Action Launcher dostaje nawigację gestów z Androida 10. Zainstaluj teraz!

Program uruchamiający Androida to jeden z najprostszych sposobów na dostosowanie smartfona, a jednocześnie uzyskanie dodatkowych funkcji dostosowanych do Twoich potrzeb. Ponadto wielu może zaoferować jeszcze wyższą wydajność.

Action Launcher, który jest jednym z najpopularniejszych wśród użytkowników, został właśnie zaktualizowany i jest teraz kompatybilny z nawigacją gestami w systemie Android 10. Ale jest więcej!

Action Launcher dostaje nawigację gestów z Androida 10. Zainstaluj teraz!

Co to jest Launcher?

The smartphones Android, chociaż wszystkie mają to samo sistema operativo, są w większości spersonalizowane przez marki. Otrzymują własne ikony aplikacji, unikalne funkcje, różne formy interakcji…

To dostosowanie poprzez własne interfejsy użytkownika marki nie zawsze jest przydatne dla konsumenta. Nie zawsze jest to twoja sprawa i na przykład dla tych, którzy często zmieniają smartfony, potrzeba przyzwyczajenia się do innego interfejsu może być denerwująca. Ponadto niektóre z nich zużywają zbyt wiele zasobów, o których użytkownik nie zdaje sobie sprawy.

W tym miejscu pojawiają się wyrzutnie. Są to w zasadzie aplikacje na Androida, które pozwalają dostosować smartfon do potrzeb i preferencji użytkownika, dostępnych z Google Play Store.

Launcher akcji przynosi dobrą wiadomość dla Twojego Androida

Action Launcher to bardzo popularna i niezawodna opcja dla Androida. Teraz jego twórca właśnie wydał ważną aktualizację, która oprócz poprawek i ogólnych ulepszeń nadal zawiera naprawdę przydatną opcję dla tych, którzy już mają Androida 10 na swoim smartfonie. Action Launcher obsługuje teraz nawigację gestami.

Jest to funkcja, która nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich programów uruchamiających, co ostatecznie negatywnie wpływa na wrażenia użytkownika. Twoje przybycie do Action Launcher jest postrzegane bardzo pozytywnie.

Action Launcher dostaje nawigację gestów z Androida 10. Zainstaluj teraz! 1

Nowością jest jeszcze lepsza integracja z ActionDash. Ta funkcja wykorzystuje Aplikacja Digital Wellness od Google jako punkt wyjścia. Dzięki temu jest dostępny dla wszystkich użytkowników Androida i oferuje głębsze wrażenia z ulepszonymi wynikami i bardziej zaawansowanymi dostosowaniami.

W programie uruchamiającym można teraz mieć widżet ze wszystkimi dostępnymi informacjami na temat czasu spędzonego na korzystaniu z aplikacji i jeszcze bardziej odpowiedzialnie zarządzać własnym użytkowaniem.

Obsługiwane są również animowane tapety Quicktheme, mają wbudowaną obsługę duplikacji aplikacji, a nawet mają unikalne tapety. Wreszcie, niektóre błędy w poprzedniej wersji również zostały naprawione.

Program uruchamiający jest dostępny za darmo, jednak pełne funkcje są dostępne tylko w wersji Plus dla 499 USD.

Strona główna: Launcher akcjiCena: Bezpłatny / 499 USD (Plus)Interpunkcja: 4 Gwiazdy

Action Launcher dostaje nawigację gestów z Androida 10. Zainstaluj teraz! 2