9 Godziny pracy systemu iOS Czym jest i jak działa gwarancja AppleCare

Kupując produkty od Apple za pośrednictwem oficjalnych sklepów firmy, takich jak sklepy stacjonarne lub oficjalna strona internetowa, w przypadku niektórych urządzeń oferowana jest rozszerzona usługa gwarancyjna w ramach programu AppleCare.

Usługa działa jako rozszerzona ochrona gwarancyjna, oferując ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami, ochronę sprzętu, priorytetowy dostęp do wsparcia z Apple, oprócz wymiany produktu, jeśli to konieczne.

Co to jest AppleCare

O ile oryginalna gwarancja na zakup produktu Apple ograniczona do jednego roku, z maksymalnie 90-dniowym bezpłatnym wsparciem technicznym, AppleCare może przedłużyć ten okres do trzech lat, w zależności od zakupionego urządzenia i wybranego planu.

Ale nie chodzi tylko o gwarancję, program ma również wsparcie i pomoc techniczną ekspertów z Apple, realizowanej telefonicznie, która może zająć się zarówno prostszymi sprawami, jak wyjaśnianie wątpliwości dotyczących natywnych aplikacji systemów operacyjnych rozwijanych przez firmę, czy też bardziej skomplikowanymi zagadnieniami, związanymi ze sprzętem urządzeń.

9 Godziny pracy systemu iOS Czym jest i jak działa gwarancja AppleCare 1

Cena i zasięg AppleCare w Brazylii

W Brazylii Apple oferuje program ochrony dla komputerów Mac, iPad, urządzeń, Apple Telewizor i iPod, podczas gdy w USA dodawane są do tych produktów, istnieje również włączenie iPhone’a, Apple Watch oraz urządzenia związane z muzyką, takie jak słuchawki HomePod, AirPods i Beats.

Jeśli Twój produkt został zakupiony w Stanach Zjednoczonych i subskrybujesz tam usługę AppleCare, nie martw się, rozszerzona gwarancja będzie działać również tutaj, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, AirPods, czy Apple Watch.

Ceny usług naturalnie różnią się znacznie między różnymi oferowanymi planami i w zależności od produktu Apple zakupiony i można go sprawdzić, przechodząc do strony programu AppleCare na Apple.