AGM M5 – kompaktowy wytrzymały telefon, który wygląda jak telefon komórkowy

Nowe potwierdzenia specyfikacji AGM M5, wytrzymały smartfon z klawiaturą numeryczną i systemem operacyjnym Android już wkrótce.agm m5Zgodnie z tym, co ujawnia producent, sprzęt obejmuje procesor Snapdragon 210 z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci, 2,8-calowy wyświetlacz QVGA z funkcją ekranu dotykowego, akumulator o pojemności 2500 mAh z ładowaniem przez port USB Type-C i rozszerzalną pamięć za pomocą microSD.


20 listopada 2019 r
ZWZA ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące właściwości technicznych ZWZA M5, nowe wytrzymałe urządzenie w połowie drogi między smartfonem a telefonem komórkowym.

agm m5

AGM M5 ma wygląd zwykłego telefonu komórkowego, z kompaktowym korpusem o wydłużonym kształcie (wodoodporny, z certyfikatem IP68 / MIL-STD 810G), który zawiera klawiaturę numeryczną. Aby przypomnieć nam, że w końcu jest to smartfon, oprócz systemu operacyjnego Android Go mamy ekran dotykowy, nawet o ograniczonych rozmiarach.

agm m5

Posiadamy również akumulator o pojemności 2500 mAh oraz przednie i tylne kamery. Potwierdzenie ceny i kompletny arkusz techniczny zostaną dostarczone w ciągu kilku najbliższych dni.