AddToFolder wprowadza intuicyjny nowy sposób dodawania aplikacji do folderów na ekranie głównym

AddToFolder wprowadza intuicyjny nowy sposób dodawania aplikacji do folderów na ekranie głównym 1

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy uważają proces dodawania aplikacji do folderów na ekranie głównym iPhone’a za uciążliwy i żmudny proces, to uważamy, że będziesz się dobrze bawić z takimi nowościami jak nowo wydane i darmowe ulepszenie jailbreak dubbed AddToFolder przez programistę iOS AnthoPak.

Jak pokazano na powyższych przykładach zrzutów ekranu, AddToFolder eliminuje tradycyjne gesty przeciągania i upuszczania, z którymi normalnie borykasz się podczas dodawania aplikacji do folderów, i zamiast tego zastępuje je nową opcją w ekranie głównym 3D Touch / Haptic Dotknij menu kontekstowe, aby dodać tę konkretną aplikację do wybranego istniejącego folderu.

AppleWłasne gesty przeciągania i upuszczania próbują być intuicyjne i działają, ale czasami wydają się być glitchowe. Na przykład, można spróbować przeciągnąć aplikację z folderu do określonego miejsca na ekranie głównym tylko po to, aby zmagać się z aplikacją, aby odzyskać ją z folderu, do którego została nagle upuszczona. To może nie zdarzyć się każdemu, ale z pewnością jest miejsce na ulepszenia Applejest częścią.

AddToFolder skutecznie rozwiązuje ten problem, eliminując wszystkie frustracje związane z przeciąganiem i upuszczaniem, takie jak wspomniana powyżej. Po użyciu gestu 3D Touch lub Haptic Touch na ikonie aplikacji, użytkownik musi tylko dotknąć opcji Dodaj do folderu, a następnie wybrać folder, w którym ma zostać umieszczona aplikacja. Po dotknięciu wybranego folderu ikona aplikacji automatycznie przenosi się do tego folderu. Łatwo!

Oto demonstracja wideo od programisty, na wypadek gdybyś był ciekawy, jak to działa:

https://www.youtube.com/watch?v=8VFyxswXBNU

Zapisz się do iDB na YouTube

Po zainstalowaniu AddToFolder dodaje dedykowany panel preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym użytkownicy mogą skonfigurować kilka opcji według własnych upodobań:

AddToFolder wprowadza intuicyjny nowy sposób dodawania aplikacji do folderów na ekranie głównym 2

Tutaj możesz:

  • Włącz lub wyłącz ulepszenie na żądanie
  • Wybierz, czy opcja AddToFolder ma się pojawiać przed innymi elementami menu, czy po nich
  • Dostosuj tekst opcji Dodaj do folderu

Aby zapisać zmiany dokonane w opcjach, potrzebny jest respring. Ukryty przycisk respring pojawia się w prawym górnym rogu interfejsu za każdym razem, gdy włączysz lub wyłączysz ulepszenie.

Osoby zainteresowane samodzielnym wypróbowaniem AddToFolder mogą pobierz go za darmo z osobistego repozytorium AnthoPak za pośrednictwem swojego ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje urządzenia z iOS 13 po jailbreaku.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z repozytorium AnthoPak, możesz dodać je do wybranego menedżera pakietów, używając następującego adresu URL:

https://repo.anthopak.dev

Czy jesteś zadowolony z AppleDomyślny gest przeciągania i upuszczania do przenoszenia aplikacji do i z folderów, czy też dasz AddToFolder ujęcie? Daj nam znać swoje zamiary w sekcji komentarzy poniżej.