-mail. To jest takie proste.

Te filmy można zapisywać i używać wielokrotnie. Jednak lepszym podejściem jest tworzenie spersonalizowanych filmów zawierających imię i nazwisko potencjalnego klienta, nazwę firmy oraz kontekstowe odniesienia do tematów, które z nim omawiałeś. To działa jak urok — powinieneś spróbować.

4. Wideo w Lead Nurture

Wszyscy wiedzą, że leady trzeba pielęgnować. Muszą być proaktywnie zachęcani przez podróż kupującego. Wstępnie skonfigurowane sekwencje pielęgnowania leadów są idealne do tego działania.

Ale dodanie wideo do tych automatycznych e-maili może zwiększyć ich skuteczność. Ponieważ zazwyczaj działają one za kulisami, przeciągając ludzi przez ścieżkę zakupową i zachęcając do aktywności, która sygnalizuje, kiedy i czy potencjalni klienci wchodzą głębiej w swoją podróż zakupową, uczynienie z nich elementu o wyższej skuteczności powinno być najwyższym priorytetem.

Tutaj ponownie wideo można spersonalizować według roli, branży, wyzwania lub tematu. Marketing może skonfigurować te sekwencje pozyskiwania potencjalnych klientów, aby uruchamiały się na podstawie działań marketingowych, takich jak pobrania lub konwersje.

Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi do przekształcania zakwalifikowanych marketingowo potencjalnych klientów w możliwości sprzedaży, więc chcesz zagłębić się w to, jak sprawić, by te e-maile były znacznie bardziej produktywne.

5. Wideo na stronach docelowych

To jedne z najważniejszych stron w Twojej witrynie. Na tych stronach potencjalni klienci proaktywnie uzyskują informacje o Twojej firmie. Proaktywnie kliknęli wezwania do działania (wezwanie do działania) i teraz są na stronie docelowej.

Na tych stronach przychodzą potencjalni klienci o każdej jakości, aby rozpocząć współpracę z Twoją firmą. Dlatego patrzymy na nie jako na szybkie wygrane, gdy zaczynamy pracę z klientami. W tym miejscu często możemy wprowadzić kilka drobnych zmian, aby uzyskać znaczny wzrost wydajności programu.

Rekommenderad:  5 Powody, dla których chatboty wykonują świetną robotę w zbieraniu potencjalnych klientów dla małych firm

Dla celów ilustracyjnych rozważmy stronę docelową w Twojej witrynie, która ma 150 odwiedzających miesięcznie, ale konwertuje tylko na poziomie 10%, generując zaledwie 15 potencjalnych klientów miesięcznie.

Dodając wideo, możesz potencjalnie zobaczyć, że współczynnik konwersji tej strony wzrośnie nawet do 50% lub 60%, poprawiając przepływ potencjalnych klientów z 15 do 50 lub 60 miesięcznie, co oznacza poprawę o ponad 200% po dodaniu jednego zasobu wideo.

To jest coś, co każdy powinien wziąć pod uwagę.

6. Wideo na Twoim blogu

Artykuły na blogach to jeden z najlepszych sposobów regularnego komunikowania przywództwa myślowego. Niezależnie od tego, czy blogujesz co miesiąc, co tydzień, czy codziennie, jest bardziej niż prawdopodobne, że blogujesz częściej niż wysyłasz zwykłe e-maile.

Blog to lepszy sposób na dalsze edukowanie potencjalnych klientów niż wysyłanie bardziej tradycyjnych e-mailowych kampanii marketingowych.

Obecnie artykuły na blogach są dłuższe niż wcześniej (niektóre ponad 1,5 tys 1500 słów), których przeczytanie może zająć przeciętnemu czytelnikowi około ośmiu minut.

Alternatywnie, użycie filmu jako uzupełnienia pisanego artykułu daje ludziom możliwość pomocy w zdobyciu materiału bez konieczności spędzania ośmiu minut na czytaniu.

Ta technika daje ci kredyt SEO, którego potrzebujesz (słowa pisane), zapewniając jednocześnie, że Twoi potencjalni klienci otrzymają wiadomość. Film zawiera również link, czas i kliknięcie na blogu, które dodatkowo budują zestaw narzędzi do optymalizacji wyszukiwarek (pamiętaj, te sygnały mówią Google, że strona ma wartość dla odwiedzającego).

7. Wideo dla płatnych reklam społecznościowych

Płatne reklamy włączone FacebookLinkedInie, Instagram a inne platformy społecznościowe zazwyczaj wykorzystują wideo do zwiększania liczby kliknięć i obniżania kosztu kliknięcia. Ponownie, ludzie widzący te reklamy woleliby oglądać niż czytać. Dołączenie wideo poprawi wydajność.

Nasze badania pokazują, że kiedy promujesz tweety za pomocą wideo, zobaczysz o 50% niższy koszt zaangażowania. Wideo w reklamach ogólnie zwiększa zaangażowanie, a tweety z wideo mają 6 razy większe prawdopodobieństwo retweetowania niż tweety ze zdjęciem.

Możesz zobaczyć, jak wideo zapewnia przyzwoity wzrost w porównaniu z reklamami społecznościowymi bez wideo. Nie mogę wymyślić ani jednej taktyki marketingowej, która nie byłaby lepsza w przypadku wideo niż bez niego.

8. Wideo dotyczące marketingu opartego na kontach

To jest dobre — proaktywne docieranie do ludzi, którzy nie znają Ciebie, Twojej firmy, Twoich produktów lub usług, ale z jakiegoś powodu masz ich na liście docelowych kont.

Marketing oparty na kontach (ABM) działa dobrze, gdy kryteria kierowania są niskie, dane są czyste, komunikaty są destrukcyjne, a treści są bardzo ukierunkowane i osobiste dla osób, do których planujesz kierować reklamy.

Wideo może bardzo pomóc w szybkim opowiedzeniu destrukcyjnej historii w wciągający i przekonujący sposób. Może zwrócić uwagę osoby w przeciwieństwie do poczty e-mail, wiadomości InMail w mediach społecznościowych, a nawet prośby o połączenie. Możesz radykalnie poprawić wskaźniki połączeń i współczynniki zaangażowania dzięki wideo, dzięki czemu Twoja kampania ABM ma znacznie lepszą pozycję, gdy nadejdzie czas, aby zamienić te nowe połączenia w możliwości sprzedaży.

Rekommenderad:  Użytkownik TikTok przesyła fałszywe wideo zniesławiające Teslę, jakie konsekwencje będą miały jego działania?

W rzeczywistości uważamy, że sekretem solidnej skuteczności kampanii ABM jest przekształcenie wybranych osób w nowe kontakty i nowo zaangażowane kontakty. Gdy sprzedaż ma zaangażowaną osobę, przeprowadzenie jej przez proces sprzedaży jest nieco łatwiejsze. Wideo pomaga w realizacji kampanii na niemal każdym etapie.

9. Wideo na czacie

Ta aplikacja też może wydawać się naciągana, ale tak nie jest. Każda witryna powinna mieć opcję czatu dla odwiedzających. Jeśli Twoja witryna tego nie robi, potrzebujesz jednego. Ale jeśli tak, udostępnianie wideo sprawia, że ​​czat jest o wiele bardziej dynamiczny i interaktywny.

Zamiast odpowiadać na pytania na czacie, udostępnij odpowiedź wideo. Zamiast udostępniać stronę internetową lub plik PDF, aby odpowiedzieć na pytanie, udostępnij odpowiedź wideo.

Reakcja potencjalnych klientów i możliwość zapewnienia im lepszych wrażeń zwiększy współczynniki konwersji i poprawi generowanie potencjalnych klientów w różnych kanałach.

9.5. Wideo dla rzecznictwa

Jest jeden ostateczny przypadek użycia wideo, o którym powinniśmy porozmawiać. Jest to powszechne, ale raz po raz widzę źle wykonane.

Chcesz skrócić cykl sprzedaży? Zamień referencje na rolkę referencyjną, która jest taśmą wideo z klientami opowiadającymi o tym, jak wspaniale jest z Tobą pracować. Powiedz swojemu zespołowi sprzedaży, aby proaktywnie wysłał ten film zanim potencjalni klienci proszą o referencje.

Odkryliśmy, że skraca to o tygodnie cykl sprzedaży.

Co więcej, stworzyliśmy zestaw zdalnego sprzętu wideo (w tym oświetlenie, mikrofony, statywy i zielony ekran), który można wysłać potencjalnym klientom. Następnie używamy iPhone’a wraz z zestawem wideo, aby pobrać wideo z rekomendacjami klientów. Surowy materiał filmowy jest wysyłany bezpośrednio do zespołu produkcyjnego natychmiast po zakończeniu zdjęć. Edytują i czyszczą wideo i zwracają je w ciągu kilku dni, a nie tygodni lub miesięcy.

Wykorzystanie wideo do rzecznictwa ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zapewnienie potencjalnym klientom społecznego dowodu słuszności, którego potrzebują, aby iść naprzód z pewnością siebie. Pamiętaj, potencjalni klienci nie bardzo wierzą w to, co mówisz, ale jeśli usłyszą to od ludzi takich jak oni (takich jak obecni lub byli klienci), uwierzą w to znacznie bardziej, a Twoja wiarygodność wzrośnie.

Rzecznictwo wideo to niezbędny element, a nie coś, co jest po prostu miłe.

Ogólnie rzecz biorąc, te aplikacje wideo są ważnymi sposobami zwiększania wydajności programu, generowania większej liczby potencjalnych klientów, zwiększania ich jakości, przekształcania potencjalnych klientów w możliwości sprzedaży i pomagania zespołowi sprzedaży w pozyskiwaniu większej liczby nowych klientów.