Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

AdSense przestaje blokować treści dla dorosłych! Dowiedz się dlaczego…

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: AdSense przestaje blokować treści dla dorosłych! Dowiedz się dlaczego…

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

Wydawcy często mają trudności ze zrozumieniem zasad Google i gubią się, gdy korzystają z wielu usług reklamowych Google. Z tego powodu, Google zaczęło upraszczać swoje zasady wraz z aktualizacją swojej polityki treści.

Zmiany w ograniczeniach Google dotyczących wydawców

Zarabianie na treściach objętych kategorią ograniczeń Google dotyczących wydawców nie będzie już stanowić naruszenia zasad. Zamiast tego Google AdSense automatycznie ograniczy wyświetlanie reklam tego typu treści na podstawie preferencji użytkownika i reklamodawcy.

Możesz zarabiać na treściach, które podlegają ograniczeniom Google dotyczącym wydawców. Jednak liczba wyświetlanych reklam różni się w zależności od reklamodawców licytujących Twoje zasoby reklamowe. W większości przypadków będziesz wyświetlać mniej reklam w treściach objętych ograniczeniami w porównaniu z treściami nieobjętymi ograniczeniami.

Treść objęta ograniczeniami Google dotyczącymi wydawców

Treści o charakterze seksualnym, Treści szokujące, Materiały wybuchowe, Broń palna, Części do broni i powiązane produkty, Inna broń, Tytoń, Narkotyki, Sprzedaż i nadużywanie alkoholu, Hazard online, Leki na receptę oraz Niezatwierdzone farmaceutyki i suplementy.

Zasady Google dla wydawców

Na treściach, które mieszczą się w kategorii Zasad Google dotyczących wydawców, nadal nie można zarabiać za pośrednictwem reklam Google. Jeśli spróbujesz zarabiać na treściach z tej kategorii, może to skutkować zablokowaniem konta.

Treść objęta Zasadami Google dotyczącymi wydawców

Treści nielegalne, materiały związane z wykorzystywaniem seksualnym dzieci i pedofilia, treści o charakterze jednoznacznie seksualnym, motywy dla dorosłych w treściach rodzinnych, nadużycia własności intelektualnej, gatunki zagrożone, treści niebezpieczne lub uwłaczające, umożliwiające nieuczciwe zachowanie, treści wprowadzające w błąd, złośliwe lub niechciane oprogramowanie oraz usługi sprzedaży wysyłkowej Brides​

Co powinni zrobić wydawcy

Wydawcy powinni regularnie sprawdzać Centrum pomocy AdSense, aby bądź na bieżąco z zasadami i uniknąć wszelkich problemów. Aktualizacja wejdzie w życie we wrześniu 2019 r., kiedy to zostaną zaktualizowane zasady i ograniczenia. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy Twoje treści są zgodne.

Rekommenderad:  4 Wysokiej jakości strategie generowania leadów sprzedażowych

Wniosek

Nie masz pewności, czy Twoja witryna jest w 100% zgodna z AdSense lub czy Twoje konto może zostać zbanowane? Wypróbuj nasze najnowsze rozwiązanie do blokowania nieprawidłowego ruchu Traffic Cop. Pomożemy Ci poruszać się po zasadach Google i ograniczyć te nieprzyjemne przypadki cofnięcia przychodów. Zarejestruj konto Premium w MonetizeMore już dziś!

Table of Contents