Amazon Fire TV: Wyłącz lub uruchom ponownie

Amazon Fire TV: Wyłącz lub uruchom ponownie 1

W ciągu naszego życia technologia rozwijała się w tempie, którego nie możemy nawet nazwać tak szybkim. To słowo po prostu nie wydaje się wystarczająco silne, aby opisać tempo, w jakim wszystkie typy urządzeń zostały zmodernizowane i wprowadzone na rynek. W większości przypadków jesteśmy przyzwyczajeni do wyłączania rzeczy, gdy skończymy z nimi korzystać: nasze telewizory, radia, głośniki zewnętrzne, a nawet tablety lub laptopy. The Amazon Fire TV Stick jest jednak technologią, która została zaprojektowana na wiele tygodni, a nawet miesięcy – bez konieczności wyłączania. Dzięki temu aplikacja może otrzymywać aktualizacje w razie potrzeby, a ilość zużywanej przez nią energii elektrycznej jest tak znikoma, że ​​nie ma potrzeby wyłączania jej, jak w przypadku innych rzeczy.

Może się jednak zdarzyć, że będziesz chciał lub musisz wyłączyć Fire TV. Jeśli zdarzy ci się mieć drobny błąd w aplikacji, pamięć podręczna jest pełna śmieci lub chcesz ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji, warto wiedzieć, jak ręcznie ponownie uruchomić pamięć. Może to pomóc nawet w przypadku powolnego lub niestabilnego odtwarzania wideo.

Wiedząc, że Fire Stick przejdzie w tryb uśpienia po 20 minutach bezczynności (30 minut, jeśli używasz pierwszej iteracji gadżetu), nadal powinieneś trzymać ten artykuł pod ręką, gdy chcesz go całkowicie wyłączyć.

Oczywiście możesz po prostu wyciągnąć wtyczkę na Fire TV Stick. Nie – to NIE zaszkodzi w żaden sposób. Możesz albo odłączyć go od gniazdka ściennego, albo odłączyć drugi koniec przewodu od urządzenia. Jest to oczywiście najprostszy sposób na ponowne uruchomienie lub wyłączenie urządzenia. Chociaż mogę obiecać, dopóki nie będę niebieski na twarzy, że nie zrobi tego nic złego, wiele osób nadal czuje się niekomfortowo, stosując tę ​​metodę, aby to wyłączyć. Okej Masz inną opcję, z której możesz skorzystać.

Jeśli chcesz po prostu zrestartować komputer Amazon Kindle Fire TV Stick, przejdź do „Ustawienia”U góry ekranu głównego. Przewiń w prawo i wybierz „Urządzenie. ”Przesuń w dół, aż znajdziesz„Restart”I wybierz ją. Potwierdź, że rzeczywiście chcesz całkowicie zrestartować, a Fire TV wykona zadanie szybko, podobnie jak komputer lub smartfon.

Amazon Fire TV: Wyłącz lub uruchom ponownie 2

Przeprowadzanie restartu lub odłączanie Amazon Fire TV Stick rozwiąże prawie wszystkie drobne problemy, które masz, i może wymusić sprawdzenie aktualizacji systemu przed normalnym zaplanowanym czasem. Ponownie jednak, jeśli nie występują żadne problemy, zalecamy po prostu pozostawienie Fire TV w trybie uśpienia przez cały czas.