Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Rodzaje pracy w domu w Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Rodzaje pracy w domu w Google

Czy chciałbyś pracować w domu w Google? mam dobrą wiadomość; istnieje wiele zdalnych stanowisk i możliwości zarabiania pieniędzy, które obracają się wokół Google!

Moim zdaniem istnieją dwie firmy, które w znaczący sposób zmieniają sposób, w jaki robimy różne rzeczy, jedna jest Amazon a drugi to Google.

Przypomnij sobie, kiedy musiałeś kupić licencję, aby pobrać programy Microsoft Word, Excel i PowerPoint na swój komputer. Obecnie wszyscy używają Dokumentów Google do tych funkcji i jest to całkowicie bezpłatne! Domyślam się, że korzystasz z Google (wyszukiwarka, analityka, Chrome, dokumenty, kalendarz, mapy, światłowód i YouTube) w jakimś kształcie lub formie każdego dnia.

Ponieważ Google bierze udział w prawie każdym aspekcie Twojego cyfrowego życia, nie jest niespodzianką, że potrzebuje ogromnej siły roboczej, aby kontynuować innowacje i dominację w sektorze technologicznym. Jeśli chcesz pracować w domu w Google, znalazłem dziewięć fajnych sposobów na zarabianie!

1. Oceniający jakość reklam

Wyszukiwarki, takie jak Google i Bing, zatrudniają osoby do pracy z domu, sprawdzając trafność reklam internetowych w porównaniu ze słowami kluczowymi wprowadzonymi w zapytaniu. Chociaż Google ma wyrafinowany algorytm do prawidłowego umieszczania reklam z odpowiednimi słowami kluczowymi, zatrudnia również ludzi do podwójnego sprawdzenia, czy te słowa kluczowe i reklamy są trafne.

Osoby oceniające reklamy nie są zatrudniane bezpośrednio przez Google, ale za pośrednictwem firm kontraktowych, takich jak Appen, Telus International, I Zespół.ai zatrudni do Binga. Te stanowiska wymagają dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, znajomości takich stron jak Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn i Gmail oraz komputer, laptop lub smartfon. Według ten post na Glassdoor.com stawki za reklamy zarabiają od 10 do 19 USD za godzinę.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na temat tych stanowisk, jest to, że są one niezależnymi rolami kontraktowymi, co oznacza, że ​​jesteś odpowiedzialny za płacenie podatków od samozatrudnienia, ale będziesz mieć elastyczny harmonogram.

2. Blogger korzystający z Google AdSense

Dobra, technicznie nie jest to praca dla Google, ale dla blogerów jest to sposób na zarabianie pieniędzy poprzez instalację reklamy Google’a na ich stronach internetowych. Prawdę mówiąc, kiedy zaczynałem, zgłosiłem się do programu AdSense i co miesiąc mogłem na nim zarobić trochę dodatkowych pieniędzy. Aby zakwalifikować się do programu Google AdSense, musisz kupić nazwę domeny i hosting, stworzyć oryginalne treści wysokiej jakości, mieć politykę prywatności i inne standardowe strony oraz mieć ukończone 18 lat.

Rekommenderad:  Wiadomości kupującego sprzedającego Amazon: Jak to działa?

Jeśli jeszcze nie założyłeś swojego bloga, nie martw się; Mam tutaj prosty samouczek krok po kroku, który przeprowadzi Cię przez ten proces.

Gdy już założysz i uruchomisz swojego bloga i napiszesz kilka postów, zajrzyj do mojego przyjaciela Josepha Hogue’a YouTube wideo Jak zarobić 100 USD dziennie dzięki Adsense.

3. Certyfikowany wydawca Google – Raptive

Ponownie, nie praca sama w sobie, ale doskonała okazja do zarobienia pieniędzy od Certyfikowanego wydawcy Google, Zachwycający (dawniej AdThrive). Pracuję z Raptive od 2015 roku i są niesamowici! Nigdy tak naprawdę nie myślałem, że mogę zarobić dobrą kwotę z sieci reklamowej, ale myliłem się. Obecnie moje przychody z reklam stanowią około jednej trzeciej moich dochodów z blogowania.

W przypadku Raptive musisz zgłosić się do programu i spełnić następujące wymagania:

  • 100 000 odsłon strony miesięcznie
  • Ruch głównie z USA
  • Oryginalne, wysokiej jakości treści

Po zatwierdzeniu Raptive opracuje strategię reklamową dla Twojej witryny, a także umieści, monitoruje i optymalizuje reklamy w celu uzyskania najwyższych możliwych zarobków.

Oczywiście Raptive nie jest jedynym certyfikowanym wydawcą Google; Tutaj jest listą innych Certyfikowanych partnerów wydawców Google.

4. YouTube Twórca wideo

W listopadzie 2006 roku Google przejął popularną witrynę wideo, YouTube — co za szalony sprytny ruch! Dzisiaj, YouTube jest drugą najpopularniejszą witryną, zaraz po samym Google. Jeśli zajmujesz się tworzeniem filmów, możesz zarobić szalone pieniądze, będąc YouTube Wydawca wideo. Podobnie jak w przypadku blogowania, będziesz tworzyć oryginalne treści wideo i przesyłać je do YouTube.

Aby zacząć zarabiać na swoich filmach w AdSense, musisz spełnić następujące wymagania.

  • Mieć więcej niż 1000 subskrybentów
  • Nad 4000 godzin oglądania w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • Bądź zgodny z YouTube Zasady programu partnerskiego

Przyjemna rzecz w zarabianiu pieniędzy YouTube jest to, że nie musisz inwestować żadnych pieniędzy z góry. Możesz zacząć, o ile masz połączenie z Internetem i smartfon z kamerą wideo. Gwiazdy lubią Justina Biebera i Carly Rae Jepsen mieli swój start YouTube!

Rekommenderad:  15 najlepszych sieci reklamowych dla wydawców i blogerów w 2023 r

Innym sposobem na pracę online dla Google i zarabianie pieniędzy jest zostanie ewaluatorem wyszukiwarek. Podobnie jak na stanowisku Ad Rater, w tej roli będziesz oceniać wyniki wyszukiwania, aby upewnić się, że wyniki są trafne i wysokiej jakości. Możesz znaleźć te oferty pracy w Appen, Lionbridge, Telus International i Team.ai (który działa dla Bing).

Zgodnie z tym postem z FlexJobs, oceniający wyszukiwarki zarabiają średnio 17 USD na godzinę jako niezależni kontrahenci. Podobnie jak w przypadku pozycji Ad Rater, musisz znać wyniki wyszukiwania, produkty Google i być w stanie poruszać się po sieci.

6. Badania opinii użytkowników Google

Jeśli podobają Ci się produkty i funkcje Google, Badania opinii użytkowników Google może być fajnym sposobem na zdobycie drobnych nagród. Po prostu zarejestruj się jako uczestnik, a gdy dostępne będą badania pasujące do Twojego profilu, otrzymasz zaproszenie i informację, jaka jest nagroda za uczestnictwo. Badania naukowe są prowadzone w różnych lokalizacjach, w tym w ich furgonetce, biurach domowych, online, a nawet w Twoim domu! Jeśli spróbujesz tego, chciałbym usłyszeć, jak ci idzie!

7. Nagrody za opinie Google

Innym sposobem wyrażenia opinii na temat produktów i usług jest pobranie pliku Aplikacja Premie za ankiety Google (dostępne dla Androida i Apple urządzenia). Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz niewielkie stypendium, które możesz wypłacić na gotówkę za pośrednictwem PayPal lub kredytów Google Play.

8. Profesjonalne oferty pracy w domu z Google

Google zatrudnia pracowników zdalnych i stacjonarnych z całego świata! Gdy szukasz tych ofert pracy w ich witrynie, dodaj swoją lokalizację i zaznacz pole wyboru pracy zdalnej.

Te prace na ogół wymagają wcześniejszego doświadczenia i tytułu licencjata lub wyższego. Z własnością Google YouTubeFitbit, Waymo i nie tylko, istnieją stanowiska w prawie każdej dziedzinie i zawodzie.

Rodzaje pracy to sprzedaż, inżynierowie oprogramowania, zgodność, marketing cyfrowy, rozwój biznesu, zasoby ludzkie, przedstawiciele obsługi klienta i wiele więcej!

Rekommenderad:  Ulepszanie pisania treści SEO za pomocą sztucznej inteligencji: możliwości i wyzwania

Wspaniałą rzeczą w tych możliwościach pracy z domu jest to, że przynoszą one rozległe korzyści! Rzeczy takie jak ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop, modele pracy zdalnej i hybrydowej, rozwój osobisty i wiele więcej!

9. Zostań Certyfikowanym konsultantem Google

Jeśli dobrze znasz Google Analytics, optymalizację wyszukiwarek (SEO) lub AdWords, możesz uzyskać certyfikat Google w jednej z tych dziedzin i świadczyć usługi doradcze z domu, otwierając własną firmę. Jeśli to brzmi jak fajna trasa, ten post wyjaśnia, jak uzyskać certyfikat.

Powiązana treść: Jak zostać specjalistą SEO i pracować z domu

Uważaj na oszustwa związane z pracą w domu

Chociaż istnieje wiele legalnych karier w Google, musisz być świadomy oszustów promujących fałszywe możliwości przy użyciu nazwy Google.

Nie tak dawno temu jedna firma promowała zwodniczą możliwość o nazwie Easy Google Profit, która nie miała nic wspólnego z Google. To był jakiś program, w którym trzeba było zapłacić z góry za jakieś niejasne informacje.

Upewnij się, że zawsze dokładasz należytej staranności podczas wyszukiwania ofert pracy z domu. Mój Planer Kariery Praca Z Domu może pomóc Ci uniknąć oszustw i szybciej znaleźć legalne możliwości pracy z domu.

Wniosek

Jeśli chcesz zaangażować się w firmę, która zmienia krajobraz technologiczny, istnieje wiele różnych sposobów na zaangażowanie się w Google. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, założyć firmę, czy po prostu zarobić trochę dodatkowej gotówki, każdy znajdzie coś dla siebie!

Pierwotnie opublikowane 24 czerwca 2019 r. Treść zaktualizowana w styczniu 2023 r.