Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Całkowicie naturalne alternatywy dla produktów, których używasz na co dzień

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Całkowicie naturalne alternatywy dla produktów, których używasz na co dzień

Wiosenne porządki idą pełną parą. Chociaż jest to idealny czas, aby zrobić porządki w szafkach i nadać szafie stylizację Marie Kondo, może to być również okazja do ponownego przyjrzenia się produktom z Twojej codziennej rutyny. Codziennie używamy rzeczy, które nie są dobre dla naszej skóry, naszego zdrowia lub naszego środowiska – często nawet o tym nie myśląc.

Na szczęście nie brakuje całkowicie naturalnych alternatyw. Mieliśmy okazję zajrzeć na Targi Produktów Naturalnych (tzw Expo Zachód w skrócie) z dosłownie tysiącami naturalnych opcji na artykuły codziennego użytku. Tak więc tej wiosny odejdziemy od starych, marnotrawnych produktów i wprowadzimy nowe, zrównoważone produkty!

Oto, jak najlepiej żyć „au naturel” dzięki produktom wolnym od chemikaliów, przyjaznym dla środowiska i lepszym dla Ciebie, które odkryliśmy na Expo West.

Towar konwencjonalny: Plastikowe opakowanie

Całkowicie naturalna alternatywa: Bee’s Wrap Zrównoważone przechowywanie żywności

Panie z Bee’s Wrap rezygnują z plastiku jednorazowego użytku, którego nie można poddać recyklingowi. Te bawełniane okłady nasączone woskiem pszczelim utrzymują świeżość owoców i warzyw przez wiele dni — bez odpadów plastikowych. Nie wspominając o tym, że ekologiczne opakowania są dostępne w kilku uroczych wzorach, które pasują do wystroju Twojej kuchni. Zapas o godz beeswrap.com.

Pasta do zębów z węglem aktywnym firmy Hello Products

Towar konwencjonalny: Pasta do zębów

Całkowicie naturalna alternatywa: Pasta do zębów z węglem aktywnym firmy Hello Products

Hello Products dostarcza pastę do zębów, która sprawdza wiele pudełek, których Twoja zwykła pasta do zębów prawdopodobnie nie spełnia. Jest wegański, bezglutenowy, wolny od okrucieństwa, parabenów, triklosanu i sztucznych barwników i aromatów – to tylko niektóre z tych pudełek. Ponadto jego formuła z aktywnym węglem jest wystarczająco delikatna do codziennego użytku i wystarczająco mocna, aby naturalnie wybielić zęby, odtruć jamę ustną i odświeżyć oddech jak nikt inny. Kupuj produkty Hello w najbliższym Target, Walmart lub CVS.

Rekommenderad:  Brudna prawda: badanie Dysona Dust ujawnia pewne szokujące prawdy w indyjskich domach

Herbal Pantiliners firmy The Honey Pot Company

Towar konwencjonalny: Wkładki menstruacyjne

Całkowicie naturalna alternatywa: Herbal Pantiliners firmy The Honey Pot Company

Wiele kobiecych produktów do pielęgnacji, których używamy, zawiera pobieżne składniki – takie jak pestycydy i chlor – które mogą powodować podrażnienia i infekcje. Twarde podanie. Na szczęście istnieje Honey Pot Company z linią całkowicie naturalnych tamponów, podpasek, chusteczek i płynów do mycia. Ta założona przez kobiety firma oferuje codzienne wkładki higieniczne wzbogacone olejkami eterycznymi, które zapewniają delikatny efekt chłodzenia, naturalnie łagodząc skurcze i dyskomfort. Możesz je znaleźć na półkach w lokalnym sklepie Target.

Mgiełka Mother Dirt AO+

Towar konwencjonalny: Mleczko do twarzy i ciała

Całkowicie naturalna alternatywa: Mgiełka Mother Dirt AO+

Według nauki istnieje coś takiego jak zbyt czysty. Chemiczne środki czyszczące w naszych programach kosmetycznych mogą w rzeczywistości usunąć bakterie utleniające amoniak, które sprawiają, że nasza skóra wygląda czysto i przejrzyście. AO+ Mist przywraca te zdrowe bakterie, dzięki czemu mogą działać magicznie na suchej, tłustej i wrażliwej skórze. Sprawdź wszystkie przyjazne biomom produkty Mother Dirt na stronie Motherdirt.com.

Cocokind Kurkuma na plamy

Towar konwencjonalny: Maść na trądzik

Całkowicie naturalna alternatywa: Cocokind Kurkuma na plamy

Traktuj brzydkie pryszcze w całkowicie naturalny sposób za pomocą kurkumy Kurkuma firmy Cocokind. Kurkuma (a także mieszanka innych pożywienia, takich jak imbir i olejek z drzewa herbacianego) ma działanie homeopatyczne, które zmniejsza stany zapalne i zapobiega wypryskom – bez wysuszania i podrażniania skóry. Świetnie radzi sobie również z ciemnymi plamami, przebarwieniami i bliznami! Ten całkowicie naturalny zabieg punktowy jest dostępny online pod adresem cocokind.com.

wesołe

Towar konwencjonalny: Cukier

Całkowicie naturalna alternatywa: Syrop daktylowy Joolies Medjool

Wiemy, że cukier nie jest dobry dla naszego zdrowia. Ale czy znasz uprawę trzciny cukrowej nie jest dobre dla środowiska albo? Ludzie z Joolies wykorzystują moc uprawianych w Kalifornii daktyli medjool, aby to wszystko naprawić. Syrop daktylowy Joolies jest naturalnie słodki, bogaty w składniki odżywcze i ma niski indeks glikemiczny, co czyni go idealnym, całkowicie naturalnym towarzyszem do osłodzenia porannej kawy. Poza tym jesteśmy frajerami w kwestii zrównoważonego rozwoju. Ich opakowania są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a ich daktyle są zbierane w sposób zrównoważony. Ten produkt właśnie został wprowadzony na rynek, więc nie ma go jeszcze na półkach. Bądź na bieżąco joolies.com dla aktualizacji.

Rekommenderad:  6 Najlepsza słuchawka Bluetooth dla OnePlus 8 i OnePlus 8 Zawodowiec

Płyn do mycia naczyń Lemi Shine

Towar konwencjonalny: Detergent do naczyń

Całkowicie naturalna alternatywa: Produkty Lemi Shine

Po klęsce Tide Pod Challenge wszyscy przyglądamy się naszemu detergentowi do naczyń z nieco większą uwagą. Detergent do mycia naczyń Lemi Shine jest dostępny w wygodnych kapsułkach, do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale wykorzystuje całkowicie naturalny ekstrakt z cytryny do czyszczenia naczyń bez toksycznych pozostałości. Dodaj trochę tej cytrusowej dobroci do twój Amazon wózek.

Olejek z alg Thrive

Towar konwencjonalny: Oliwa z oliwek

Całkowicie naturalna alternatywa: Olejek z alg Thrive

Czy nie nienawidzisz tego, kiedy coś pieczesz, smażysz lub smażysz i masz twarz pełną dymu!? Ten olej do smażenia zatwierdzony przez firmę Oprah ma bardzo wysoki punkt dymienia (485°F), dzięki czemu można zwiększyć temperaturę bez rozpryskiwania lub wykrywania dymu. Nie wspominając o tym, że ma tony jednonienasyconego tłuszczu (dobrego tłuszczu) i tylko odrobinę nasyconego tłuszczu (złego tłuszczu). Nawet jeśli nie jesteś kolejną Julią Child, pokochasz fakt, że ten olejek z alg jest lepszy dla planety niż inne oleje w Twojej szafce. Produkcja oleju z alg ma mniejszy ślad węglowy i wodny w porównaniu z olejem rzepakowym, oliwą z oliwek i olejem kokosowym. Poszukaj go w lokalnym sklepie Walmart lub Target.

Ekologiczne pędzle do makijażu EcoTools

Towar konwencjonalny: Plastikowe pędzle do makijażu

Całkowicie naturalna alternatywa: EcoTools Sustainable MPędzle akeup

Zanieczyszczenie plastikiem to gorący temat w branży kosmetycznej. W rzeczywistości szacuje się, że 120 miliardów sztuk opakowań jest produkowanych każdego roku przez firmy kosmetyczne, z których większość nie nadaje się do recyklingu. Tak! Ulepsz swoją pielęgnację dzięki EcoTools. Te wydajne pędzle do makijażu są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i odnawialnego bambusa. Zaopatrz się w Target, Whole Foods lub online pod adresem ecotools.com.

SS_BlogCTA-6 (1)