Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

9 Ważne narzędzia content marketingu, które musisz mieć w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 9 Ważne narzędzia content marketingu, które musisz mieć w 2023 roku

Szacuje się, że rynek content marketingu będzie rósł w CAGR na poziomie 16,37% w latach 2023-2027. Przewiduje się, że wielkość rynku wzrośnie o 584,02 mld USD.

Jaki jest powód tego gwałtownego wzrostu? Dlaczego firmy dużo inwestują w content marketing? Cóż, content marketing oferuje firmom znaczące korzyści, których nie mogą uzyskać z innych konwencjonalnych form reklamy.

W rzeczywistości marketing treści generuje trzykrotnie więcej leadów i wymaga około 60% mniej inwestycji w porównaniu z konwencjonalnymi podejściami marketingowymi.

Zebraliśmy 10 najskuteczniejszych dostępnych obecnie narzędzi do marketingu treści, aby pomóc Ci w optymalizacji opublikowanych zasobów i dalszym tworzeniu wysokiej jakości potencjalnych klientów.

10 niezbędnych narzędzi do marketingu treści, które pomogą Ci zbudować Twój wymarzony system oprogramowania w 2023 roku i później

Zdolność do skutecznego korzystania z technologii treści oddziela strategów ds. jakości treści od tych, którzy są mniej produktywni. Jeśli zajmujesz się marketingiem treści, na Twój sukces duży wpływ ma to, jak dokładnie znasz narzędzia marketingu treści.

Jednak możesz zostać przytłoczony podczas przeglądania dziesiątek takich narzędzi dostępnych na rynku. Aby zaspokoić wiele Twoich potrzeb, stworzyliśmy listę 10 najlepszych narzędzi do marketingu treści.

1. FloDesk do e-mail marketingu

Źródło

Marketing e-mailowy jest zdecydowanie nadal aktywny, niezależnie od wszystkiego, co możesz przeczytać iw co wierzysz. W rzeczywistości ponad 66% uczestników ankiety twierdzi, że wolałoby, aby firmy nawiązywały z nimi kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail, a nie innego kanału.

Chociaż Mailchimp może należeć do najpopularniejszych platform marketingu e-mailowego, jest drogi. Dlatego zalecamy szukanie opcji o podobnych funkcjach, ale dostępnych w przystępnej cenie. Gdy klikniesz tutaj, aby znaleźć alternatywę Mailchimp, zobaczysz, że Flodesk – najszybciej rozwijająca się platforma e-mail marketingu na rynku – znajduje się na szczycie listy.

Cechy

 • FloDesk daje subskrybentom możliwość wyrażenia zgody na otrzymywanie istotnych informacji lub rezygnacji z otrzymywania odpowiednich informacji, umieszczając pola wyboru w formularzach. Dzięki temu dowiesz się więcej o tym, o czym chcą słyszeć Twoi subskrybenci.
 • Zawiera kolekcję eleganckich, przyciągających uwagę motywów, które pozwalają uwolnić kreatywność i projektować od podstaw – a jednocześnie zachować spójność e-maili z Twoją marką.
 • Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wizualnemu możesz wykorzystać przepływy pracy FloDesk do automatyzacji dostarczania upominków, promocji, sekwencji powitalnych i nie tylko.

Korzyści

 • Bez strony internetowej zarówno nowicjusze, jak i eksperci mogą z łatwością tworzyć swoje listy e-mailowe, angażować odbiorców i zamieniać subskrybentów w klientów za pomocą pięknych szablonów e-mail i atrakcyjnych formularzy Flodesk.
 • Możesz wykorzystać jego przyjazny dla użytkownika interfejs do generowania nieskończonej liczby pełnostronicowych formularzy przy użyciu predefiniowanych układów.
 • Możesz skonfigurować swój proces, aby dostarczać dostosowane e-maile i materiały po łatwym podzieleniu odbiorców na sensowne dla Ciebie sposoby.
 • Możesz wysyłać e-maile marketingowe do konsumentów, którzy wyrazili na to zgodę dzięki integracji Shopify.

cennik

FloDesk stosuje model cen ryczałtowych – 38 USD miesięcznie – który pozostaje stały niezależnie od używanych funkcji, liczby pozyskanych subskrybentów lub liczby wysyłanych e-maili.

2. Trello do planowania treści

Planowanie ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdego marketera treści. Musisz być pewien, że robisz to poprawnie, ponieważ służy jako podstawa dla prawie wszystkiego. Narzędzie do planowania, takie jak Trello, działa jak tablica online, która pozwala dzielić większe zadania związane z treścią na mniejsze części i przydzielać te etapy innym członkom zespołu.

Cechy

 • Najlepiej nadaje się do zarządzania projektami i śledzenia zadań, Trello wykorzystuje tablice do wyróżniania projektów i karty do przedstawiania zadań.
 • Wszystkie zadania i projekty można zorganizować i zarządzać w jednym miejscu.
 • Dodatkowo oferuje integrację z szeroką gamą innych programów do marketingu treści.
Rekommenderad:  Jak wymyślić nazwę firmy (2023)

Korzyści

 • Chociaż Trello wydaje się być naprawdę łatwe w użyciu, w miarę jak przyzwyczajasz się do tej technologii, zaczynasz doceniać jej wszechstronność i wszechstronność.
 • Kiedy projekt został podzielony i przekazany członkom zespołu, to, co początkowo wydaje się być ogromne, wymagające zadanie może wydawać się stosunkowo proste i wykonalne.
 • Ma świetny rytm, a ramy czasowe są łatwe do zastosowania. Możesz przesuwać swoje talie aktywności, dopóki nie skompletują kategorii, gdy ustalisz potok dla swojego zadania — przygotowanie, w trakcie, oczekiwanie na autoryzację i ukończenie.

cennik

Trello ma cztery plany – bezpłatny ($0), standardowe ($5/miesiąc rozliczane rocznie), Premium (10 USD/miesiąc rozliczane rocznie) i Enterprise (17,50 USD/miesiąc rozliczane rocznie).

3. Facebook do reklamy w mediach społecznościowych

Źródło

Obecność w mediach społecznościowych jest koniecznością, jeśli chcesz, aby Twoje zasoby były widoczne tam, gdzie znajduje się Twoja baza klientów. Najbardziej skuteczne narzędzie w dużej mierze zależy od sieci, które najlepiej pasują do Twojego rynku docelowego. Facebook jest świetne, gdy kierujesz swoje treści bezpośrednio do użytkowników.

Cechy

 • Facebook Menedżer reklam, dostępny na iOS i Androida, pozwala monitorować skuteczność Twoich reklam, edytować bieżące reklamy oraz aktualizować budżety reklamowe i harmonogramy.
 • Umożliwia otrzymywanie powiadomień push i bezpośrednie tworzenie reklam w aplikacji.
 • Aplikacja jest przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw, dlatego nie musisz być ogromną organizacją z dużą ilością zasobów, aby z niej skorzystać.

Korzyści

 • Facebook ma sporą bazę klientów, a publikowanie reklam w aplikacji jest również wyjątkowo proste.
 • Mimo że istnieje wiele alternatyw programistycznych, pozwala to zagłębić się w najdrobniejsze szczegóły, zgodnie z przyzwyczajeniami i preferencjami klientów.
 • Dzięki zaawansowanej technologii treści promocyjnych pozwala dotrzeć do ogromnego grona całkowicie zróżnicowanych odbiorców.

cennik

Wszelkie fundusze mogą być wykorzystane do wyświetlania reklam Facebook. Jej aukcja reklam określa dokładny koszt wyświetlenia reklamy.

4. HubSpot do tworzenia treści

Możesz wdrożyć schludne i bezproblemowe narzędzia do tworzenia online dla komponując świetne treści — który umożliwia również redaktorom pisanie komentarzy i zatwierdzanie pracy pisarzy. HubSpot to najlepsze rozwiązanie CRM, za pomocą którego możesz spełnić wszystkie wymagania związane z marketingiem treści, od tworzenia oryginalnych materiałów organicznych po analizę struktury treści rywali.

Cechy

 • Dzięki prostemu interfejsowi HubSpot obejmuje wszystkie interfejsy klientów i możliwości dostarczania treści, marketingu, reklamy i obsługi klienta.
 • HubSpot dostarcza swoje rozwiązania przede wszystkim w pięciu głównych kategoriach: marketing, sprzedaż, usługi, systemy zarządzania treścią i operacje.
 • Budowanie linków, automatyzacja i analiza to tylko niektóre z jego najbardziej lubianych funkcji.

Korzyści

 • HubSpot umożliwia zwiększenie ruchu w sieci, przekształcenie widzów w legalnych klientów i zarządzanie licznymi strategiami marketingowymi opartymi na współpracy.
 • Możesz zautomatyzować monotonne procedury, korzystając z Sales HubSpot Hub aby uzyskać dogłębne zrozumienie podstawowych celów.
 • Przekraczając wymagania użytkowników i zmieniając ich w mistrzów, którzy zwiększają sprzedaż, HubSpot łączy Cię z konsumentami za pośrednictwem zgłoszeń i opinii klientów.

cennik

Plan startowy HubSpot zaczyna się od 45 USD miesięcznie, Profesjonalny od 800 USD miesięcznie, a Enterprise od USD3,600/miesiąc

5. SEMrush do optymalizacji wyszukiwarek (SEO)

Źródło

SEMRush oferuje dane i ostrzeżenia dotyczące ogólnego stanu i wydajności Twojej witryny. Kluczowe dla stworzenia doskonałej strategii SEO treści, SEMRush jest jednym z najbardziej popularnych i szeroko wykorzystywanych narzędzi dostępnych obecnie. Marketingowcy treści mogą uzyskać znaczną ilość danych ze swojej pracy z tym narzędziem.

Cechy

 • Pełny pakiet SEMRush usprawnia procedurę marketingu treści.
 • W swojej bibliotece Semrush zawiera ponad 800 milionów domen z ponad 20 miliardami fraz kluczowych.
 • Monitoruje takie elementy, jak organiczny ranking SERP domen lub adresów URL stron docelowych, kopie reklam AdWords i ich miejsca docelowe, koszt kliknięcia (CPC), analiza konkurencji itp.
 • Oferuje różnorodne usługi, w tym analizę linków zwrotnych, wyrafinowany marketing w wyszukiwarkach, wgląd w konkurencję i monitorowanie pozycji.
Rekommenderad:  To, co najlepsze Instagram Narzędzia do pobierania zdjęć do szybkiego zapisywania treści

Korzyści

 • SEMRush wspiera zespoły w wielu aspektach reklamy cyfrowej.
 • Jego podstawowe funkcje obejmują oferowanie wsparcia w kampaniach promocyjnych, marketingu w wyszukiwarkach, analizie konkurencji, marketingu treści i ocenie SEO.
 • Gracze rywalizujący o statystyki analityczne, które pomogą w głębszym zrozumieniu inteligencji wyszukiwania, ruchu lub konkurencji w ich witrynie, mogą używać oprogramowania do porównywania fraz i domen.

cennik

Plan SEMRush Pro kosztuje 119 USD miesięcznie, Guru 229 USD miesięcznie, a Business 449 USD miesięcznie.

Narzędzia do optymalizacji konwersji

Ilekroć chodzi o motywowanie odwiedzających do konwersji na stronie, najmniejsze zmiany mogą mieć największy wpływ. Zwykła zmiana koloru przycisku wezwania do działania poniżej głównej treści może rozróżnić między otrzymaniem bezpłatnej rejestracji testowej a odrzuceniem kogoś.

Narzędzia do optymalizacji konwersji należą do najlepszych technologii content marketingowych w inwentarzu, które mogą pomóc zidentyfikować perspektywy szybkiego wzrostu dochodów.

6. StackAdapt do reklam displayowych

Dostępnych jest wiele rozwiązań w zakresie reklamy graficznej, które obejmują reklamy oparte na treści online. Czasami, jeśli pomyślisz tylko o stworzeniu reklamy banerowej, zakres możliwości może być przytłaczający. Jednak jedna nazwa, która uderza nas, gdy mówimy o reklamach displayowych, to StackAdapt – uznawany za jednego z wiodących DSP (platform po stronie popytu).

Cechy

 • Reklamy natywne, displayowe, wideo, połączone z telewizją i audio to elementy wielokanałowych rozwiązań oferowanych przez to samoobsługowe narzędzie reklamowe.
 • W wyrafinowanej strukturze algorytmicznej StackAdapt różnorodne najbardziej innowacyjne badania dotyczące uczenia maszynowego łączą się z najnowocześniejszymi doświadczeniami klientów.
 • Trzy podstawowe elementy programowania obliczeniowego — planowanie, wykonywanie i analiza — stanowią podstawę StackAdapt.

Korzyści

 • StackAdapt jest prosty w obsłudze i logiczny. Wszystkie reklamy są tworzone przy użyciu HTML5.
 • Możesz szybko i bez wysiłku dołączyć filmy, grafikę i atrakcyjne multimedia.
 • Aby w łatwy sposób zwiększyć zasięg swoich reklam, umożliwia tworzenie szeregu różnych wymiarów i dialektów za pomocą kilku naciśnięć klawiszy.

cennik

Aby uzyskać dokładne plany cenowe StackAdapt, skontaktuj się bezpośrednio z ich zespołem za pośrednictwem ich strony internetowej.

7. Rurociąg do pielęgnowania leadów

Źródło

Powszechnie wiadomo, że większość internautów opuszcza Twoją witrynę bez podania wystarczających informacji. Na szczęście są rozwiązania do analizy predykcyjnej dostępne, aby pomóc Ci szybciej zrozumieć potencjalnych klientów i podkreślić ważne szczegóły, abyś mógł się z nimi skontaktować, gdy wyrażą zainteresowanie.

Rozwiązania w zakresie ulepszania leadów są szczególnie skuteczne w przypadku firm B2B, ponieważ dają pełniejszy obraz ruchu i wzmacniają inicjatywy potencjalnych klientów i marketingu wychodzącego. Jednym z takich przykładów jest Pipeline.

Cechy

 • Pipeline integruje oprogramowanie do zarządzania potencjalnymi klientami z funkcjami do obsługi wiadomości e-mail i interakcji z treścią, monitorowania sprzedaży oraz prowadzenia dokumentacji i przesyłania jej do CRM.
 • Dzięki celom i alertom jego interfejs, który jest nastawiony na sprzedaż, na bieżąco informuje przedstawicieli.
 • Istnieje wspólna baza wiedzy, więc wszyscy przedstawiciele mogą przesyłać dokumentację, kadencje, motywy i procedury.

Korzyści

 • Pipeline umożliwia przeglądanie każdej transakcji na jednej liście, którą można dostosować.
 • Możesz użyć filtrów, aby odkryć dokładnie to, czego szukasz.
 • Profile transakcji ułatwiają koordynację pracy zespołowej i realizację projektów przed terminem.
 • Możesz znaleźć wszystkie obowiązki i interakcje związane z transakcją w jednym miejscu.

cennik

Pipeline oferuje trzy plany – Start (cena 25 USD za użytkownika/miesiąc, opłata roczna), Develop (cena 33 USD za użytkownika/miesiąc, opłata roczna) i Grow (cena 49 USD za użytkownika/miesiąc, opłata roczna)

8. MailMunch dla stron docelowych

Narzędzia do pozyskiwania leadów w content marketingu sprawiają, że użytkownicy są bardziej skłonni do działania, a ruch biznesowy nie jest marnowany. Zwiększone perspektywy i sprzedaż to wyniki, gdy wszystko jest dobrze wdrożone. MailMunch jest jak mieszanka stron docelowych i platform e-mail marketingu, które koncentrują się na budowaniu list.

Rekommenderad:  17 znanych przedsiębiorców, o których każdy powinien wiedzieć w 2023 roku

Cechy

 • Zapewnia szeroką gamę atrakcyjnych stylów formularzy i biuletynów do dystrybucji wśród potencjalnych klientów po ich wyrażeniu zgody.
 • Możesz filtrować klientów korzystających z usługi w zależności od tego, jak często dokonują zakupów i cech konsumentów.
 • Jego kreator formularzy zorientowany na cele jest prosty w użyciu i oferuje wybór motywów.

Korzyści

 • Korzystając z szerokiego wyboru rozwiązań MailMunch do tworzenia list, możesz zamienić ruch w witrynie w kwalifikowanych potencjalnych klientów i lojalnych klientów.
 • Jego tagi i wyrafinowana kategoryzacja pomagają uzyskać dokładniejsze zrozumienie osób odwiedzających Twoje strony internetowe i czynności, które wykonują.
 • Hiperpersonalizuje Twoją komunikację, wykorzystując segmentację i etykiety, aby traktować każde połączenie jako najcenniejszego klienta.

cennik

Pakiet premium MailMunch kosztuje 13,99 USD miesięcznie, podczas gdy jego pakiet niestandardowy jest oparty na liczbie subskrybentów.

9. Canva do tworzenia grafiki

Podstawa marketingu treści i ogólnie reklamy jest graficzna. Cyfrowe narzędzia do marketingu treści, takie jak Canva, stały się preferowaną opcją tworzenia przyciągających wzrok obrazów, jeśli nie masz funduszy na programistę stron internetowych lub prowadzisz firmę typu „zrób to sam”.

Cechy

 • Projektanci mogą szybko udostępniać ulotki, banery i ogłoszenia w wielu sieciach oraz otrzymywać komentarze za pośrednictwem scentralizowanej platformy Canva.
 • Pomaga swoim klientom w planowaniu elementów marki, przesyłaniu i otrzymywaniu komentarzy, uzyskiwaniu autoryzacji i skalowaniu ich wizualizacji do niezbędnych rozmiarów.
 • Pakiety logo platformy i zestawy brandingowe umożliwiają łatwą współpracę z innymi reklamodawcami i zachowanie struktury kreacji związanych z marką.

Korzyści

 • Canva Pro, firmowa edycja premium strony internetowej, wyznaczyła drogę w dziedzinie tworzenia treści graficznych.
 • Jest to szczególnie przydatne dla firm, które zarządzają międzynarodową klientelą lub platformami mediów społecznościowych.
 • Oszczędza to również mnóstwo wysiłku, aby móc aktualizować identyczny układ na kilku urządzeniach za pomocą jednego kliknięcia.

cennik

Canva ma bezpłatną wersję i wersję pro w cenie 119 USD rocznie

Korzystaj z narzędzi content marketingu, aby generować realne, namacalne rezultaty

Możesz monitorować i kwantyfikować swoje wyniki finansowe za pomocą każdego z naszych wyżej wymienionych przydatnych narzędzi. Odkryjesz zainteresowania swoich odbiorców i zrozumiesz, jak zaangażować ich za pomocą atrakcyjnych treści.

Przyjmując te technologie, odkryjesz, że możesz ulepszyć swoją strategię dotyczącą treści, niezależnie od tego, czy prowadzisz korporację non-profit, czy non-profit.

Biografia autora gościa

Atreyee Chowdhury jest niezależnym autorem treści z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Pasjonuje się pomaganiem małym i średnim firmom i przedsiębiorstwom w osiąganiu celów związanych z marketingiem treści dzięki starannie przygotowanym i przekonującym treściom. W wolnym czasie uwielbia czytać, podróżować i eksperymentować z różnymi kuchniami. Możesz ją śledzić dalej Linkedin.