Alexa: jak zapobiec pracownikom Amazon słuchaj swojej rozmowy

Aby poprawić Alexę, Amazon dając sobie prawo do wysłuchania ich rozmowy, podobnie jak Google i Apple z asystentem i Siri. Firma Jeffa Bezosa przedstawiła swoje poglądy na ten temat w obliczu ostatnich kontrowersji. Wyjaśniamy również, jak chronić Twoje dane osobowe z Alexa i zapobiegać pracownikom Amazon szpieguj to.

Klimat podejrzeń przytłacza inteligentnych asystentów. Po kontrowersji, kiedy odkryliśmy, że pracownicy Google i Apple Słysząc naszą rozmowę o ulepszeniu Asystenta i Siri, firmy z Mountain View i Cupertino postanowiły przestać szpiegować użytkowników, aby zakończyć szum. Pozostań na szczycie pozycji Amazon W tym zakresie, podczas gdy Alexa uzupełnia popularne głośniki podłączone do Echo, wiele urządzeń innych firm (głośniki, skrzynki telewizyjne, inteligentne telewizory, podłączone obiekty wszelkiego rodzaju, Xbox, Windows 10 …). Rzecznik grupy wyjaśnił VentureBeat.

Amazon Alexa: jak chronić swoje dane osobowe

„Traktujemy prywatność naszych klientów poważnie i stale sprawdzamy nasze praktyki i procedury. Dla Alexy zaoferowaliśmy klientom możliwość nieużywania nagrań głosowych do opracowywania nowych funkcji Alexa. Nagrania głosowe użytkowników korzystających z tej opcji wyjściowej są również wyłączone z procesu uczenia się. „Jesteśmy nadzorowani, co obejmuje ręczny przegląd bardzo małej próbki próśb Alexy. Zaktualizujemy również informacje przekazywane klientom w celu wyjaśnienia naszych praktyk ”- powiedział mediom.

Przeczytaj także: Alexa: Amazon utrzymuj rozmowę nieograniczoną i udostępnij ją

Poniżej przedstawiono procedurę zapobiegania pracownikom Amazon wysłuchaj ich rozmowy:

Otwórz aplikację Amazon AlexaWidzę cię w Konfiguracjewybierać Alexa i twoje dane osobowewybierać Zarządzaj, w jaki sposób Twoje dane pomagają ulepszyć Alexęodznacz Przyczynić się do poprawy usług. Amazon i rozwijaj nowe funkcjeNieco dalej możesz też odznaczyć Przepraszam Amazon używaj wiadomości, aby poprawić dokładność transkrypcji

I to jest to, to jest to. Pamiętaj, że możesz także użyć poleceń głosowych, aby usunąć swoją historię Amazon Alexa dzisiaj na życzenie. Proste „Alexa, usuń wszystko, co dziś powiedziałem”, a usuniesz pamięć swojego asystenta.

Źródło: VentureBeat