Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon Konsola Reklamowa – Korzyści dla Biznesu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon Konsola Reklamowa – Korzyści dla Biznesu

Amazonsprzedaż przekroczyła 100 miliardów dolarów w 2020 roku Amazon Platforma reklamowa (AAP), sprzedawcy mogą dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż Amazon przychody z reklam. W tym artykule powiemy, czym jest AAP i jak Twoja firma może z niego skorzystać.

Jeśli chcesz mieć największe szanse na sprzedaż produktów Amazonto musisz zapoznać się z Amazon system reklamowy. Tutaj przyjrzymy się różnym możliwościom reklamowym oferowanym przez firmę, a także podamy kilka krótkich pomysłów, które powinny ułatwić Ci określenie AAP Amazon jak korzystać i która opcja reklamowa jest dla Ciebie odpowiednia.

3 Platformy Reklamuj się z Amazon

Nie ma singla Amazon platforma reklamowa. Zamiast tego jest ich trzech. Oznacza to, że jeśli zaczynasz uczyć się więcej nt Amazonusług marketingowych, może to być nieco mylące. W końcu nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie odpowiednia. Na szczęście, gdy zaczniesz porównywać różne rozwiązania z Amazonszybko zorientujesz się, który z nich przyniesie najwięcej korzyści Twojej firmie.

Przypomnijmy, że w ostatnich latach Amazon zaczął zmieniać sposób, w jaki robią reklamy, w tym nawet sprzedaż towarów Amazon reklama. Prawdopodobnie zdali sobie sprawę, że mając tylko jeden Amazon platforma reklamowa byłaby dla nich najlepszym rozwiązaniem na dłuższą metę. Spodziewaj się więc później wielu zmian na froncie reklamowym. Chociaż wszystkie prawdopodobnie pozostaną oddzielnymi produktami, prawdopodobnie w pewnym momencie będą kontrolowane za pomocą tego samego pulpitu nawigacyjnego. Ułatwi to reklamodawcom i prawdopodobnie będzie znacznie lepsze dla Amazonsedno sprawy!

Przyjrzyjmy się różnym Amazon Opcje platformy reklamowej. Mamy nadzieję, że te informacje dadzą Ci lepszy pomysł na najlepsze rozwiązanie dla Twoich celów biznesowych.

Czym są reklamy programatyczne?

Zanim porozmawiamy o Amazon opcji reklamowych, pragniemy zaznaczyć, że wszystkie rozwiązania oferowane przez Amazon to reklamy zautomatyzowane. Co to znaczy? Cóż, oznacza to, że Twoje reklamy będą kierowane do osób, które z największym prawdopodobieństwem zostaną Twoimi klientami. Reklamy programatyczne są niezbędne, ponieważ pozwalają znaleźć segment rynku, do którego kierowany jest Twój produkt. Ponadto oznacza to, że nie wydajesz pieniędzy na wyświetlanie reklam osobom, które nie interesują się Twoim produktem. W rezultacie reklamy zautomatyzowane pomogą Ci maksymalnie wykorzystać budżet marketingowy.

Oczywiście, Amazon nie zamierza zagłębiać się w sposób tworzenia reklam i kierowania na nie. Jednak prawdopodobnie będzie opierać się na historii zakupów w przeszłości Amazon, wyniki wyszukiwania oraz fragmenty informacji w ich profilu. Jeśli używasz AAP, to Amazon prawdopodobnie wprowadzi te informacje do miksu i uzyska małe pojęcie o typach witryn stron odwiedzanych przez daną osobę. Chociaż rynek to robi, zawsze zapewnią, że Twoje Amazon reklamy produktów trafiają do właściwych osób. W końcu jest to w ich interesie, żeby to zrobić. Chcą też zarabiać na sprzedaży Twoich produktów.

Marketing AMG– Amazon Grupa medialna

Co to jest AMG? Zdefiniujmy AMG. To znaczy “Amazon Media Group”, która teoretycznie bacznie obserwuje wszystko, co wiąże się z reklamą Amazon. Amazon Marketing Group pomaga w zakupie Amazon przestrzeni reklamowej w różnych witrynach online oraz tworzyć nowe produkty reklamowe i algorytmy, aby zapewnić wyświetlanie reklam w najlepszy możliwy sposób. Amazon AMG chce mieć pewność, że ludzie, którzy się z nimi reklamują, uzyskają największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

Rekommenderad:  Windows 11 Pasek zadań nie działa? 11 łatwych sposobów, aby to naprawić

Jeśli prowadzisz małą firmę, prawdopodobnie nie będziesz musiał tak bardzo martwić się reklamami AMG. Chociaż ich algorytmy i tworzenie reklam będą miały wpływ na ciebie w pewnym momencie, nie jest to coś, co możesz tak bardzo kontrolować.

Jeśli prowadzisz firmę z większym miesięcznym budżetem reklamowym, możesz współpracować bezpośrednio z marketingiem medialnym AMG. Pomogą ci przejąć pełną kontrolę nad twoimi Amazon kampanii reklamowej, jeśli z nimi współpracujesz. Oznacza to, że nie musisz uczyć się, jak się reklamować Amazon po prostu dlatego, że prawdziwi eksperci wykonają całą pracę za Ciebie. Pamiętaj jednak, że praca bezpośrednio z Amazon będzie niewiarygodnie drogi, więc nie jest to dobry pomysł, jeśli jesteś nowy Amazon reklama. Jest zarezerwowany dla niektórych z największych firm na świecie. Niemniej jednak jest to świetny sposób na prowadzenie kampanii, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

AAP – Amazon Platforma reklamowa

Zdefiniujmy AAP. Stoi za Amazon Platforma reklamowa. Obejmuje wszystkie reklamy wyświetlane z Amazon na stronach należących do Amazon. Pomyśl o tym jak o reklamach na swoich ulubionych stronach internetowych. AAP produkuje podobne reklamy, a AMG dokłada wszelkich starań, aby Twoje reklamy były widoczne w jak największej liczbie miejsc.

Korzystając z AAP, możesz wybrać dokładną grupę odbiorców, do której chcesz kierować reklamy Amazon reklamy DS’a. Amazon zebrał tutaj wiele danych. Być może najlepszą częścią AAP jest to, że możesz retargetować. Jest to coś, na co pozwala bardzo niewiele platform. Oznacza to, że klient oglądał Twój lub podobny produkt i odszedł Amazonzaczęliby widzieć reklamy w różnych miejscach online przypominające im, że produkt istnieje i powinni wrócić i go kupić.

Warto zaznaczyć, że AAP nie skupia się tak bardzo na poszczególnych produktach. Może, ale większość osób korzystających z AAP użyje go do budowania swojej marki. Wiedzą, że osoby oglądające reklamy dostarczane przez AAP raczej nie kupią produktów w najbliższym czasie, ale reklamy mówią: „Hej, wciąż istnieję. Nie zapomnij o mnie!” Próbujesz zachęcić ludzi do wejścia na ścieżkę marketingową, aby mogli kupować od Ciebie.

AAP doskonale nadaje się do budowania świadomości marki, ale nie zapewnia tak dużej sprzedaży jak konsola reklamowa. Przynajmniej nie bezpośrednio. W rezultacie, Amazon opłaty za obejrzenie (CPM) reklamy. Jest mało prawdopodobne, że kupujący ją klikną, więc zapłacisz za nią 1000 wyświetleń Twojej reklamy. W rezultacie będziesz potrzebować dość dużego budżetu marketingowego, jeśli chcesz korzystać z AAP.

Konsola reklamowa

Konsola reklamowa to opcja PPC (pay per click, co oznacza, że ​​płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę). Jeśli przeglądałeś Amazon w dowolnym momencie zauważysz, że pojawiają się różne reklamy produktów sponsorowanych. Te reklamy są tworzone przez Amazon konsola reklamowa. Reklamy będą kierowane za pomocą słów kluczowych. Masz tutaj do dyspozycji wiele opcji reklamy. Jednak wszystko sprowadzi się do sponsorowanych list produktów i stron ze szczegółowymi informacjami o produktach.

Rekommenderad:  Czy SEO jest martwe? Świeże spojrzenie na odwieczny problem branży wyszukiwania

W przypadku większości małych firm konsola reklamowa Amazon jest droga. Jest to przystępny sposób, aby Twoje produkty były oglądane przez ludzi już na stronie Amazon stronę docelową i w „nastroju zakupowym”. Chociaż kierowanie nie wykracza poza słowa kluczowe, to wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, gdy reklamujesz się w witrynie. W końcu jest to tylko szybki sposób na obejrzenie produktów bez wchodzenia w ogromną optymalizację strony produktu (co też powinieneś zrobić).

Ponieważ kupisz tutaj reklamy na zasadzie PPC, zapłacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę. Ponieważ wiesz, że ktoś jest już w nastroju do zakupu czegoś podobnego do Twoich produktów, zakładając, że masz dobrą stronę produktu (tj. opis), odzyskanie opłat za reklamę powinno być dość łatwe. Konsola reklamowa Amazon jest prawdopodobnie najlepszą siecią PPC do sprzedaży Amazon produkty.

Która platforma reklamowa jest lepsza?

Szczerze mówiąc, żadna platforma nie jest lepsza od drugiej. Możesz wykluczyć AMG, jeśli nie masz ogromnego budżetu marketingowego, ponieważ nie będziesz w stanie bezpośrednio z nimi współpracować. Jednak pozostałe dwa mają swoje zalety.

Jeśli jesteś nowy w sprzedaży Amazon i po prostu zastanawiają się, jak się reklamować Amazon i chcesz wygenerować kilka sprzedaży tak szybko, jak to możliwe, konsola reklamowa jest najlepszym rozwiązaniem. Konwersja sprzedaży jest tu łatwa, ponieważ potencjalny klient będzie już w punkcie lejka sprzedażowego, w którym chce dokonać zakupu. Wystarczy, że przepchniesz je przez krawędź. W rezultacie Konsola reklamowa zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających działalność online.

Gdy budujesz swoją markę, możesz zacząć przyglądać się AAP. Jest to nieco bardziej skomplikowane niż prowadzenie kampanii PPC, ale pozwoli nieco wcześniej wciągnąć potencjalnych klientów do lejka sprzedażowego. Większość reklam wyświetlanych za pośrednictwem AAP ma na celu poinformowanie ludzi o tym Amazon i jej produkty istnieją. Możesz uzyskać kilka kliknięć, ale nie oczekuj, że ludzie będą w nastroju do zakupów. Po prostu przygotowujesz je do ostatecznego zakupu. Ta opcja zapewnia o wiele więcej możliwości kierowania niż Konsola reklamowa, ale jeśli nie masz pewności, co zrobić z takimi reklamami, nie będzie to dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Prawdopodobnie wydasz więcej niż zarobisz.

Konsola reklamowa a AAP: lejek marketingowy

Są to bardzo różne opcje reklamowe oferowane na rynku, a każda platforma ma swoje odrębne zalety w zależności od fazy klienta, do której kierujesz lejek marketingowy.

Oznacza to, że w zależności od tego, gdzie znajduje się Twój klient na ścieżce, będą momenty, w których kampanie innego typu będą bardziej efektywne pod względem precyzji targetowania:

  • Reklamy Ad Console są bardzo przydatne przy konwersji sprzedażowej na niższym lejku, gdzie klient jest już na etapie zakupu – przegląda wyniki wyszukiwania AMZ lub strony produktowe AMZ.
  • AAP zapewnia materiały reklamowe na całej ścieżce marketingowej i jest szczególnie odpowiedni do kierowania na początek ścieżki, gdzie najpierw należy zwrócić uwagę na produkty i marki. Rozszerzony zasięg reklam AAP na całej ścieżce sprawia, że ​​ta platforma jest szczególnie interesująca w przypadku towarów, które mają dłuższą ścieżkę zakupową, zwykle obserwowaną w przypadku droższych produktów.
Rekommenderad:  Lista 20 najlepszych motywów WordPress Marketplace 2023, które stworzą platformę dla wielu dostawców

Korzyści Amazon Konsola dla Twojej firmy włączona Amazon

AmazonKonsola reklamowa pomaga tworzyć ukierunkowane kampanie, aby zdobywać nowych klientów, zwiększać świadomość marki i nie tylko. Zalety korzystania z konsoli reklamowej AMZ obejmują:

  • Targetowanie potencjalnych klientów na podstawie ich danych demograficznych, zachowań i zainteresowań.
  • Tworzenie reklam, które są bardzo trafne dla docelowych odbiorców.
  • Śledzenie wskaźników wydajności w celu sprawdzenia, które reklamy działają najlepiej.
  • Umożliwia łatwą modyfikację treści reklam.

Korzyści z AAP dla Twojej firmy na Amazon

Korzystanie z ww. ma wiele zalet Amazon Platforma Reklamowa dla Twojej firmy. Rzućmy okiem na najważniejsze z nich poniżej!

1. Bądź w kontakcie ze swoimi klientami.

AAP pomaga centrali sprzedawcy w łączeniu się z kupującymi i pozyskiwaniu odpowiednich potencjalnych klientów. Za pomocą tego programu możesz dostosować swój Amazon cyfrowy przekaz reklamowy do kupujących w zależności od poziomu ich zaangażowania. Możesz na przykład budować inną komunikację z osobami, które dopiero poznają Twoje produkty i tymi, które już znają Twoją firmę i są chętne do zakupu.

Analytics definiuje cztery główne etapy procesu zakupu:

Świadomość: Kupujący dowiadują się o problemie lub potrzebie określonego produktu. Zwracają uwagę na reklamy i produkty.

Namysł: Ludzie szukają różnych opcji towarów.

Ocena: Klienci decydują, które towary najlepiej odpowiadają ich potrzebom lub rozwiązują ich problemy.

Zakup: Leady konwertują, a ludzie kupują produkt.

Jest to tak zwane koło zakupowe. Ludzie przechodzą przez wszystkie te kroki przed dokonaniem zakupu. Mając to na uwadze, AAP umożliwia dotarcie do kupujących na różnych etapach na różne sposoby i dostarczanie prawidłowego przekazu na różnych platformach, urządzeniach i stronach.

2. Przekaż swoją kluczową wiadomość za pośrednictwem wielu platform

Kiedy próbujesz zdobyć niezbędne leady, kluczowe znaczenie ma dotarcie do nich na jak najwięcej sposobów. AmazonPlatforma reklamowa firmy pomaga sprzedawcom zwiększać zasięg i pozyskiwać potencjalnych klientów w różnych witrynach internetowych.

3. Śledź swoją kampanię.

Jasne, ważne jest monitorowanie wyników kampanii reklamowej, aby określić, czy jest ona skuteczna. AAP pozwala użytkownikom sprawdzić wpływ ich reklam. W odpowiednich raportach możesz sprawdzić, czy Twoje reklamy są skuteczne i czy są kierowane do odpowiednich klientów. Poza tym zobaczysz jak Amazon użytkownicy wchodzą w interakcję z Twoimi reklamami i sprawdzają zaangażowanie i wyświetlenia.

Wniosek

Jak widać, istnieje Amazon możliwość reklamy dla każdego. Jeśli jesteś nową firmą, gorąco zachęcamy do rozpoczęcia korzystania z Konsoli reklamowej i rozwijania się od tego momentu. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, musisz się reklamować. To jedyny sposób na szybką sprzedaż w bezbolesny sposób.

Table of Contents