Amazon Echo: wszystko, co musisz wiedzieć w 2019 roku

Inteligentne głośniki pojawiły się stosunkowo niedawno, ale stały się niezwykle popularne, szczególnie poza Brazylią, ze względu na ich ceny. Korzystają z technologii asystentów telefonów komórkowych, takich jak Siri i Google Assistant lub w tym przypadku Alexa.

Będziemy śledzić naszą serię ocen i porównań trzech typów urządzeń sprzedawanych w naszym kraju, po porównaniu między nimi i analizie Echo Show. 5, teraz widząc wszystkie funkcje i funkcje Amazon Echo 3. generacji, najnowsza wersja produktu, która była pionierem tego typu urządzeń.

1. Korpus i konstrukcja

The Amazon Echo używa tylko najlepszych materiałów do budowy, dzięki czemu produkt jest nie tylko doskonały, trwały, piękny, ale także bardzo nowoczesny. Jest powlekany tak jak wszyscy inni w linii Amazon Echo, dla bardzo dobrej jakości materiału.

Niestety, ten produkt nie oferuje możliwości późniejszej zmiany koloru zewnętrznego, na co pozwalała poprzednia generacja; Więc wybierz bardzo dobrze, który wariant chcesz, jeśli kupisz. Jest on jednak dostępny w czterech pięknych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i szarym.

Amazon  Kolory echa

Zupełnie różni się od poprzedniej generacji, używając równych części do Echo Plus, co powoduje niesamowite ulepszenia. Jedną z największych zalet tej nowej wersji jest oferowana jakość dźwięku, która jest znacznie lepsza niż jakikolwiek inny produkt w tej linii.

Na górze Amazon Echo, możesz znaleźć cztery przyciski; dwa do regulacji głośności, zwiększania i zmniejszania, jeden do wyciszania mikrofonu i jeden do aktywacji Alexy bez rozmowy. Przyciski te są u góry w kolorze produktu, który jest otoczony pierścieniem emitującym światło w niektórych kolorach, każdy z własną funkcją.

<img loading = "lazy" class = "alignnone rozmiar-pełny wp-image-64401″ alt=”Przyciski Amazon Echo” width=”610″ height=”338″ src=”https://www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/11/echo-1.jpg”/>

Niebieski oznacza, że ​​Alexa cię słucha; zmieni kolor na niebieski, gdy skończysz mówić, wskazując, że asystent przetwarza. Fioletowe światło wskazuje na problem z konfiguracją WiFi; pomarańczowy oznacza, że ​​urządzenie próbuje połączyć się z siecią; czerwona oznacza, że ​​mikrofon jest wyłączony.

Aktywny jest niebieski z fioletowym, nie przeszkadzać; pulsujące zielone światło wskazuje, że użytkownik odbiera połączenie; krążące zielone światło, że połączenie zostało odebrane; Pulsujące żółte światło oznacza, że ​​masz nieprzeczytane wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej.

2. Funkcje i Alexa

Większość innowacji oferowanych przez Amazon Echo są w branży projektowej, ponieważ poprawił się także ich sprzęt. Jego głośniki są świetne, biorąc pod uwagę rozmiar urządzenia, i nie zawiodą Cię, jeśli chcesz słuchać muzyki.

Asystent jest również znacznie lepszy w porównaniu do swoich poprzednich wersji, jednak wciąż dużo go brakuje w porównaniu z Asystentem Google; Dzięki niemu możesz wykonywać wiele funkcji i wydawać polecenia głosowe, aby kontrolować różne rzeczy w domu.

Amazon Echo: wszystko, co musisz wiedzieć w 2019 roku 1

Użytkownik może na przykład poprosić asystenta o ustawienie dla niego alarmu. Może zaalarmować cię o wydarzeniach, które zapisała w kalendarzu, pamiętając o przygotowaniach do wyjścia przed pójściem do lekarza lub w podobnych sytuacjach. Można również zadać kilka pytań, takich jak czas, pogoda, a nawet ciekawostki.

Ponadto integruje się z Twoim inteligentnym domem, na przykład włącza światło, gdy zwykle przybywasz, automatycznie dostosowuje termostat, aby temperatura była przyjemna, zanim jeszcze wrócisz do domu, a nawet odtwarzanie listy odtwarzania po otwarciu. drzwi

Ponadto możesz bardzo łatwo odtwarzać muzykę, po prostu prosząc Alexę od swojego Amazon Echo Niestety nie ma dostępu do niektórych najpopularniejszych platform, takich jak YouTube, ale ma Spotify i Amazon Muzyka Możesz również przekształcić go w prosty głośnik bluetooth, podłączając się do smartfona.

Głównym problemem jest jednak trudność w zrozumieniu, ponieważ ma problemy z akcentami i jeszcze bardziej naturalnymi sposobami mówienia, czasami powodując zmianę języka użytkownika, aby zapytać o coś.

Wniosek

The Amazon Echo 3. generacji to naprawdę świetny inteligentny głośnik z ulepszeniami w głównych obszarach, w których chciałeś. Twój dźwięk jest znacznie wyraźniejszy, co zapewnia nieskończenie lepsze wrażenia słuchowe niż w poprzedniej wersji i bardzo piękny wybór kolorów.

Cała dodatkowa kontrola, jaką zyskujesz dzięki temu inteligentnemu głośnikowi, może być bardzo opłacalna, szczególnie jeśli masz w domu również inne inteligentne urządzenia, ponieważ są one ze sobą zintegrowane. Jeśli cena nie stanowi problemu, koniecznie kup to urządzenie, ponieważ jest to najlepsze z tych sprzedawanych tutaj.

Co myślisz o naszej analizie Amazon Echo?

Mamy nadzieję, że podobało Ci się to, co zobaczyłeś w naszym artykule i pomogłeś Ci zdecydować, czy ten produkt jest dla Ciebie tego wart. Powiedz nam w komentarzach, jeśli używasz już innego urządzenia tego typu lub chcesz je wkrótce kupić i nie zapomnij sprawdzić naszych porównań między Echo Dot a Apple Strona główna, Echo Dot vs Google Home Mini i Alexa vs Google Home.