Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Świetne narzędzia Netflix, aby uzyskać więcej z usługi przesyłania strumieniowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Świetne narzędzia Netflix, aby uzyskać więcej z usługi przesyłania strumieniowego

Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform do przesyłania strumieniowego między innymi ze względu na imponujący wybór filmów i programów telewizyjnych, niedrogie subskrypcje i świetne treści.

Dlatego wiele osób jest zadowolonych z korzystania z serwisu Netflix i uważa, że ​​nie może być lepiej. Ale wiele narzędzi pomaga w pełni wykorzystać możliwości Netflix. Dzięki tym bezpłatnym narzędziom możesz zorganizować zdalną noc filmową, dowiedzieć się, co wkrótce pojawi się w serwisie Netflix, automatycznie pominąć wstępy i nie tylko.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Teleparty: Spędź wieczór filmowy z przyjaciółmi

To rozszerzenie przeglądarki Chrome jest przeznaczone dla wszystkich par, które chcą zdrowego związku na odległość, lub każdego, kto chce zorganizować zdalną imprezę oglądania Netflix.

Teleparty synchronizuje wszystkie sesje oglądania Netflix dla wszystkich zaangażowanych w Netflix binge-fest i zapewnia funkcję czatu dla wszystkich, aby strzelać bryzę podczas oglądania.

Oszczędza to kłopotów z synchronizacją ze znajomymi w celu rozpoczęcia filmu. Pozwala także na wstrzymanie filmu dla wszystkich w tym samym czasie.

Rozszerzenie przeglądarki ma intuicyjny interfejs, dzięki czemu nauczysz się korzystać z Teleparty w mgnieniu oka.

Najlepsze w Teleparty jest to, że jest kompatybilne z najpopularniejszymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Disney +, HBO Max lub Amazon Prime Video, dzięki czemu możesz kontynuować maraton filmowy na różnych platformach.

2. Reelgood: Filtr zasilania dla Netflix

Wydaje się, że pojawia się mała podbranża, w której powiedziano ci, gdzie znaleźć określone filmy i programy telewizyjne w całym wszechświecie Netflix. Było to niezwykle przydatne przed zablokowaniem VPN, ale nadal jest przydatne do sprawdzania, co dzieje się w Twoim kraju. Czasami bardzo łatwo jest zgubić przegląd. A jeśli ten nonsens blokowania VPN się skończy, strony te mogą działać jako Twoje natychmiastowe listy telewizyjne.

Rekommenderad:  Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym Macu mini (2023) z Apple Układ M1

Reelgood to przydatna strona internetowa, jeśli chcesz zawęzić wyniki wyszukiwania Netflix. Możesz użyć kryteriów, takich jak gatunek, ścieżka dźwiękowa i rok wydania, aby znaleźć film, którego nigdy nie skończyłeś oglądać. Gdy go znajdziesz, Reelgood poinformuje Cię, czy jest dostępny w serwisie Netflix lub czy możesz go obejrzeć na innej platformie streamingowej.

3. Skipper Netflix: pomiń wstępy, podsumowania i więcej

Jeśli zaplanowałeś weekend na oglądanie Netflixa i zamawianie jedzenia za pomocą najlepszej aplikacji do dostarczania jedzenia, wypróbuj Netflix Skipper. To rozszerzenie przeglądarki automatycznie pomija wstępy i podsumowania. Ponadto pozbędzie się komunikatu „Czy nadal oglądasz”.

Rozgość się więc, włącz rozszerzenie i ciesz się najlepszymi interaktywnymi programami Netflix oferowanymi przez platformę.

Netflix nie przechowuje tych samych treści na zawsze, ponieważ stale dodaje lub usuwa filmy i programy telewizyjne. Możesz skorzystać z What’s on Netflix, aby dowiedzieć się, który program telewizyjny pojawi się wkrótce w serwisie Netflix, a który zniknie.

Witryna zawiera również informacje o najczęściej oglądanym filmie w tym tygodniu, najlepszym horrorze roku, 10 najczęściej oglądanych filmach według kraju i tak dalej.

5. Użyj najlepszej przeglądarki dla Netflix

Jeśli chcesz cieszyć się najlepszą dostępną jakością obrazu, posiadanie monitora 4K i rozszerzenie subskrypcji Netflix nie wystarczą. Musisz także pomyśleć o najlepszej przeglądarce do oglądania Netflixa.

Być może warto zmienić domyślną przeglądarkę, aby w pełni wykorzystać subskrypcję Netflix.

6. Netflix Flip: Obróć Netflix w przeglądarce

Jeśli lubisz oglądać Netflix leżąc na boku, wiesz, jak irytujące jest przechylanie urządzenia lub całkowite obracanie pulpitu za każdym razem. Dobrą wiadomością jest to, że możesz użyć Netflix Flip, aby uniknąć kłopotów. Po zainstalowaniu rozszerzenia wystarczy kliknąć jego ikonę na pasku narzędzi, a następnie kliknąć przycisk Obracać się przycisk.

Rekommenderad:  Wyjaśnienie wyszukiwania semantycznego: potężna sztuczka optymalizacyjna

7. Trim: sprawdź oceny IMDb w serwisie Netflix

Czy kiedykolwiek zacząłeś oglądać program telewizyjny, który okazał się całkowitą stratą czasu? Dzięki Trim możesz sprawdzić oceny IMDb i Rotten Tomatoes dla dowolnego filmu i programu telewizyjnego bez opuszczania witryny Netflix.

Po zainstalowaniu rozszerzenia Trim wyświetli oceny w prawym górnym rogu każdego programu. Jeśli chcesz sprawdzić więcej informacji o programie, takich jak obsada lub nagrody, kliknij ocenę IMDb lub Rotten Tomatoes.

Czy podczas oglądania filmu stale dostosowujesz jasność ekranu? W takim przypadku Video Adjust może rozwiązać problem za Ciebie.

To rozszerzenie przeglądarki ma trzy predefiniowane tryby, które poprawiają wrażenia podczas oglądania serwisu Netflix: NORMALNA, WZMOCNIONYI SKALA SZAROŚCI. A jeśli żaden z nich nie jest dla Ciebie wystarczająco dobry, wybierz ZWYCZAJ i użyj suwaków, aby dostosować wygląd filmu.

Regulacja wideo stanie się dostępna po rozpoczęciu odtwarzania filmu lub programu telewizyjnego.

9. Netflix Roulette: Kiedy nie możesz się zdecydować, co obejrzeć

Znasz to uczucie, kiedy spotykasz się ze znajomymi i nie możesz zdecydować, co obejrzeć? Albo kiedy chcesz coś zjeść podczas oglądania filmu, ale wydaje ci się, że nie ma nic wartego obejrzenia?

Cóż, Netflix Roulette firmy Reelgood pozostawia możliwości oglądania mocno w sferze przypadku. Podobnie jak w prawdziwej ruletce, w której twój los zależy od tego, gdzie wyląduje kulka, Netflix Roulette kręci wirtualnym kołem i proponuje ci oglądanie.

Nie jest to jednak całkowicie przypadkowe. Możesz użyć niektórych opcji filtrowania, takich jak gatunek, pokazać zarówno filmy, jak i programy telewizyjne (lub tylko jeden z nich), jaka powinna być ocena, a nawet wymienić nazwisko reżysera lub aktora.

Jak turbodoładować oglądanie w serwisie Netflix?

Cały czas rozwijanych jest wiele narzędzi i witryn, które mają na celu ulepszenie serwisu Netflix. Żyjemy w epoce, w której ludzie przecinają kabel i większość oglądania oglądają online. Netflix jest liderem, jeśli chodzi o opcje oglądania, ale jest więcej opcji, które warto rozważyć.

Rekommenderad:  10 najlepszych alternatyw Etsy do sprzedaży wyrobów rękodzielniczych i ręcznie robionych (2023)