Airbnb dodaje 50 nowych funkcji, w tym zweryfikowane WiFi, recenzje ułatwień dostępu

Airbnb otrzyma w nadchodzących miesiącach szereg przydatnych ulepszeń.

Airbnb dodaje 50 nowych funkcji, w tym zweryfikowane WiFi, recenzje ułatwień dostępu 1

Airbnb wprowadza nowe funkcje, w tym zweryfikowane prędkości internetu w domach gospodarzy i opcje wyszukiwania ofert nawet z rocznym wyprzedzeniem, ponieważ firma zajmująca się wynajmem wakacyjnym zakłada, że ​​praca zdalna i elastyczne podróże nie znikną.

Ponad 50 nowych funkcji, ogłoszonych dzień po ponownym otwarciu granic Stanów Zjednoczonych dla zagranicznych turystów, jest częścią wizji dyrektora generalnego Briana Chesky’ego dotyczącej nowej złotej ery podróży, która narodziła się w erze Covid, gdzie praca i wypoczynek łączą się ze sobą jako firmy odchodzą od biurowego stylu życia.

„Obserwujemy trzy fundamentalne zmiany w podróżowaniu, ponieważ ludzie stają się mniej skrępowani i bardziej elastyczni” – powiedział Chesky. „Ludzie mogą podróżować w dowolnym momencie, podróżują do większej liczby miejsc i zostają na dłużej. Granice między podróżowaniem, życiem i pracą zacierają się, a my ulepszamy nasze usługi, aby ułatwić ludziom integrację podróży z ich życiem i aby więcej osób zostało Gospodarzami.

Wśród niektórych nowych ulepszeń jest Verified WiFi, narzędzie umożliwiające wszystkim gospodarzom testowanie połączenia internetowego swojej oferty bezpośrednio w aplikacji Airbnb. Następnie mogą zweryfikować swoją prędkość Wi-Fi i wyświetlić ją na stronie oferty.

Dodatkowo platforma wynajmu krótkoterminowego wprowadza silnik tłumaczeń, który automatycznie przetłumaczy recenzje i opisy ofert w ponad 60 językach.

Inne ulepszenia obejmują Przegląd dostępności — wiodącą w branży funkcję, która zapewnia, że ​​domy Airbnb są bardziej dostępne dla społeczności niepełnosprawnych — oraz AirCover, który zapewnia każdemu gospodarzowi $1 milion USD ochrony przed uszkodzeniami, $1 milionowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i między innymi ochrona przed utratą dochodów.