9 godzin produkty Xiaomi 12 rzekomo nieszczelny moduł aparatu z czujnikiem 50 MP

Co tydzień ujawniają się kolejne informacje na temat linii Xiaomi 12. Oczekiwany jako pierwszy wiersz smartphones z chipem lwiego smoka 8 Gen 1 (wcześniej oczekiwany jako Snapdragon 898), dwie publikacje na temat modelu podstawowego ujawniają szczegóły aparatu nowego telefonu komórkowego Xiaomi z trzema głównymi czujnikami.

Na obrazie udostępnionym przez przeciekającego Digital Chat Station na Weibo widzimy rzekomy zestaw obiektywów mi 12, jego organizację i elementy. Dwie duże soczewki znajdują się po lewej stronie, a mniejsza soczewka, lampa błyskowa LED, otwór na mikrofon i druga lampa błyskowa znajdują się po prawej stronie.

9 godzin produkty Xiaomi 12 rzekomo nieszczelny moduł aparatu z czujnikiem 50 MP 1

Przeciek zdradza też, że Xiaomi 12 będzie wyposażony w główny sensor 50 MP, ale informacje o reszcie obiektywów nie zostały ujawnione.

Prawdopodobnie jednak zobaczymy ten sam zestaw, co w Xiaomi Mi 11: główny obiektyw w towarzystwie ultraszerokiego obiektywu wtórnego oraz obiektyw makro bez dużej funkcjonalności.

9 godzin produkty Xiaomi 12 rzekomo nieszczelny moduł aparatu z czujnikiem 50 MP 2

Xiaomi 12 ma być podstawowym modelem rodziny, oferującym wysoką wydajność przetwarzania i świetne aparaty w atrakcyjniejszej cenie niż Xiaomi 12 Ultra, który będzie najpotężniejszym telefonem komórkowym producenta w momencie premiery.

Z reklamą Snapdragon 8 Gen 1 dzieje się za tydzień, więcej szczegółów na temat linii Xiaomi 12 powinno wyjść w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło: Cyfrowa stacja czatu (w języku chińskim)

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.