AccuWeather Platinum v6.1.2 Pęknięty [Latest]

AccuWeather Platinum v6.1.2 Pęknięty [Latest] 1

Pozostań w kontakcie z najnowszymi warunkami pogodowymi dzięki AccuWeather. Ta bezpłatna aplikacja, obsługująca teraz Android Wear ™, zawiera nowy AccuWeather MinuteCast®, wiodącą prognozę opadów z minuty na minutę, hiper-zlokalizowaną na dokładny adres ulicy. AccuWeather oferuje tę samą najwyższą dokładność ™ i wspaniałe wrażenia na wszystkich urządzeniach z Androidem smartphones oraz tablety i Android Wear.

Odporne na warunki atmosferyczne Twój dzień za darmo dzięki następującym funkcjom:
• AccuWeather MinuteCast® – prognozy opadów minuta po minucie na następne dwie godziny hiper-zlokalizowane na dokładny adres ulicy lub lokalizację GPS. Obejmuje rodzaj i intensywność opadów oraz godziny rozpoczęcia i zakończenia opadów. Dostępne dla przyległych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Japonii, Francji, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburga oraz rosnącej listy globalnych lokalizacji.
• Widżet MinuteCast jest już dostępny. Dostępny jest również widżet na ekranie głównym wyświetlający dwudniowe prognozy z ostrzeżeniami o pogodzie dla lokalizacji GPS i zegara czasu. Dostępne są także skalowalne widżety z wieloma lokalizacjami z jeszcze większą liczbą szczegółów pogodowych.
• W przypadku lokalizacji na całym świecie, gdy AccuWeather prognozuje śnieg, lód, deszcz, wiatr lub prawdopodobieństwo burzy, zobaczysz pomarańczowy wykrzyknik wyświetlany na bieżącym i 15-dniowym ekranie lokalizacji.
• Powiadomienia push o ostrzeżeniach o trudnych warunkach pogodowych w USA.
• Radar dla całej Ameryki Północnej i Europy oraz światowy satelita nakładający interaktywne Google Maps ™ z migawkowym widokiem map dla zapisanych lokalizacji.
• Aktualne wiadomości i filmy pogodowe, z których wiele jest dostępnych zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim.
• Udostępnianie w mediach społecznościowych, dzięki czemu możesz udostępniać bieżące warunki swojej lokalizacji, godzinowe lub 15-dniowe prognozy za pomocą aplikacji społecznościowych, które masz na swoim urządzeniu.
Otrzymujesz także dokładne, lokalne prognozy pogody i dostosowania, których oczekujesz od AccuWeather:
• Dokładne i lokalne prognozy dla każdej szerokości / długości geograficznej na Ziemi. Prognozy są aktualizowane co 15 minut z informacjami na następne 15 dni – wszystko w 33 językach i dialektach.
• Aktualne warunki pogodowe są aktualizowane co 15 minut o najnowsze wartości procentowe wilgotności i opadów, punkt rosy, widoczność, wskaźnik UV, porywy i kierunek wiatru, pory wschodu i zachodu słońca, a także RealFeel® – wyłączny system prognozowania pogody AccuWeather analizujący wiele warunków pogodowych czynniki określające, jak faktycznie odczuwa się lokalna temperatura.
• Lokalne podsumowania prognozy pogody, które zawierają przegląd prognozy pogody na najbliższe pięć dni wraz z opisem najbardziej dramatycznego wydarzenia pogodowego oczekiwanego w ciągu pięciu dni.
• Pasek stanu na ekranie głównym wyświetlający aktualną temperaturę dla bieżącej lub domowej lokalizacji.
• Możliwość przechowywania nieograniczonej liczby lokalizacji.
• Wybór pomiędzy jednostkami metrycznymi lub imperialnymi, 12-godzinnym lub 24-godzinnym wyświetlaczem czasu oraz widokiem pionowym lub poziomym.
Uwaga: godziny wschodu i zachodu słońca można znaleźć w dziennych szczegółach, które można wyświetlić, dotykając codziennej prognozy. Ponadto widżety AccuWeather Holo Dark and Light wyświetlają RealFeel® i zajmują tylko 4×1 przestrzeń.
Pobierz AccuWeather za darmo i poznaj Superior Accuracy ™, który pochodzi z wysokiej jakości prognozowania pogody

★★★ MOD Platinum ★★★
Zoptymalizowana grafika i oczyszczone zasoby dla szybkiego ładowania;
Funkcje PLATINUM Odblokowane;
Wyłączone / Usunięte niechciane uprawnienia + odbiorniki i usługi;
Usuń automatyczny skrót;
Reklamy usunięte;
Analytics / Crashlytics wyłączone.

Zrzuty ekranu

AccuWeather Platinum v6.1.2 Pęknięty [Latest] 2 Aplikacja nie została znaleziona w sklepie. 🙁 Iść do sklepu Wyszukiwarka Google

Pliki do pobrania

AccuWeather Platinum v6.1.2 Pęknięty / Lustro

Starsza wersja

AccuWeather Platinum v5.8.5 Pęknięty / Lustro