9 Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze

Potrzebujesz pomocy w śledzeniu harmonogramów? Jest na to aplikacja. Chcesz się lepiej wyspać? Jest też na to aplikacja. Jesteś nowy w okolicy i chcesz się zaprzyjaźnić? Tak, jest na to aplikacja. Bez względu na to, z czego potrzebujesz pomocy, jest do tego odpowiednia aplikacja. Mam na myśli, czy jest coś, czego nie mogą zrobić nasze telefony?

Znalezienie aplikacji to trudna część. Nie wiesz tego, czego nie wiesz. A filtrowanie listy najczęściej pobieranych aplikacji jest trudnym zadaniem. Aby Ci pomóc, opracowaliśmy listę dziewięciu najbardziej zmieniających życie aplikacji, dzięki którym życie jest nieskończenie łatwiejsze.

Trzmiel

Aby uzyskać pomoc dotyczącą randek

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Trzmiel | Appamatix.comNowoczesne aplikacje randkowe mogą mieć zły rap za bycie, no cóż, luźne – czy powinniśmy powiedzieć? Jeśli szukasz czegoś poważnego, Bumble to świetne narzędzie! Zbierz najlepsze linie odbioru, ustaw idealny wiek / płeć, a aplikacja wyświetli wszystkie kwalifikujące się mecze w ustalonym promieniu z Twojej lokalizacji.

W tej aplikacji randkowej wyróżnia się to, że gdy się dopasujesz, dziewczyna musi jako pierwsza wysłać wiadomość, a ona ma tylko 24-godzinne okno, aby to zrobić. Więc dla wszystkich facetów, którzy są zmęczeni wpadaniem w DM, i dla wszystkich dziewczyn, które mają już dość otrzymywania wiadomości „wyślij mi zdjęcia” – ta aplikacja randkowa jest dla Ciebie.

Pobierz dalej iOS i Android

Życzenie

Aby uzyskać pomoc przy zakupach

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Życzenie | Appamatix.comJeśli kiedykolwiek robiłeś zakupy w sklepie ze zniżkami i porównywałeś ceny z markowymi produktami, wiesz, ile firm nalicza. Szczerze mówiąc, to głupie, ile dodatkowo płacisz za imię. Na szczęście aplikacje takie jak Wish sprawiają, że styl jest znacznie, znacznie tańszy. Jak – pytasz? Sprzedają produkty prosto od producenta. Z Wish otrzymujesz produkty wysokiej jakości za 60-90% rabatu od ceny detalicznej.

Sceptyczny? Ja także byłem. Dopóki nie zobaczyłem, że mają łatwe zwroty i darmowe zwroty. Jeśli nie podoba ci się to, co kupiłeś, po prostu odeślij go.

Pobierz dalej iOS i Android

Habitica

Aby uzyskać pomoc w organizacji

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Habitica | Appamatix.comListy rzeczy do zrobienia mogą być nudne, zwłaszcza gdy są wypełnione zbędnymi zadaniami, takimi jak wynoszenie śmieci; płacić rachunki; zorganizować skrzynkę odbiorczą; Zrób pranie. Habitica zamienia twoje obowiązki w grę. Skorzystaj z aplikacji, aby utworzyć listę zadań i awansować podczas sprawdzania. Im lepiej robisz w prawdziwym życiu, tym lepsza jest twoja postać w grze. Dodatkowo możesz nawet grać przeciwko znajomym. Kto nie lubi małej zdrowej rywalizacji?

Pobierz dalej iOS i Android

Spotkanie

Aby uzyskać pomoc w nawiązywaniu przyjaźni

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Meetup | Appamatix.comDlaczego tak trudno jest zaprzyjaźnić się z dorosłymi? Gdybym musiał zgadywać, to dlatego, że poza pracą trudno jest spotkać ludzi, którzy mają takie same rzeczy jak ty. Spotkanie ułatwia to. To jest jak szkolne kluby, ale dla dorosłych. Aplikacja pozwala wybierać jedną z 24 kategorii (w tym jedzenie i picie, bieganie, mamy, tatusiowie, pisanie, tworzenie sieci, wierzenia itp.) Oraz uczestnictwo w wydarzeniach w Twojej okolicy. Co więcej, możesz nawet RSVP bezpośrednio z aplikacji! Meetup to najlepszy sposób na kontaktowanie się z osobami o podobnych poglądach w Twojej okolicy.

Pobierz dalej iOS i Android

MyFitnessPal

Aby uzyskać pomoc w zdrowiu

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze MyFitnessPal | Appamatix.comJak każdy, kto próbował się wysportować, wie, że najtrudniejsza jest dieta. Kto wiedział, że burger, który zjadłeś na obiad, ma 850 kalorii? MyFitnessPal eliminuje zgadywanie, ile jesz. Za pomocą aplikacji możesz ustalać cele, śledzić posiłki i spożycie wody, liczyć kalorie i dodawać spalone kalorie. Aby dodać jedzenie do posiłku, możesz skorzystać z wyszukiwania lub zeskanować opakowanie. O ile łatwiej może być?

Pobierz dalej iOS i Android

Moment – Balance Screen Time

Aby uzyskać pomoc w zakresie równowagi między pracą a życiem prywatnym

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Moment | Appamatix.comTrudno jest uwolnić się od telefonu, gdy masz ciągły strumień wiadomości głosowych, SMS-ów i e-maili, na które możesz odpowiedzieć. Moment pomaga śledzić, ile czasu spędzasz na każdej aplikacji i oferuje skuteczny coaching do detoksykacji telefonicznej. Krótko mówiąc, aplikacja pomaga stworzyć zrównoważony czas na ekranie, dzięki czemu spędzasz więcej czasu na życiu, a mniej na pracy poza pracą.

Pobierz dalej iOS i Android

Mennica

Aby uzyskać pomoc dotyczącą budżetowania / oszczędzania pieniędzy

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Mięta | Appamatix.comBezmyślne przesuwanie karty i wydawanie pieniędzy, których nie zawsze masz, jest łatwe. Budżetowanie nie jest. Aplikacja Mint eliminuje problem związany z utrzymywaniem budżetu, śledzeniem wydatków i pamiętaniem o płaceniu rachunków. Dodaj swoje konto bankowe, kartę kredytową i inwestycje, aby zobaczyć wszystko w jednym miejscu. Bezszwowa konstrukcja i intuicyjne funkcje mennicy sprawiają, że zarządzanie pieniędzmi jest prostsze niż kiedykolwiek.

Pobierz dalej iOS i Android

Budzik cyklu snu

Aby uzyskać pomoc w uzyskaniu lepszego snu

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Cykl snu budzik | Appamatix.comCzy zdarzyło ci się obudzić budzikiem, z bijącym sercem, roztrzepanym rozglądaniem się wokół, próbując dowiedzieć się, gdzie jesteś? Podobnie. Budzik z cyklem uśpienia zapewnia, że ​​to się więcej nie powtórzy. Technologia aplikacji śledzi fazy snu przez całą noc i budzi Cię, gdy śpisz w spokoju. Rano możesz analizować cykle snu i robić notatki, jak poprawić jakość snu.

Pobierz dalej iOS i Android

Talkspace

Aby uzyskać pomoc w zakresie zdrowia psychicznego

9  Darmowe aplikacje, które sprawiają, że życie jest nieskończenie łatwiejsze Obszar rozmów | Appamatix.comMasz problem z wyrażaniem swoich uczuć, ale chcesz je przepracować? Pobierz Talkspace i połącz się z jednym z nich 4ooo terapeuci. Wysyłaj nieograniczoną liczbę wiadomości tekstowych, audio, wideo lub obrazkowych do swojego terapeuty i uzyskaj odpowiedź w ciągu 24 godzin. Pobieranie aplikacji jest bezpłatne, ale sama usługa kosztuje 49,99 USD / tydzień. Wizyta osobista wynosi około 150 USD / spotkanie, więc nie jest to zły interes!

Pobierz dalej iOS i Android

Cały czas oszczędzasz na korzystaniu z tych dziewięciu aplikacji, które ułatwiają życie, będziesz miał więcej czasu na sprawdzenie tych 10 najlepszych aplikacji, takich jak Pinterest znajdować i udostępniać rzeczy, które kochasz!