Amazon Nie wylogowuje mnie – co robić?

Wiele osób narzeka na ciągłe wylogowywanie się z nich Amazon konta Czy jesteś jednym z nich? Nie martw się, te problemy są w większości przejściowe i można je rozwiązać. Problem może nie być włączony AmazonKoniec.

Być może będziesz musiał wypróbować kilka poprawek dla przeglądarki, zanim zacznie działać poprawnie. Istnieje proste rozwiązanie, które może cię uratować, jeśli będziesz się wylogowywać. Ta opcja jest polem wyboru, które pozwala pozostać zalogowanym.

Pokażemy, jak włączyć tę opcję, a także podamy więcej rozwiązań tego problemu.

Dlaczego Amazon Ciągle prosi Cię o zalogowanie się?

Czasami nie jesteś wylogowany Amazon, nawet jeśli mogłoby się to wydawać. Amazon prosi o podanie informacji o koncie, aby mogli potwierdzić Twoją tożsamość. Ten problem może wystąpić podczas składania zamówienia lub gdy chcesz coś zmienić.

Dzieje się tak również, gdy wtrącasz się do poufnych informacji o koncie i jest to dobry środek bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach wielu hakerów może ukraść Twoje dane osobowe w Internecie i je utracić Amazon konto to nie żart.

Aby wszystko było jak najbardziej bezpieczne, Amazon może dość często prosić o weryfikację podczas ważnych wydarzeń na koncie.

Amazon  Nie wylogowuje mnie

Nie wylogowuj mnie Amazon

Z pewnością widziałeś tę opcję, ale prawdopodobnie ją przeoczyłeś. Po zalogowaniu się do swojego Amazon konto, istnieje opcja, aby się zalogować. Po prostu kliknij pole wyboru obok tej opcji na Amazon strona logowania, a strona zapamięta to.

Następnie nie zostaniesz wylogowany, dopóki nie zrobisz tego dobrowolnie, klikając przycisk wylogowania. Twoja sesja nie potrwa jednak w nieskończoność. Gdy ta opcja jest włączona, będziesz logowany około dwa razy w miesiącu, mniej więcej co dwa tygodnie. Ponadto będziesz musiał wprowadzić hasło podczas zmiany czegoś na swoim Amazon konto.

Ta opcja nie jest idealna i oto dlaczego. Jeśli udostępniasz swoje Amazon Konto z osobą, której ufasz, jak twój znaczący inny, to jest w porządku. Jeśli jednak często się logujesz Amazon konto w sieci publicznej, takiej jak kampus uczelni, biblioteka lub centrum handlowe, należy wyłączyć tę opcję.

Twoje hasło może łatwo zostać skradzione, a ktoś może użyć Twojej karty kredytowej do zakupu rzeczy. Pamiętaj, że osoby w Twoim domu będą miały również dostęp do Twojej historii przeglądania i być może zobaczą, co zamawiasz Amazon.

Zasadniczo nie zaleca się udostępniania Amazon kont z nikim, więc nie włączaj tej opcji, chyba że możesz zaufać wszystkim w pobliżu.

Inny Amazon Wyloguj się

Czasami, Amazon wyłączy się i wyloguje bez powodu. To nie jest tak powszechne, ale możesz łatwo wybrać opcję „zachowaj mnie” przy następnym logowaniu. Możesz także spróbować zresetować Amazon hasło, jeśli problem nadal występuje.

Problemy z logowaniem są często powodowane przez używaną przeglądarkę. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i usunąć pliki cookie. Upewnij się również, że Twoja przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji. Jeśli jedna przeglądarka powoduje zbyt duże problemy, spróbuj użyć innej i sprawdź, czy jest jakaś różnica.

Powinieneś także regularnie aktualizować urządzenie i dbać o świeżość systemu. Jeśli problem leży po stronie urządzenia, dobrym pomysłem jest jego ponowne uruchomienie. Szybki restart może często rozwiązać problemy z logowaniem.

Amazon Aplikacja do zakupów jest znana z zawieszania się i prawdopodobnie lepiej jest użyć przeglądarki, aby uzyskać dostęp do Twojej Amazon konto. Jeśli aplikacja Ci się bardziej podoba, spróbuj ją zaktualizować lub całkowicie usunąć i ponownie zainstalować. Ponowne uruchomienie aplikacji może również działać.

Tu są Amazon Zakupy iOS i Android linki do aplikacji. Jeśli wszystko zawiedzie, zawsze możesz skontaktować się z urzędnikiem Amazon zespół pomocy technicznej i rozwiązać problem z nimi.

Amazon Nie wylogowuje mnie - co robić? 1

Pozostań zalogowany

Ludzie stają się coraz bardziej zależni Amazon. Jeśli wylogowujesz się bez powodu, niektóre z tych poprawek powinny ci pomóc. Musisz zachować cierpliwość i wypróbować więcej niż jedno rozwiązanie, ponieważ dotarcie do źródła problemu może zająć trochę czasu.

Które z przedstawionych poprawek Ci pomogło? Czy nadal masz z tym problem? Amazon konto? Daj nam znać w sekcji komentarzy.