Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aktualizacja oprogramowania Kia UVO

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Aktualizacja oprogramowania Kia UVO

Kia UVO to system informacyjno-rozrywkowy, który pozwala sterować muzyką, nawigacją i innymi funkcjami bez użycia rąk. System jest stale ulepszany, dlatego ważne jest, aby oprogramowanie było zawsze aktualne. Oto jak to zrobić:
1. Podłącz swoją Kia do komputera za pomocą kabla USB.
2. Na komputerze otwórz narzędzie do aktualizacji oprogramowania Kia UVO.
3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zaktualizować oprogramowanie Kia UVO.
4. Po zakończeniu aktualizacji odłącz Kia od komputera.

Aby podłączyć iPhone’a Apple do portu USB Kia Sportage, potrzebujesz kabla Lightning-to-USB. Jeśli Twój Sportage jest wyłączony, możesz uzyskać dostęp do CarPlay na swoim telefonie, po prostu go włączając. Aby uzyskać dostęp do aplikacji, dotknij ikony Apple CarPlay na ekranie dotykowym Sportage. Port USB Kia można podłączyć do ekranu głównego iPhone’a po powrocie do ekranu głównego. Po zainicjowaniu aktualizacji systemu audio-nawigacyjnego aktualizacja pojazdu może potrwać do 40 minut. Jest kompatybilny tylko z iPhone’em 5s i nowszymi, a wymagany jest kabel Lightning USB.

Jak zaktualizować moje Uvo Kia?

Źródło: www.kia-forums.com

Aby zaktualizować UVO Kia, musisz podłączyć swój pojazd do komputera z połączeniem internetowym. Po połączeniu będziesz musiał odwiedzić stronę internetową UVO i pobrać najnowszą aktualizację oprogramowania. Po pobraniu aktualizacji należy postępować zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej, aby zainstalować aktualizację w swoim pojeździe.

Starzy właściciele Kia, uzyskaj bezpłatną aktualizację wydajności i bezpieczeństwa dla swojego Ca

Jeśli posiadasz starszy model Kia, możesz kwalifikować się do bezpłatnej aktualizacji oprogramowania, która pomoże poprawić osiągi i bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Aby rozpocząć bezpłatną aktualizację, musisz najpierw zarejestrować się w MyUVO i odwiedzić witrynę MyUVO www.myuvo.com. Po zalogowaniu musisz pobrać aktualizację. Nowsze pojazdy mogą otrzymać aktualizację w ciągu zaledwie 30 minut, podczas gdy starsze pojazdy mogą potrwać do trzech godzin. Aktualizacja powinna być przechowywana w Parku (P), gdy jesteś jeszcze w samochodzie. Aktualizacja powinna być zatrzymana, przerwana lub wyłączona za każdym razem, gdy potrzebujesz zaktualizować swój samochód.

Jak długo trwa aktualizacja Uvo?

Źródło: kia.oemdtc.com

UVO to system informacyjno-rozrywkowy Kia, a aktualizacje są publikowane okresowo. Częstotliwość aktualizacji będzie różna, ale zazwyczaj ich wdrożenie zajmuje kilka tygodni. Zapoznaj się z instrukcją obsługi swojej Kia lub skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji na temat harmonogramów aktualizacji.

Kia oferuje bezpłatną aktualizację niektórych modeli

Mogą istnieć modele, które nie kwalifikują się do bezpłatnej aktualizacji. Nadal można pobrać aktualizację za darmo, jeśli Twoja Kia nie jest zakwalifikowana. Aby dowiedzieć się więcej o VoUpdate, wejdź na www.uvoupdate.com.

Jak zaktualizować oprogramowanie Kia?

Jeśli posiadasz samochód Kia, możesz zaktualizować jego oprogramowanie, odwiedzając oficjalną stronę internetową Kia i pobierając najnowszą aktualizację oprogramowania dla swojego modelu. Po pobraniu aktualizacji należy ją rozpakować, a następnie skopiować na dysk USB. Następnie musisz włożyć dysk USB do portu USB w samochodzie i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować aktualizację.

Aktualizacja Kia Telluride

Kia Telluride to pełnowymiarowy SUV z dużą ilością miejsca dla pasażerów i ładunku. Ma wygodną jazdę i długą listę standardowych funkcji. System informacyjno-rozrywkowy Telluride jest łatwy w obsłudze i oferuje zarówno Apple CarPlay, jak i Android Auto. Najnowsza aktualizacja oprogramowania Telluride obejmuje nowy interfejs systemu informacyjno-rozrywkowego, a także zaktualizowane mapy i oprogramowanie systemu nawigacyjnego.

Zmodernizuj swój system nawigacji Kia Telluride i system audio. Poniższe kroki pozwolą ci kontynuować aktualizację. 1) Wejdź na stronę ofkia, aby dowiedzieć się więcej o firmie. Możesz go również dostać tutaj. Aby zobaczyć, jaki jest odpowiedni region, spójrz na górę strony. Aby zainstalować aktualizator nawigacji, uruchom go z komputera i wykonaj czynności opisane poniżej. Należy wybrać region, który pojawia się w prawym górnym rogu strony.

Postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji, aby pobrać aktualizator nawigacji na swój komputer. Przewidujemy, że aktualizacja zajmie około 30 minut. W wyniku aktualizacji ekranu kolor ekranu jest czarny i ledwo widać mapę. Jak mogę odzyskać zepsuty stary podzielony ekran? Wydaje mi się, że przeczytałem gdzieś, że można wysłać pamięć USB, a nie pobrać z Kia – czy to tylko dla Nav i każdego, kto ma link do strony? Czy będzie aktualizacja Telluride na 2022 rok? W tej chwili nie mamy żadnych aktualizacji dla tego pojazdu.

Zaktualizowałem oprogramowanie Nav 21 listopada w moim 2022 SX Nightfall do najnowszej wersji. Ta witryna uległa awarii po załadowaniu przez 35 minut ponad 100 megabajtami FIOS. Dane zostały przeniesione z komputera na urządzenie pamięci USB. Należy usunąć wszystkie opcje odtwarzania dźwięków tła, takich jak deszcz, śnieg i lasy. Mój 9-latek też był tego fanem. Nie wyeliminował całkowicie dźwięków natury, ale znacznie je wyciszył.

Aktualizacje nawigacji satelitarnej Kia

Aktualizacje Kia Sat Nav są dostępne do bezpłatnego pobrania ze strony internetowej firmy. Aktualizacje obejmują nowe mapy i zaktualizowane oprogramowanie, które pomagają poprawić ogólną wydajność systemu. Ponadto aktualizacje zapewniają nowe punkty szczególne i zaktualizowane wskazówki głosowe.

Istnieje aktualizacja oprogramowania, która została wydana przez Kia (ale została przesunięta z 12/11/21 na 12/22). Czy ktoś ma doświadczenie w pobieraniu tego z aktualizatora internetowego Navigatora na USB, zarówno dla tej, jak i poprzedniej Kia? Zakładam, że w Wielkiej Brytanii używalibyśmy aktualizacji europejskich.? Przed włączeniem samochodu zainstalowałem obraz aktualizacji na pendrive’ie, który do niego podłączyłem. To było wszystko, co musiałem zrobić, aby dostać się do tego z przycisku Start samochodu. Nie jestem w 100% pewien, czy dołączone aktualizacje są uwzględnione, ale udało mi się zdalnie uruchomić Klimat bez konieczności wpisywania nazwy użytkownika i hasła. Gdy reszta klastra jest w ciemności, aktualizacja może umożliwić przełączenie map w tryb dzienny.

Nie próbowałem tego, więc nie wiem, co robię. Ode mnie będzie zależało po pracy, czy mi się spodoba. Został zaktualizowany, aby dodać nowy w Twojej okolicy. Zaktualizowano mapy, zaktualizowano również stacje ładowania. Udało mi się zdalnie uruchomić klimat bez połączenia z nim. Mapy zostały zaktualizowane, aby odzwierciedlały nowe informacje, a stacje ładowania zostały zaktualizowane. Mamy teraz nową wersję dostępną lokalnie. Byłoby miło, gdyby wymagało to również pełnego naładowania akumulatora przed użyciem. Gdy ładowanie nie dotrze do Ciebie bez kosztów, podaj sugestie.

Table of Contents