Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon.in uruchamia sklep z używanymi i odnowionymi telefonami komórkowymi

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon.in uruchamia sklep z używanymi i odnowionymi telefonami komórkowymi

Amazon uruchomiła na swojej stronie internetowej dedykowany sklep internetowy z telefonami odnowionymi i używanymi. „Odnowione produkty przechodzą profesjonalne testy i renowację (jeśli jest to wymagane), aby spełnić specyfikacje marki i będą dostarczane w zapieczętowanych markowych opakowaniach ze wszystkimi zestawami akcesoriów”. Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś założył sklep internetowy do sprzedaży odnowionych urządzeń i podobne firmy Zielony pył robią to już od dłuższego czasu. To pierwszy przypadek wkroczenia tradycyjnego gracza z branży e-commerce na rynek odnowionych i używanych telefonów komórkowych.

Zastrzeżenie przez Amazon dalsze szczegóły: używane produkty mogły znajdować się w posiadaniu innych klientów i są sprzedawane na trzech poziomach: Jak nowe, Dobre i Dopuszczalne. Jak nowy telefon jest pozbawiony jakichkolwiek zarysowań i działa idealnie, natomiast dobry może mieć pewne rysy, ale nadal będzie działał idealnie. Stan akceptowalny to taki, w którym telefon będzie działał prawidłowo, ale może mieć wgniecenia lub pęknięty ekran (zastanawiam się, kto chciałby to kupić).

Podobnie jak wszyscy pozostali gracze Amazon.W będzie również oferować 6- miesięczna gwarancja producenta na regenerowane produkty. Zastrzeżeniem jest jednak to, że używane produkty mogą, ale nie muszą, być objęte gwarancją, a produkty odnowione zostaną spełnione przez Amazon i będą objęte gwarancją od A do Z.

Ponadto, Amazon zapewnia także kupujących, że ponadczasowość wysyłki będzie porównywalna z produktami nowymi i że zamówienia będą realizowane przez sprzedających. To powiedziawszy, zaleca się porównanie cen nowych urządzeń z cenami odnowionych, ponieważ nie znaleźliśmy między nimi dużej różnicy. To powiedziawszy, znalezienie wartościowej transakcji wymaga pewnego wysiłku, a także pomocne byłoby szczegółowe zapoznanie się z warunkami.

Table of Contents