Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Proste sposoby na zwrot gotówki w okresie świątecznym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Proste sposoby na zwrot gotówki w okresie świątecznym

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić podczas zakupów, jest oszczędzanie pieniędzy, a prostym sposobem na to, szczególnie o tej porze roku, jest zarabianie zwrot gotówki na świąteczne zakupy w tym sezonie. Plan i budżet na sezonowe zakupy z niektórymi z wielu zwrotów gotówki i nagradzaj aplikacje tam. Możesz zaoszczędzić kilka poważnych dolarów na codziennych zakupach.

Wiele z aplikacje są bezpłatne i można je łatwo pobrać na smartfon lub można dodać jako rozszerzenie Chrome do komputera lub laptopa, więc bez względu na to, gdzie robisz zakupy; online, w podróży lub w sklepie, nadal powinieneś mieć możliwość uzyskania zwrotu gotówki dzięki tym aplikacjom.

9 Proste sposoby na zwrot gotówki za zakupy świąteczne

W tym sezonie świątecznym dlaczego nie zaoszczędzić pieniędzy, płacąc za wydawanie pieniędzy za pomocą jednych z najlepszych aplikacji do zwrotu gotówki, w których możesz się zarejestrować już dziś:

Ibotta

Bardzo przyjazna dla użytkownika i interaktywna bezpłatna aplikacja mobilna, która zapewnia zwrot gotówki od większości sprzedawców detalicznych, restauracji i sklepów spożywczych. Możesz uzyskać oferty cashback, skanując paragony, a nawet kody kreskowe. Zacznij tutaj, aby się zarejestrować i otrzymaj bonus powitalny w wysokości 20 $.

Rakuten

The Aplikacja Rakuten to świetny sposób na uzyskanie doskonałych rabatów we wszystkich Twoich ulubionych sklepach, takich jak Amazon, Macy’s, CVS i wiele innych dzięki zwrotowi gotówki. Możesz również polecić znajomego, abyście oboje mogli zarobić trochę dodatkowej gotówki. Zacznij tutaj!

Swagbucks

Swagbucks to darmowa aplikacja, która ma więcej niż funkcję cashback. Dzięki Swagbucks możesz otrzymywać kupony, wypełniać płatne ankiety, zdobywać karty podarunkowe, oglądać filmy i grać w gry, a wszystko to w celu zdobywania punktów i gotówki. Zacznij zbierać swoje Swagbucks już teraz na święta.

Rekommenderad:  2 sposoby korzystania z funkcji transpozycji programu Excel

Dosz

Dosz to bezpłatna aplikacja do automatycznego zwrotu gotówki. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się, podłączyć swoje karty i za każdym razem, gdy robisz zakupy, podróżujesz i jesz, automatycznie otrzymasz zwrot gotówki z zakupów, który trafi bezpośrednio na wybraną metodę płatności banku, konta PayPal lub Venmo.

Najlepszy zwrot gotówki

Najlepszy zwrot gotówki istnieje już od dłuższego czasu i jeśli jesteś dobrze zorganizowany, możesz planować sezonowe zakupy świąteczne i kupować prezenty za oszczędności w postaci zwrotu gotówki. Rejestracja jest szybka i łatwa, a wszelkie otrzymane pieniądze można dodać do swojego banku, PayPal lub zamiast tego otrzymać karty podarunkowe.

paribus

paribus to popularna aplikacja cashback, która pomaga być na bieżąco. Zachowując rachunki e-mail online, Paribus zeskanuje rachunki online, aby uzyskać zwrot gotówki z każdej różnicy w cenie. To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, dzięki któremu nie musisz pamiętać o samodzielnym sprawdzaniu poczty. Możesz to wykorzystać na swoją korzyść, gdy ceny różnych towarów detalicznych spadają.

Zdobądź nagrody

Dzięki tej aplikacji możesz zeskanować paragon z zakupów spożywczych, aby uzyskać zwrot gotówki. Zdobądź nagrody wyrobisz w sobie nawyk trzymania paragonów, aby zdobywać punkty za całą gamę produktów spożywczych i wymieniać je na nagrody, takie jak karty podarunkowe.

Sklepik

The Aplikacja Shopkick pozwala zdobywać punkty, które można wymienić na karty podarunkowe w wielu sklepach detalicznych. Skanuj kody QR online i w sklepie, a także w sklepach i centrach handlowych i wokół nich, aby uzyskać wspaniałe oferty i rabaty. To jest Pokemon Go wśród aplikacji do zakupów cashback. Zacznij teraz!

Miód

Chociaż nie jest to dokładnie strona cashback Aplikacja miód oferuje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy w Internecie. Wystarczy pobrać aplikację i rozpocząć zakupy. Honey wyszuka w Internecie najtańsze ceny w Twoim koszyku, oszczędzając dolary. Idealnie sprawdzi się podczas zakupów przedświątecznych.

Rekommenderad:  Trzy sposoby, by wyglądać jak spamer

Ostatnie przemyślenia na temat zarabiania zwrotu gotówki w okresie świątecznym

Ekscytującą rzeczą w aplikacjach cashback jest to, że uczysz się rozwijać dobre nawyki oszczędzania, co jest zdecydowanie pomocne w drogim okresie Święta Dziękczynienia i Bożego Narodzenia. Wypróbuj te przyjazne dla użytkownika aplikacje i odkryj okazje, które regularnie zmniejszają Twoje wydatki, oferując nagrody.

Możesz użyć jednej lub kilku aplikacji, aby w pełni skorzystać z dostępnych rabatów i jednocześnie dobrze się bawić.

Kolejną wielką zaletą niektórych aplikacji cashback jest to, że możesz wymieniać punkty na karty podarunkowe, które są świetnymi przedmiotami do zaoferowania jako prezent dla przyjaciół i rodziny lub do wykorzystania w okresie świątecznym.

Istnieje również możliwość dzielenia się oszczędnościami z przyjaciółmi poprzez dołączenie Programy polecania znajomych gdzie oboje możecie zarobić zachęty pieniężne. Korzystanie z aplikacji cashback zachęca również do tego, aby nie przekraczać budżetu na święta, ponieważ z radością wydajesz to, co zaoszczędziłeś z nagród cashback.

Table of Contents