Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

AdAmp pomaga małym firmom reklamować się w strumieniowej telewizji i usługach wideo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: AdAmp pomaga małym firmom reklamować się w strumieniowej telewizji i usługach wideo

AdAmp to kompleksowa platforma reklamowa, która umożliwia małym firmom promowanie swojej marki w wiodących sieciach streamingowych i kablowych za jedyne 25 USD dziennie.

Większość właścicieli małych firm uważa, że ​​reklama w telewizji przekracza ich budżet. A to pozbawiło ich możliwości doświadczenia potęgi reklamy telewizyjnej. AdAmp stara się zapewnić małym firmom możliwość wykorzystania tej siły i rozwijania marki za pomocą reklam telewizyjnych.AdAmp łączy małe firmy z reklamami telewizyjnymi przesyłanymi strumieniowo

Nowa platforma została specjalnie zaprojektowana, aby uprościć proces kupowania wideo w wiodących sieciach kablowych i sieciach strumieniowych dla małych i średnich firm oraz agencji. W przeszłości koszt i złożoność umieszczenia reklamy w telewizji ograniczały rozwój małych firm. AdAmp adresuje oba punkty w nowej platformie.

A premiera następuje w czasie, gdy firmy każdej wielkości są gotowe doświadczyć gwałtownego wzrostu w nadchodzącym okresie ożywienia po słabnących dniach pandemii i później.

Odnosząc się do tego właśnie problemu, Stephen Saper, założyciel i dyrektor generalny AdAmp powiedział to w komunikacie prasowym. „Wszyscy byliśmy świadkami zmagań lokalnych firm w ciągu ostatniego roku w wyniku pandemii i jestem podekscytowany możliwością, jaką ma AdAmp, aby pomóc lokalnym firmom przyspieszyć odbudowę, wykorzystując siłę reklamy telewizyjnej”.

Platforma samoobsługowa zapewni SMBS:

 • Planowanie kampanii skierowanej do odbiorców
 • Usługi kreatywne
 • Portfolio wysokiej jakości, bezpiecznych dla marki zasobów reklamowych od wiodących dostawców transmisji telewizyjnych, telewizji kablowej i transmisji
 • Wbudowane raporty z pełną przejrzystością dostarczania, atrybucją i zwrotem z inwestycji

Dzięki AdAmp reklamodawca:

 • Masz możliwość ustalania elastycznych budżetów
 • Miej pewność, że możesz nawiązać kontakt z docelowymi odbiorcami za pomocą kierowania na lokalny kod pocztowy
 • Poznaj proste zarządzanie kampanią
 • Mieć pomiary i raporty w czasie rzeczywistym

Przepływ pracy

Przepływ pracy AdAmp to proces krok po kroku, zaczynając od Zaplanuj i uruchom, Zaprojektuj i dostosuj oraz Śledź i zmierz. W ramach tych kroków możesz:

 • Ustaw budżet, skieruj reklamy do odpowiednich odbiorców, wybierz partnerów i prześlij reklamę przed rozpoczęciem.
 • Skorzystaj z platformy AdAmp, aby wybrać spośród gotowych projektów do wykonania reklamy. Możesz także poprosić AdAmp o pomoc w jego utworzeniu.
 • Śledź postęp kampanii, przeglądaj wyniki w czasie rzeczywistym i uzyskaj szansę na pobranie wszystkich danych, które pomogą Ci zaplanować następną kampanię.
Rekommenderad:  Jak przeglądać Instagram Historie, o których nikt nie wie