Adobe Photoshop na iPad jest teraz dostępny w Malezji; Kosztuje 41,90 RM miesięcznie

Po roku od ogłoszenia na Adobe MAX 2018 Photoshop na iPada w końcu otrzymał swoją publiczną wersję. W porównaniu z istniejącą lekką aplikacją Photo Express nowa aplikacja łączy w sobie kilka ważnych funkcji z pełnej wersji programu Photoshop CC na komputery stacjonarne.

Na początek Photoshop dla iPada obsługuje format pliku PSD. Za pomocą magazynu w chmurze Adobe możesz pracować na plikach PSD na iPadzie, co może być przydatne, jeśli potrzebujesz szybkiej edycji w podróży.

Adobe Photoshop na iPad jest teraz dostępny w Malezji; Kosztuje 41,90 RM miesięcznie 1

W Photoshopie na iPada dostępne są również znane funkcje, takie jak Warstwy, Szybki wybór, Lasso, Punktowe leczenie i Klonowanie pieczęci. Oczywiście czynności takie jak przesuwanie, szczypanie, stukanie, bazgroły lub slajd można wykonywać również w aplikacji wraz z kontekstowym interfejsem użytkownika.

Jeśli chcesz pobrać tę aplikację na iPada, upewnij się, że masz zainstalowany iPadOS na swoim urządzeniu. Według strony App Store, z aplikacji Photoshop na iPada można korzystać na wszystkich istniejących iPad Pro, a także na iPadzie co najmniej 5. generacji, iPad Mini 4. generacji i iPad Air 2. generacji.

Adobe Photoshop na iPad jest teraz dostępny w Malezji; Kosztuje 41,90 RM miesięcznie 2

Nie można zapominać, że użytkownicy mogą również korzystać z pierwszej i drugiej generacji Apple Ołówek w aplikacji. Należy jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy: aplikacja ma rzeczywisty koszt.

Nowy Photoshop na iPada faktycznie ma miesięczną opłatę w wysokości 41,90 RM, chociaż w rzeczywistości jest to samodzielny abonament i nie obejmuje dostępu do komputerowej wersji Photoshopa. Dostarczany jest z 30-dniową wersją próbną, więc możesz najpierw przetestować aplikację przed wykonaniem skoku.

Adobe Photoshop na iPad jest teraz dostępny w Malezji; Kosztuje 41,90 RM miesięcznie 3

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Tutaj jest strona Photoshop dla iPada w App Store.