Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Najlepsze aplikacje na ekran blokady Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Najlepsze aplikacje na ekran blokady Androida

Wymiana zapasów Ekran blokady Androida lub automatycznie wymuszany przez zewnętrznych producentów, takich jak Samsung czy HTC, to jedna z najpiękniejszych rzeczy, które użytkownicy mogą zrobić w mobilnym systemie operacyjnym Google, aby w pełni dostosować swój telefon. Oprócz programów uruchamiających i innych ciekawych usprawnień, zamienniki ekranu blokady mogą rozszerzyć funkcjonalność smartfona, dodając kilka opcji, w zależności od wybranego wariantu. Na szczęście poniższe wiersze zawierają jedne z najlepszych opcji blokady ekranu dla Androida.

Dzięki niestandardowej szafce można ustawić ekran blokady Androida otwierać określone aplikacje za pomocą gestów jednym dotknięciem lub nawet dostosuj ustawienia telefonu za pomocą menu szybkiego dostępu. Co więcej, animacje tła i ekranu można również wybierać ręcznie, a akceptowane jest wybieranie określonych gestów otwierania aparatu lub dzwonienia do bliskiego przyjaciela.

9 z najlepszych dostępnych ekranów blokady Androida

Rynek jest pełen więcej niż kilku wariantów, ale poniższe informacje powinny pomóc Ci nieźle zacząć. Wśród przytoczonych użytkownicy powinni znaleźć popularne i niezawodne opcje, które pozwalają w pewnym stopniu spersonalizować telefon, mając kilka opcji.

Widżet DashClock

Widżet DashClock to zamienny widget zegara dla ekranu blokady w Jelly Bean. Widget stał się ostatnio tak popularny, że wielu użytkowników zastanawia się, dlaczego Google nie wpadł na taki projekt i koncepcję. Jak na ironię, został opracowany przez Googlera, Romana Nurika. Oprócz tego, że zegar jest ładniejszy, DashClock zawiera kilka wbudowanych rozszerzeń, które pokazują następne spotkanie w kalendarzu, nieodebrane połączenia, nieprzeczytane wiadomości tekstowe, następny zaplanowany alarm i nieprzeczytane wiadomości w Gmailu.

A najlepsze jest to, że Nurik udostępnił widget jako open source, a teraz widget ma wsparcie społeczności programistów. Istnieje wiele rozszerzeń opracowanych specjalnie dla DashClock, a kilku wybitnych programistów zaczęło dodawać obsługę powiadomień DashClock do swoich aplikacji. Jeśli szukasz najlepszych rozszerzeń do zainstalowania dla widżetu DashClock, tutaj jest niezła lista.

91 Szafka

Ładna aplikacja o nazwie 91 Szafka można łatwo uznać za połączenie wygody, stylu i praktyczności. Jest zoptymalizowany pod kątem szybkiego włączania aparatu lub dzwonienia do kogoś bezpośrednio z menu głównego, a niektóre z tych czynności można wykonać nawet bez odblokowywania telefonu.

Na powyższym zdjęciu 91 Locker ma do wyboru dwa tryby blokowania, jeden liniowy, a drugi przypominający pierścień. Każdy tryb umożliwia użytkownikom umieszczenie na ekranie kilku aplikacji w celu łatwej i szybkiej nawigacji. Oprócz aplikacji, przełączanie często używanych ustawień można również włączyć, przeciągając w dół mechanizm przypominający ciąg znaków z prawego górnego paska, co spowoduje wyświetlenie menu wypełnionego odpowiednimi ikonami. Tutaj będziesz miał szybki dostęp do:

 • Profile dźwiękowe
 • Latarka
 • Jasność
 • Wi-Fi
 • Bluetooth
 • Ustawienia związane z aplikacją

Jako bonus, 91 Locker może być również używany do ustawiania niestandardowej tapety zamiast stylowego wariantu domyślnego. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play.

MagicLocker

Kolorowe i proste, MagicLocker to prosty ekran blokady Androida z różnymi motywami pasującymi do każdej osobowości. Dzięki temu właściciele mogą wybrać, jakie typy skrótów mają zostać dodane, ich dokładne położenie, format danych i opcję tapety (w tym warianty na żywo).

Oprócz podstawowej funkcjonalności MagicLocker oferuje niewielką ilość zabezpieczeń blokady ekranu, umożliwiając użytkownikom skonfigurowanie alternatywnej metody blokowania ekranu, a nawet zablokowanie użycia klawisza Home. Do wybudzania ekranu można na przykład użyć regulatora głośności.

Jedną z najlepszych funkcji, jakie udało nam się tu znaleźć, była podstawowa możliwość przesunięcia paska powiadomień w dół, gdy telefon jest zablokowany, co było zabronione w innych opcjach i nadal jest z powodzeniem wykonywane przez standardowy wariant Androida w Jelly Bean. Mówiąc o czynnościach wykonywanych bez aktywacji telefonu, możemy zaliczyć tu także wysyłanie e-maili, dzwonienie czy otwieranie adresów HTML przeglądarki.

Na ekranie blokady można także dodać sterowanie muzyką wraz z widżetem do ustawień systemowych i możliwością dostosowania czcionki. Niestety, aby pierwszy zadziałał, trzeba najpierw uruchomić usługę muzyczną w systemie Android.

MagicLocker jest domyślnie wyposażony w motyw Lost Robot, ale można znaleźć kilka opcji. Szafkę można pobrać bezpłatnie.

PRZEJDŹ do szafki

Ten łatwy w użyciu ekran blokady, cieńszy wariant GO Launcher EX, umożliwia właścicielom wysyłanie wiadomości SMS, przeglądanie rejestrów połączeń lub sterowanie odtwarzaczem muzyki bez aktywowania telefonu. Dostępna do bezpłatnego pobrania szafka może wyświetlać aktualne informacje o pogodzie z efektami animacji na żywo i umożliwia dodanie dowolnej aplikacji bezpośrednio na ekranie.

Bezpieczeństwo jest również zwiększone w Idź do szafkiw którym użytkownicy mogą tworzyć wzory lub gesty, oprócz zwykłej metody PIN.

Być może najważniejszym elementem GO Locker jest zdecydowanie wykorzystanie motywów. Na ich własnym rynku dostępnych jest dosłownie dziesiątki motywów, z których użytkownicy mogą wybierać bardzo stylowe opcje i dostosowywać swój ekran.

Pobierz tutaj za darmo.

Holo Szafka

Ta prosta i szybka wymiana ekranu blokady zapewnia korzystanie z standardowej wersji Jelly Bean użytkownikom, którzy nie mogli jeszcze cieszyć się najnowszą wersją Androida. Aplikacja jest dość prosta i zapewnia obsługę blokady zabezpieczającej system, dostosowywalny kolor tekstu, odblokowanie awaryjne, orientację ekranu i kilka innych. Wariant darmowy umożliwia także wyłączenie lub ukrycie paska stanu i wibracji.

Ci, którzy zdecydują się na pakiet Plus, który kosztuje ok2 i stanowi rozwinięcie pierwszego wariantu, otrzyma obsługę alternatywnych tapet, możliwość zmiany odcienia tła, przydatne powiadomienie o nieprzeczytanej liczbie połączeń, SMS-ów i e-maili oraz możliwość dodawania skrótów na ekranie.

Holo Szafka można pobrać stąd.

WidgetLocker

Opracowany przez TeslaCoil, WidgetLocker to piękna integracja zwykłej wymiany ekranu blokady z mnóstwem widżetów. Dając użytkownikowi kontrolę nad układem i pełnym doświadczeniem, aplikacja umożliwia użytkownikom dodawanie różnych suwaków, skrótów i widżetów oraz zmianę ich rozmieszczenia za pomocą gestów przeciągania i upuszczania. Wygląd Slidera można modyfikować, aby pasował do motywów Ice Cream Sandwich lub Gingerbread na Androida, a także do innych systemów operacyjnych innych twórców (HTC Sense 3Motorola, iPhone, Rotary).

Właściciele mogą również wybrać, co faktycznie robi suwak, a częstą opcją jest przesunięcie, aby uruchomić kamerę lub przesuń, aby do kogoś zadzwonić. Można zmieniać rozmiar widżetów i rozmiaru siatki, a plakietki powiadomień można dodawać w aplikacji, a nawet suwaki w innym elemencie szafki. Przede wszystkim właściciele mają możliwość wyboru, które widżety lub przyciski będą dozwolone na ekranie.

WidgetLocker kosztuje $2.99 i można je pobrać z Google Play.

Ekran blokady 7

Ci, którzy kochają ten sposób Windows 7wygląda na wersję komputerową, można zainstalować ekran blokady 7 na swoim urządzeniu z Androidem i ciesz się naśladowaniem. Jest to proste, ale atrakcyjne oprogramowanie, które kopiuje wygląd Microsoftu i przenosi go na obóz Google. Główny ekran jest całkowicie opisany w stylu Metro, na którym wyświetlane są jedynie proste informacje o zegarze i kalendarzu.

Obsługiwane są tylko dwa gesty i nie ma w ogóle zintegrowanych przycisków. Ci, którzy chcą odblokować swoje urządzenie, muszą przeciągnąć w górę, a przeciągnięcie w dół i przytrzymanie spowoduje wyciszenie dźwięku. Pakiet działa idealnie i dla tych, którzy tęsknią za swoimi komputerami, jest to najlepszy wybór.

Pobierz tutaj za darmo.

Aktywny ekran blokady

Aktywny to kolejna bezpłatna i godna uwagi opcja dla tych, którzy lubią personalizację. Aplikacja opiera się na idei dostępu do ulubionego oprogramowania, galerii, powiadomień z mediów społecznościowych, najnowszych wiadomości lub kontaktów za pomocą jednego przesunięcia. Poza tym użytkownicy mają możliwość zmiany domyślnego wyglądu poprzez setki motywów i przystawek.

Oto krótka lista tego, co potrafi to dziecko:

 • Wybierz ulubione lub ostatnie kontakty i otwórz menu bezpośredniego wybierania w telefonie
 • Wejdź do galerii
 • Szybko uruchamiaj najnowsze lub wstępnie zdefiniowane aplikacje
 • Przesyłaj strumieniowo powiadomienia z mediów społecznościowych bezpośrednio na ekran blokady
 • Wysyłaj wiadomości przez SkypeWhatsApp, Viber lub zwykły e-mail
 • Uruchom aplikację aparatu na Androida lub aplikację innej firmy
 • Ciesz się spersonalizowanymi wiadomościami

Pobierać Tutaj za darmo

Szybkie uruchamianie społecznościowe

The Szybkie uruchamianie społecznościowe lock screen to projekt, który nie jest jeszcze ukończony, ale to nie powstrzymuje nas od umieszczenia jego nazwy na liście. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja eksponuje sieci społecznościowe, ale to nie jedyna sztuczka, jaką może wykonać. Kompatybilny z Facebook, Instagram I Twitterpakiet może przekierowywać kanały społecznościowe bezpośrednio w menu telefonu, łącznie z udostępnianiem, komentowaniem, ponownym tweetowaniem i polubieniem.

Poza możliwością pracy w sieci, Quick Launch Social umożliwia także umieszczenie na ekranie ulubionego widżetu, którym może być własna usługa muzyczna Google, wraz ze sterowaniem melodią. Co więcej, jednym dotknięciem można otworzyć ograniczony zakres ostatnio używanych aplikacji, a nawet menu ostatnich kontaktów.

Pożyczka od Apple świecie, ten ekran blokady może wyświetlać nieodebrane połączenia i wiadomości w stylu iOS, a dołączone menu wyszukiwania umożliwia bezpośredni dostęp do zainstalowanych aplikacji, kontaktów lub wszelkich informacji online.

W ofercie znajdują się także ustawienia aparatu, dzwonka telefonu i normalne tryby odblokowania. Jako bonus, tapetę tła można zmienić na dowolny wybrany obraz.

Aplikację można pobrać bezpłatnie.