Aktualizacja Galaxy I S5360 na Androida DXLF2 2.3.6 (Singapur) Oficjalna pamięć ROM …

Galaxy S5360 można teraz zaktualizować do Androida 2.3.6 Oficjalne oprogramowanie SAMsung DXLF2. Oficjalna pamięć ROM może się przydać, gdy zainstalujesz specjalne oprogramowanie i chcesz wrócić do oryginalnego oprogramowania. Oczywiście Android 4.0 Usługa ICS nie będzie oficjalnie dostępna w firmie Samsung, więc jest to oprogramowanie wewnętrzne systemu Android 2.3.6 na chwilę

W miarę czytania więcej przeprowadzimy Cię przez proces aktualizacji Galaxy I GT-S5360 na Androida 2.3.6 Oficjalne oprogramowanie DXLF2 (Singapur) używa ODIN. Należy wykonać kopię zapasową wszystkich danych jak poniżej, ponieważ musisz usunąć wszystko, aby zainstalować to oprogramowanie. Kontynuujmy samouczek poniżej.

Aktualizacja Galaxy I S5360 na Androida DXLF2 2.3.6 (Singapur) Oficjalna pamięć ROM [HOW TO] 1

Dezaprobata: Wszystkie wymienione poniżej narzędzia, modyfikacje lub ROMy są własnością ich właścicieli / programistów. My (TeamAndroid.com) lub programista nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub uszkodzenie urządzenia. Nie prosimy o wypróbowanie tego samouczka ????

Ta pamięć ROM jest w pełni dostępna bez żadnych zmian ze strony osób trzecich ani dołączonych aplikacji. Możesz użyć tego oprogramowania, aby zrestartować urządzenie z Androidem za pomocą oficjalnej aktualizacji.

Szczegóły oprogramowania układowego Androida 2.3.6 DXLF2:

PDA: S5360DXLF2CSC: S5360OLBLG1 Wersja: 2.3.6 Data: 07/10/2012 Region: Indonezja, Malezja, Filipiny, Singapur, Wietnam,

Upewnij się, że zainstalowałeś wszystkie sterowniki Samsung USB Galaxy I podłączyć go do komputera. Pobierz Samsung Galaxy I kontroler USB! Oprócz sterownika USB należy pamiętać o kilku innych sprawach.

1. Musisz włączyć tryb debugowania USB. Pomaga to podłączyć telefon z Androidem do komputera. Zobacz tutaj: Jak włączyć debugowanie USB.

2. Bateria telefonu komórkowego powinna być naładowana w 80–85%. Jeśli telefon komórkowy nagle umiera z powodu baterii, podczas flashowania pamięci ROM lub instalowania modyfikacji i aktualizacji telefon może umrzeć na stałe. Spójrz tutaj: jak sprawdzić procent baterii.

3. Wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych danych, które mogą być potrzebne natychmiast po aktualizacji nowej pamięci ROM, lub wykonaj kopię zapasową na wypadek, gdybyś nigdy nie wiedział, kiedy wystąpił błąd. Zobacz poniżej, jak wykonać kopię zapasową danych:

Możesz również wykonać kopię zapasową danych za pomocą Samsung KIES dla swoich urządzeń, ale jeśli ręcznie wykonasz kopię zapasową danych, otrzymasz więcej opcji niż wybierzesz i bardzo łatwo możesz przenosić dane na urządzeniach z Androidem różnych producentów, tj. przenieść Samsung Galaxy Note kopia zapasowa danych do HTC One X.

4. Twój telefon musi być fabrycznie odblokowany. Dodatkowe instrukcje dotyczące zablokowanych urządzeń z Androidem zostaną dodane w samouczku, aby odblokować urządzenie.

Teraz przejdźmy do samouczka na następnej stronie i zainstaluj oprogramowanie układowe Androida 2.3.6 DXLF2 Galaxy I S5360.