Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Kroki do zarabiania pieniędzy Przerzucanie mebli dla zysku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Kroki do zarabiania pieniędzy Przerzucanie mebli dla zysku

Jeśli szukasz dodatkowej pracy z możliwością poważnego zarobienia pieniędzy, przewracanie mebli może być „tym”. Teraz będę szczery: przewracanie mebli wymaga trochę pracy i cierpliwości.

Musisz znaleźć części, odnowić je w sposób, który przyciągnie kupujących, a następnie sprzedać. Ale jeśli lubisz robić tego rodzaju rzeczy, masz zadatki na prawdziwy boczny zgiełk generujący dochód.

W jaki sposób obracanie mebli może być tak opłacalne?

Powodem, dla którego przewracanie mebli może być tak lukratywne, jest to, że zgniłe meble zwykle sprzedają się tanio. Sprzedawcy mają problem z patrzeniem poza przestarzałe zaciągnięcia i zużyte plamy.

Odnoszący sukcesy flipper zyskuje możliwość zobaczenia w głowie obrazu „po”, jeszcze przed zakupem. Dostają wizję tego, jak będzie wyglądał przekształcony kawałek.

Na większości rynków meble na zamówienie są sprzedawane za grosze. A jeśli chcesz nauczyć się, jak atrakcyjnie dostosowywać, masz szansę na niezły dochód.

Jak zarabiać na przerzucaniu mebli

Zainteresowany? Tu są 9 kroki, które możesz wykonać, aby nauczyć się odwracać meble z zyskiem.

1. Zidentyfikuj wysokiej jakości meble

To, że znajdziesz tani mebel, nie oznacza, że ​​nadaje się on do przerzucania. Najlepsze elementy do obracania mebli to:

  • Wykonane z prawdziwego drewna
  • W solidnej formie

Innymi słowy, kawałek musi mieć dobre podstawy do pracy. Będziesz potrzebował prawdziwego drewna, ponieważ nie możesz szlifować i ponownie bejcować fałszywych rzeczy.

Będziesz chciał czegoś, co jest w solidnym stanie, więc nie musisz tracić czasu na jego naprawę.

Jeśli uda ci się zejść z tego etapu, jesteś na dobrej drodze do udanej kariery w przewracaniu mebli.

2. Atrakcyjnie odnawiaj meble

Aby zmaksymalizować swoje szanse na sprzedaż, musisz wiedzieć, jak atrakcyjnie wykończyć przedmiot. Możesz sprawdzić witryny z przerzucaniem lub sprzedażą mebli, aby zorientować się w najnowszych trendach.

Przeprowadź badania na temat popularnych kolorów, technik i tak dalej. Dowiedz się, jak ponownie tapicerować meble lub po prostu unikać elementów, które mają na sobie tapicerkę.

Zapoznaj się z krokami, które należy wykonać, aby nadać swoim elementom trwały wygląd i odpowiednio je wykończyć. Na przykład uszczelnienie uszkodzonych elementów jest niezwykle ważne.

Możesz dowiedzieć się wszystkich tych informacji, po prostu wyszukując w Internecie.

3. Wiedz, gdzie znaleźć odwracalne elementy

Ważna jest wiedza, gdzie szukać mebli, które będziesz odnawiać i odwracać. Istnieje kilka miejsc, w których można znaleźć tanie, solidne meble.

Rekommenderad:  Ważne sposoby promowania sztuki online w 2023 roku

Wyprzedaże garażowe

Lato to twój czas nagród, przyszły flipperze mebli. Uderzaj w wszystkie wyprzedaże i szukaj tych elementów, które wyglądają, jakby nikt ich nie chciał.

Nie bój się targować o ceny lub starać się o zniżkę za wzięcie więcej niż jednej sztuki. Uderz w sprzedaż pierwszego dnia i tak wcześnie, jak to możliwe, aby uzyskać najlepszy wybór.

Sprzedaż nieruchomości

Wyprzedaże nieruchomości są szczególnie popularne w przypadku płetw meblowych, ponieważ zazwyczaj sprzedają DUŻO mebli. Ludzie często organizują sprzedaż nieruchomości w celu „wszystko idzie”, więc ceny są rozsądne.

Sprawdź Craigslist i lokalną gazetę pod kątem ogłoszeń sprzedaży nieruchomości, co przypomina mi…….

Craigslist

Strony internetowe, takie jak Craigslist, mogą być doskonałym miejscem do znalezienia mebli wartych odwrócenia. Wiele reklam Craigslist zawiera stare, zużyte meble, które są oferowane za niską cenę.

W rzeczywistości, kiedy sprawdziłem moją lokalną witrynę Craigslist, aby zweryfikować ten fakt, nie uwierzysz, co znalazłem. W ciągu pięciu minut znalazłem ponad 10 sprzedawanych tanio elementów, które można było łatwo odnowić.

I wiem, że sprzedałyby się za co najmniej dwa do trzech razy tyle, ile bym w nie włożył.

Pchle targi

Pchle targi mogą być kolejnym doskonałym miejscem do znalezienia tanich mebli wysokiej jakości. Mój tata cały czas sprzedawał na pchlich targach. Celem większości sprzedawców jest sprzedaż DUŻO rzeczy po rozsądnych cenach.

Sprawdź online i nie tylko Facebook i Craigslist do sprzedaży na lokalnym pchlim targu.

Strona drogi

Znaleziska przy krawężniku mogą być również doskonałym miejscem do zdobycia zużytych drewnianych mebli.

Tu, w kraju, w którym mieszkam, nie ma dnia, żeby na krawężniku nie siedział jakiś darmozjad. Zacznij na nie uważać, kupuj je i odnawiaj.

Znalezienie dobrych, tanich mebli jest kluczem do sukcesu flippera meblowego.

4. Uzyskaj wizję gotowego produktu przed zakupem

Wiesz, gdzie znaleźć świetne kawałki – to jest niesamowite! Jestem jednak głęboko przekonany, że nie należy kupować tych elementów, dopóki nie pojawi się w głowie jakaś wizja gotowego produktu.

Zastanów się, jakich kolorów farb użyjesz i jakie rodzaje pociągnięć będą dobrze działać. Miej plan w głowie, zanim kupisz kawałek. Pomoże ci to zorientować się, jak można przywrócić ten kawałek.

Rekommenderad:  Amazon Wymagania dotyczące ubezpieczenia: często zadawane pytania dla sprzedawców

5. Używaj wysokiej jakości produktów do renowacji

Rozsądne jest również stosowanie wysokiej jakości farb i uszczelniaczy. Kupuj na wyprzedaży, ale niekoniecznie kupuj tanie rzeczy. Wytwarzaj produkty wysokiej jakości i korzystaj z wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych.

To samo dotyczy uchwytów i gałek do szuflad. Nie muszą być super drogie, ale trzymaj się z dala od tanich rzeczy. Klienci to rozpoznają i zwątpią w jakość całości.

6. Ustawić Facebook Strona biznesowa

Niedawno odwiedziłem znajomego, który właśnie kupił stary wiejski dom z XIX wieku. Dom wiejski został całkowicie odnowiony, ale potrzebowała mebli i akcesoriów pasujących do jego stylu.

Zauważyłem, że ma już trzy lub cztery fajnie wyglądające rzeczy, które idealnie pasują do domu. Za każdym razem, gdy pytałem ją, skąd je ma, odpowiadała tak samo: Facebook.

Facebook jest nadal bardzo popularny wśród firm. Gdy już zdecydujesz się zacząć przewracać meble, założę stronę biznesową Facebook.

Przygotuj się na zdjęcia elementów, które odnowiłeś, nawet jeśli na początku jest to tylko kilka elementów.

Reklamuj wszystkie ukończone prace i reklamuj także swoją sprzedaż. Zaproś swój osobisty Facebook obserwujących stronę, aby polubili Twoją stronę firmową i poproś ich o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o Twoim nowym przedsięwzięciu.

7. Zapewnij doskonałą obsługę klienta

Wspaniała obsługa klienta zabłyśnie każdemu oku, nawet w tym zgiełku świata. Zobowiąż się do bardzo dobrego traktowania swoich klientów.

Niedostarczanie obietnic i nadmierne dostarczanie. Ustal swoje ramy czasowe i trzymaj się ich. Oto doskonały przykład doskonałej obsługi klienta w pracy:

Więc ten przyjaciel, o którym wspomniałem wcześniej, ten, który kupił farmę? Cóż, znalazła w Internecie dziewczynę z college’u, która robi drabiny z koców. Wiesz, że; te urocze drewniane drabinki, na których trzymane są złożone koce.

Powiedziała dziewczynie, czego chce i zapytała, czy to zrobi. Dziewczyna zgodziła się iw ciągu tygodnia miała drabinę z koca. Moja przyjaciółka tak bardzo to uwielbiała, że ​​wróciła i poprosiła o drugą.

Właściciel firmy, któremu spodobał się pomysł mojego przyjaciela, zrobił już drugi. „Mam już drugą” – powiedziała. “To wszystko Twoje”.

Ten właściciel firmy miał dalekowzroczność i wiedział, że pomysł mojego przyjaciela będzie popularny. Zrobiła więc dwie drabiny zamiast jednej, wiedząc, że jeśli moja koleżanka nie kupi drugiej, to zrobi to ktoś inny.

To świetny zmysł biznesowy i świetna obsługa klienta w jednym. Ćwicz ten wspaniały zmysł biznesowy i obsługę, a klienci będą przychodzić.

Rekommenderad:  Czy dzięki Redmi A1 Xiaomi wskrzesza marzenie o Androidzie One, ale bez Google?

Jakość, atrakcyjne elementy i świetna obsługa zapewniają sukces w biznesie.

8. Bądź gotów podjąć niestandardowe zamówienia

Możesz otrzymać telefon od potencjalnego klienta w sprawie wykonania niestandardowego zamówienia. Polecam gotowość do ich podjęcia, jeśli jest to wykonalne i opłacalne. Drabinka z koca mojego przyjaciela jest tego doskonałym przykładem.

Styl, którego chciała moja przyjaciółka, nie był czymś, co normalnie robi dziewczyna, ale była gotowa go wypróbować.

Niektóre niestandardowe zamówienia będą opłacalne, inne nie. Na przykład, jeśli musisz samodzielnie szukać i kupować przedmiot, zużyjesz dużo czasu. To może nie być warte zysku, który zarobisz.

Jednak niektóre niestandardowe zamówienia będą łatwe do wykonania – jak na przykład drabina z koca mojego przyjaciela. Twoim celem powinna być otwartość na niestandardowe zamówienia.

Oceń każdy z nich i wybierz te, które pomogą Twojej firmie rozwijać się z zyskiem.

9. Zdecyduj, czy będziesz oferować opcje dostawy

Niektórzy handlarze meblami dostarczą swoje elementy, inni wolą pracować lokalnie i robić tylko odbiór osobisty. Wybór nalezy do ciebie; po prostu zrozum, że bez opcji dostawy zawężasz bazę klientów.

Nie każdy chce – lub może – przyjść i odebrać meble. Biorąc to pod uwagę, dostawa może być droga i uciążliwa.

Jeśli zdecydujesz się na dostawę, upewnij się, że zrobisz to w sposób, który zapewni, że element bezpiecznie dotrze do miejsca przeznaczenia. I pamiętaj, aby naliczyć wystarczającą kwotę, aby pokryć czas i koszty wysyłki.

Streszczenie

Przerzucanie mebli może być całkiem opłacalne, jeśli zostanie wykonane prawidłowo. Jeśli masz zamiłowanie do odnawiania zużytych kawałków drewna, może to być dla Ciebie świetne zajęcie.

Chociaż odnawianie mebli wymaga czasu i wysiłku, zyski mogą być całkiem lukratywne.