9 Najlepsze aplikacje na ekran blokady dla Androida, które powinieneś wypróbować w 2020 roku

Czy masz dość patrzenia na nudny ekran blokady na Androidzie? Wiemy, że na początku patrzenie na ekran blokady smartfona nie ma większego wpływu, ale z czasem nudzi nas ekran blokady. Dlatego szukamy innych aplikacji do blokowania ekranu, dzięki którym możemy w pełni dostosować ekran blokady i uczynić go bardziej atrakcyjnym.

Nawet jeśli Android stale się rozwija i ulepsza podstawowe aplikacje, nie są one dla wszystkich. Większość z nas chce dostosować nasze smartphones według nas, tutaj są bardzo przydatne aplikacje z blokadą ekranu. Dzięki tym aplikacjom możesz dostosować ekran blokady w sposób, o którym inni użytkownicy systemu nawet nie pomyślą. (Patrzeć na Ciebie, Apple użytkowników).

Teraz, bez marnowania więcej czasu, oto najlepsze aplikacje na ekran blokady dla Androida. Zaczynajmy…

Najlepsze aplikacje na ekran blokady dla Androida

Najlepsze aplikacje na ekran blokady dla Androida!

Początek

Stronie internetowej: Początek

Start to aplikacja do uruchamiania domu dostępna na urządzenia z Androidem. Ale może być również używany jako aplikacja do blokowania ekranu na smartfonie z Androidem. Musisz po prostu zainstalować Start na smartfonie i włączyć ekran blokady w Ustawieniach Start. Gdy to zrobisz, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez tę aplikację bezpośrednio na smartfonie. Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez Start są powiadomienia.

Umożliwia sprawdzanie powiadomień ze wszystkich aplikacji zainstalowanych na smartfonie i interakcję z nimi. Pomoże to zaoszczędzić dużo czasu podczas korzystania ze smartfona. Oprócz tego możesz także użyć tej aplikacji do otwierania aplikacji za pomocą skrótu bezpośrednio z ekranu blokady. W porównaniu z innymi aplikacjami do blokowania ekranu Start jest dość łatwy w użyciu dla użytkowników Androida. W rezultacie Start jest idealnym wyborem, jeśli próbujesz po raz pierwszy aplikacji z blokadą ekranu.

Floatify

Stronie internetowej: Floatify Lockscreen

Jak sama nazwa wskazuje, Floatify to aplikacja do blokady ekranu na Androida smartphones które oferują elementy pływające. Innymi słowy, dodaje wiele funkcji do ekranu blokady urządzenia z Androidem. Obejmuje to różne skróty, powiadomienia, widżety i narzędzia. A ponieważ możesz uzyskać dostęp do wszystkich z nich bezpośrednio z ekranu blokady urządzenia z Androidem, oznacza to, że Floatify może zaoszczędzić dużo czasu. Oprócz tego może sprawić, że ekran blokady telefonu będzie całkiem nowoczesny ze względu na wszystkie przedstawione opcje.

Mimo że Floatify to darmowa aplikacja, musisz zapłacić za dodatkowe funkcje. Ale nawet bez wersji pro może sprawić, że ekran blokady będzie całkiem funkcjonalny. Jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji Floatify jest to, że oferuje możliwość dostosowania wszystkich dostępnych opcji.

Ac Display

Stronie internetowej: Ac Display

Większość najnowszego flagowego Androida smartphones pochodzą z wyświetlaczami AMOLED. Dzięki temu telefony mogą wyświetlać użytkownikowi powiadomienia z otoczenia. Ale jeśli używasz starszego smartfona, możesz nie mieć tej funkcji. W takim przypadku możesz spróbować użyć aplikacji ekranowej Ac Display. Active Display lub Ac Display to świetny sposób na dodanie powiadomień otoczenia do smartfona z Androidem.

Powiadomienia otoczenia działają tak samo, jak inne powiadomienia w smartfonie. Możesz po prostu dotknąć ich, aby wejść w interakcję i otworzyć odpowiednią aplikację. Nie tylko to, ale możesz nawet czytać wiadomości za pomocą Ac Display bez odblokowywania smartfona. Oprócz tego możesz nawet dostosować działanie tych powiadomień otoczenia oferowanych przez aplikację AC Display. Ale jeśli smartfon ma wyświetlacz LCD, powiadomienia otoczenia mogą zużywać dużo baterii. Chociaż zdecydowanie powinieneś wypróbować tę aplikację, ponieważ można ją pobrać bezpłatnie.

CM Locker

Stronie internetowej: CM Locker

CM tworzy różnego rodzaju aplikacje dla Androida smartphones. I tak, jak można się spodziewać po nazwie, CM Locker to aplikacja do blokady ekranu smartphones. Podobnie jak inne aplikacje CM, CM Locker jest wysoce konfigurowalny. Jedną z najlepszych cech CM Locker są opcje motywów. Umożliwia zmianę interfejsu użytkownika i kolorów ekranu blokady smartfona. A ponieważ w CM Locker dostępne są setki motywów, możesz łatwo znaleźć jeden dla siebie.

Użytkownicy korzystający z domowych programów uruchamiających docenią tę funkcję, ponieważ mogą dopasować motyw ekranu blokady do reszty urządzenia. Oprócz tego CM Locker oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa. Jak można się spodziewać, można go użyć do zablokowania urządzenia za pomocą wzoru lub pinezki. Ale oferuje również funkcje antykradzieżowe dla użytkownika. Może to być przydatne, jeśli telefon zostanie skradziony lub zaginie.

KLCK

Stronie internetowej: KLCK

KLCK to idealna aplikacja do blokowania ekranu dla zaawansowanych użytkowników Androida. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej aplikacji na ekran blokady smartfona, może to być świetna opcja. Zamiast oferować kilka układów, KLCK pozwala zaprojektować własny ekran blokady. W rezultacie możesz łatwo ustawić ekran blokady tak, jak chcesz. Dotyczy to zarówno motywu, jak i funkcjonalnych części ekranu blokady smartfona. Z tego powodu, jeśli lubisz dostosowywać swój smartfon, powinieneś wypróbować KLCK.

Oferuje wiele opcji dostosowania ekranu blokady. W rezultacie możesz mieć nieskończoną liczbę możliwych układów ekranu blokady. Chociaż ta aplikacja jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników Androida, jest dość łatwa w użyciu. Za pomocą KLCK można łatwo utworzyć własny ekran blokady. Po zaprojektowaniu możesz bez problemu zastosować go na ekranie blokady.

Cześć Locker

Stronie internetowej: Cześć Locker

Hi Locker to bardzo popularna aplikacja do blokowania ekranu wśród członków XDA. Oferuje dużą liczbę opcji dostosowywania dla użytkownika. Możesz użyć tej aplikacji, aby łatwo ustawić ekran blokady tak, jak chcesz. Nie tylko to, ale ta aplikacja oferuje bardzo prosty i bezpośredni projekt. W rezultacie ta aplikacja jest idealna do minimalistycznej konfiguracji smartphones. Oprócz dobrego wyglądu możesz także dodawać widżety do ekranu blokady.

Widżety te obejmują między innymi pogodę, pocztę, zegar i inne często używane aplikacje. Nie tylko to, ale możesz nawet uzyskać dostęp do powiadomień bezpośrednio z ekranu blokady za pomocą tej aplikacji. W rezultacie Hi Locker sprawia, że ​​ekran blokady smartfona z Androidem jest całkiem funkcjonalny. W porównaniu do standardowego ekranu blokady zaoszczędzisz dużo czasu, używając Hi Locker. Wszystkie te funkcje są całkowicie bezpłatne w tej aplikacji.

Semper

Stronie internetowej: Semper

Semper to bardzo prosta i podstawowa aplikacja do blokowania ekranu dla Androida smartphones. W porównaniu do podobnych aplikacji dostępnych w Internecie Google Play Store, ten jest zupełnie inny. Pozwala użytkownikowi poprawić słownictwo bezpośrednio na ekranie blokady. Ta aplikacja pokazuje proste pytania z ciekawostek bezpośrednio na ekranie blokady smartfona. Dzięki temu za każdym razem, gdy odblokujesz swój smartfon, nauczysz się czegoś nowego. Nie tylko to, ale te pytania są dość łatwe do interakcji.

Cały interfejs użytkownika oferowany przez Sempera jest oparty na kartach. Krótko mówiąc, po obudzeniu urządzenia na ekranie pojawia się wiele kart pytań. I możesz uczyć się różnych rzeczy za pomocą tych prostych pytań. Możesz wybierać spośród wielu tematów i kategorii w ustawieniach aplikacji Semper. Oprócz tego Sempera można również użyć do zmiany wyglądu ekranu blokady.

Lok Lok

Stronie internetowej: Lok Lok

Lok Lok to bardzo przyjemna w użyciu aplikacja do blokady ekranu dostępna dla systemu Android smartphones. Ta aplikacja pozwala rysować i rysować na ekranie blokady telefonu. W rezultacie jest to świetny wybór dla kreatywnych użytkowników Androida i artystów, którzy od czasu do czasu rysują. Nie tylko to, ale może być również przydatne do szybkiego zanotowania np. Numeru telefonu. Jest to możliwe, ponieważ można łatwo zapisać doodle i rysunki wykonane na ekranie blokady.

Po zapisaniu doodle możesz później uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem aplikacji galerii na smartfonie. Nie tylko, ale możesz udostępniać gryzmoły Lok Lok swoim znajomym przez Internet. A jeśli Twoi znajomi używają Lok Lok na swoich urządzeniach, udostępnianie doodli staje się jeszcze łatwiejsze. Po zainstalowaniu tej aplikacji na smartfonie odblokowanie urządzenia stanie się przyjemnością, ponieważ możesz łatwo rysować różne rzeczy.

Solo Locker

Stronie internetowej: Solo Locker

Solo Locker to świetny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa ekranu blokady smartfona, jednocześnie poprawiając jego wygląd. Oferuje unikalną metodę blokowania dla użytkownika. Możesz zablokować smartfona za pomocą zdjęć za pomocą Solo Locker. Ta metoda blokowania jest dość podobna do rysowania wzoru. Ale zamiast łączyć kropki, łączysz zdjęcia, aby odblokować smartfon. W rezultacie wygląda to znacznie lepiej niż domyślny odblokowanie wzorca.

Oprócz tego możesz również dodać niestandardowe tło w tej aplikacji do blokowania ekranu. Oprócz tego masz także możliwość zastosowania motywów na ekranie blokady. Można to wykorzystać, aby ekran wyglądał jak reszta smartfona. Zapewnia użytkownikowi doskonałą równowagę między wyglądem a bezpieczeństwem. A ponieważ ta aplikacja jest całkowicie darmowa, powinieneś wypróbować ją na swoim smartfonie.

Końcowe przemyślenia…

Były to najlepsze aplikacje na ekran blokady dla Androida, których można użyć, aby ten ekran blokady wyglądał dobrze. W sklepie z Androidem są tysiące aplikacji do blokowania ekranu, ale nie wszystkie są w 100% bezpieczne. Te aplikacje na ekran blokady Androida są jednymi z najlepszych, są używane przez miliony i mają wysokie oceny.

Która z nich jest twoją ulubioną aplikacją do blokowania Androida? Czy przegapiliśmy jakieś dobre aplikacje do blokowania ekranu dla Androida? Z jakich aplikacji na ekranie blokady korzystałeś po raz pierwszy? Daj nam znać w komentarzach poniżej…