Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Porady i wskazówki, jak najlepiej wykorzystać subskrypcję Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Porady i wskazówki, jak najlepiej wykorzystać subskrypcję Netflix

Netflix jest naprawdę najlepszą rzeczą od czasu krojonego chleba. Oprócz wyjątkowej kolekcji płyt DVD i Blu-Ray dostępnych pocztą mają zdumiewający wybór filmów, które można przesyłać strumieniowo. W rzeczywistości jest tak wiele filmów, że trudno zdecydować, który obejrzeć.

Przy tak wielu możliwościach, jak najlepiej wykorzystać subskrypcję Netflix? Poniższe wskazówki, narzędzia i strony internetowe Netflix pozwolą maksymalnie wykorzystać Twoją subskrypcję Netflix, niezależnie od tego, czy wysyłasz tylko filmy pocztą e-mail, czy często oglądasz i konsumujesz filmy i programy.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Sortownik kolejek Netflix

Skrypt Greasemonkey o nazwie Netflix Queue Sorter zapewnia zaawansowane opcje sortowania kolejek niedostępne w samej witrynie Netflix. Ponieważ skrypty Greasemonkey są kompatybilne na różnych platformach, możesz użyć tego skryptu do rozszerzenia zadań związanych z zarządzaniem kolejkami. Jest to bardzo pomocne przy sortowaniu kolejki według wielu opcji, w tym popularności, oceny, roku i innych.

Używaj skrótów klawiaturowych podczas przesyłania strumieniowego

Podczas oglądania strumieniowego wideo dostępnych jest wiele skrótów klawiaturowych. Te skróty nie tylko pomagają w oglądaniu filmu, ale także oferują opcje poprawiające jakość przesyłania strumieniowego.

Spacja — Przełącz odtwarzanie/pauzę

Enter — Przełącz odtwarzanie/pauzę

Strona w górę — graj

Strona w dół — pauza

F – Pełny ekran

Escape — wyjście z trybu pełnoekranowego

Shift+strzałka w lewo – przewiń do tyłu

Shift+strzałka w prawo – szybkie przewijanie do przodu

Tylko tryb inny niż pełny ekran:

Ctrl+Shift+Alt+M — Menu

Ctrl+Shift+Alt+C — kody; liczba klatek na sekundę plus inne (nieznane mi) informacje. Powoduje również, że inne nakładki są zielone.

Ctrl+Shift+Alt+D — wyświetla statystyki A/V na ekranie

Ctrl+Shift+Alt+L — Okno logowania

Ctrl+Shift+Alt+P – informacje o graczu

Rekommenderad:  Antutu wypuszcza listę najlepiej działających telefonów w lipcu

Ctrl+Shift+Alt+S — Szybkość transmisji strumieniowej i ręczny wybór szybkości transmisji

Użyj pilota do natychmiastowego oglądania filmów w serwisie Netflix

Łącząc się z powyższymi skrótami klawiaturowymi, możesz użyć Girdera lub innego oprogramowania do zdalnego sterowania, aby zdalnie sterować odtwarzaniem filmu Netflix. Chociaż Netflix nie ma pełnego interfejsu użytkownika, jak niektóre z ładniejszych odtwarzaczy (Boxee, Wii itp.), Pozwoli ci to kontrolować odtwarzanie na komputerze w normalnym oknie przeglądarki. Pełne instrukcje dotyczące konfiguracji znajdują się na stronie Geektonic.

Bądź na bieżąco z wiadomościami Netflix

HackingNetflix ma mniej wspólnego z hakowaniem w tradycyjnym sensie, a więcej z najnowszymi wiadomościami Netflix. Zawierają również nowe wskazówki, o których się dowiedzieli, a także wszelkie nowe funkcje w witrynie Netflix. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie Netflix, HackingNetflix to miejsce dla Ciebie.

Zarządzaj zdalnie swoją kolejką

Jeśli jesteś podobny do mnie podczas rozmowy z przyjaciółmi, film zostanie od niechcenia wspomniany, tylko po to, by o nim zapomnieć, kiedy w końcu wróciłem do domu, aby dodać go do mojej kolejki. Teraz to smartphones są zawsze obecne, możesz pobrać aplikację na wiele platform, która może być używana do zdalnego zarządzania kolejką z dowolnego miejsca. Niektóre bezpłatne opcje to PhoneFlicks na Apple front i QueueMan na Androida.

Znajdź ciekawe filmy

Dwie strony internetowe, które łączą się z kontem Netflix za pomocą jego interfejsu API, to Inveni i [NO LONGER WORKS] FFlick (niedawno zakupiony przez Google). Biorą filmy, które oglądasz i filmy, które oglądają Twoi znajomi, aby rekomendować filmy, które możesz chcieć zobaczyć. Ten niezautomatyzowany silnik rekomendacji działa inaczej niż algorytmiczna sekcja Netflix „Filmy, które pokochasz”, dając inny zestaw wyników opartych na rekomendacjach ludzkich.

Również witryny takie jak Instantwatcher umożliwiają natychmiastowe przeglądanie filmów na podstawie ocen, recenzji i innych interesujących parametrów, zapewniając dobry wybór filmów do natychmiastowego obejrzenia.

Rekommenderad:  Zarabiaj od 50 do 150 USD za godzinę, uczestnicząc w płatnych grupach fokusowych

Oglądaj filmy Netflix z (mniej więcej) dowolnego urządzenia pod słońcem

Netflix współpracuje z wieloma producentami sprzętu, aby zapewnić dostęp na wielu platformach. Od telewizorów po odtwarzacze DVD i Blu-Ray, systemy do gier, takie jak Wii i Xbox 360, po urządzenia mobilne — Netflix ma wszystko, czego potrzebujesz. Ich platformy stale się rozwijają, na przykład na froncie urządzeń mobilnych obsługują obecnie iPhone’a, iPada i Windows Telefon 7 i krążyły plotki, że wkrótce pojawi się wsparcie dla Androida.

Wstrzymaj swoją subskrypcję

Wyjeżdżasz na dłuższy czas, ale chcesz zachować kolejkę filmów? Możesz zawiesić swoje konto na 7 do 90 dni bez opłat, o ile zwrócisz wszystkie fizyczne dyski DVD. To dobra opcja, jeśli wybierasz się na dłuższe wakacje lub wycieczkę albo w inny sposób chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, nie korzystając aktywnie z serwisu Netflix. Należy również zauważyć, przynajmniej kiedy zrobiłem to kilka lat temu, jeśli anulujesz swoje konto, a następnie ponownie je aktywujesz w późniejszym czasie, uratuje to również kolejkę filmów.

Skonfiguruj blokadę ocen treści

Jeśli masz rodzinę z małymi dziećmi, jest to dość ważne, aby się skonfigurować. Podczas gdy Twoje maluchy są na stronie, będą miały do ​​dyspozycji pełne panowanie filmów, a aby zachować porządek, możesz ustawić oceny filmów, aby zezwalały na oglądanie tylko filmów z określoną oceną MPAA. Ponieważ jest to zintegrowane w całej witrynie, utrudni to przełączanie się między kontami wielu użytkowników; ale dobrą opcją jest trzymanie na koncie tylko czystych rzeczy.

Czy masz jakieś sztuczki?

Dzięki tym wskazówkom możesz naprawdę maksymalnie wykorzystać subskrypcję Netflix. Niezależnie od tego, czy masz tylko przesyłanie strumieniowe, czy Mundo 8- na czas, te wskazówki mogą pomóc Ci zmaksymalizować pieniądze, które płacisz za otrzymywanie wszystkich tych wspaniałych treści. Czy masz jakieś sztuczki, którymi chcesz się podzielić? Daj nam znać poniżej!

Rekommenderad:  Przełamywanie lodów: kreatywne pomysły na rozpoczęcie rozmowy na Snapchacie z facetem