Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon Oferty Prime Day 2023: najlepsze oferty, oferty i wskazówki, jak zaoszczędzić duże pieniądze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon Oferty Prime Day 2023: najlepsze oferty, oferty i wskazówki, jak zaoszczędzić duże pieniądze

Amazon ma zamiar rozpocząć 48-godzinne mega wydarzenie zakupowe 12 lipca o godz 3 am EDT, oferując do 79% zniżki w kategoriach takich jak elektronika, zabawki, uroda i moda, od najlepszych krajowych marek i małych firm. W tym roku, Dzień Premiera oferuje oferty dla wszystkich członków, w tym HP i Kipling dla uczniów, którzy planują wrócić do szkoły, oraz LEGO i Mattel dla rodziców poszukujących zabawek, które zapewnią ich dzieciom zajęcie. Podczas tegorocznej wyprzedaży pojawi się także nowa odznaka małej firmy, która ułatwi członkom odkrywanie i wspieranie małych firm i rzemieślników.

Co to jest Prime Day i jak działa?

Dla nieświadomych, Prime Day to coroczne dwudniowe wydarzenie organizowane przez Amazon który oferuje zniżki na produkty różnych marek i kategorii w całej witrynie i jest przeznaczony wyłącznie dla Amazon Pierwsi członkowie. Nie jesteś abonentem Prime? Nadal możesz zapisać się na bezpłatna wersja próbna na stronie internetowej, aby czerpać korzyści z tych ofert.

WSKAZÓWKA:

Jeśli nie chcesz płacić za członkostwo, możesz zrezygnować przed końcem okresu próbnego!

Kiedy jest Amazon Dzień Premiery 2023?

Dwudniowy Amazon Wydarzenie sprzedażowe Prime Day powraca w tym roku we wtorek, 12 lipca i środę, 13 lipca 2023 r. w Stanach Zjednoczonych.

Robi Amazon Masz zniżkę dla seniorów na Prime Day?

Seniorzy objęci kwalifikującymi się programami pomocy rządowej takie jak Medicaid, SNAP i inne Amazon Premier za $60,99 miesięcznie. Posiadacze EBT i pomocy rządowej, którzy się kwalifikują, mogą zaoszczędzić 50% na subskrypcji Prime. Pamiętaj, że przy zapisie się na zniżkę wymagany jest dowód kwalifikowalności Amazon Członkostwo Prime.

Czy wszystko jest przecenione w Prime Day?

Rabat często zależy od tego, co chcesz kupić. AmazonMarki własne firmy zazwyczaj oferują duże rabaty podczas Prime Day. Innym sprzedawcom zapewnia wybór specjalnych ofert i promocji w okresie poprzedzającym wydarzenie wyprzedażowe Prime Day i w jego trakcie.

Co nowego w Prime Day 2023?

W porównaniu z Prime Day w zeszłym roku, w tym roku klienci będą mogli składać zamówienia u większej liczby sprzedawców zewnętrznych, w tym większej liczby małych i średnich firm. Według Jamila Ghaniego, wiceprezesa ds Amazon Główny,

Najlepsze oferty na wczesny dzień premiery 2023

Chociaż Prime Day rozpoczyna się jutro, 12 lipca, nie musisz czekać do tego czasu, aby skorzystać z najlepszych ofert i rabatów. Od 21 czerwca br. Amazon oferowali wczesne oferty Prime Day każdego dnia poprzedzającego Prime Day, a obecnie obserwujemy ogromną falę ofert, szczególnie dla Amazon urządzenia. Na przykład kilka Amazon Urządzenia Alexa, w tym Punkt echasą w sprzedaży za jedyne 11 dolarów w pakiecie z miesiącem Amazon Muzyka bez ograniczeń.

Szukasz wszystkich najlepszych ofert w jednym miejscu? Sprawdź nasze Amazon Poniżej znajduje się lista ofert Prime Day 2023 dla różnych kategorii, aby znaleźć najlepsze dostępne obecnie oferty:

Amazon Dzień Premiery 2023 Apple Oferty

Przeglądaj wszystko Apple oferty produktów

Amazon Prime Day 2023: Oferty na gry

Amazon rozdaje za darmo ponad 30 gier Najlepsze gry z okazji tegorocznego Dnia Premiera. Możesz zacząć odbierać swoje gry już teraz do 13 lipca, w tym Road Trip, The Crow’s Eye, Fatal Fury Special, Star Wars – Jedi Knight, Mass Effect Legendary Edition i nie tylko. Istnieją również świetne zniżki na klawiatury i myszy do gier.

Amazon Prime Day 2023: oferty telewizyjne

Oto niektóre z najlepszych ofert telewizyjnych Prime Day w tym roku:

Przeglądaj wszystkie oferty telewizorów i akcesoriów

Amazon Prime Day 2023: oferty dla dzieci

Wszystkie oferty na produkty dla dzieci

Amazon Prime Day 2023: okazje modowe

Przeglądaj wszystkie oferty na Amazon Moda

Amazon Dzień Premiery 2023 Amazon Oferty urządzeń

Przeglądaj wszystkie oferty na Amazon urządzenia

Amazon Oferty na słuchawki Prime Day 2023

Przeglądaj wszystkie oferty słuchawek

Amazon Oferty na laptopy z okazji Prime Day 2023

Przeglądaj wszystkie oferty laptopów

Amazon Oferty na inteligentny dom i kuchnię z okazji Prime Day 2023

Przeglądaj wszystko Dom I Kuchnia oferty

Wskazówki, jak w tym roku dużo zaoszczędzić w Prime Day

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo przetrwać dzień wyprzedaży, gdy panuje ekscytacja wynikająca z ograniczonych czasowo okazji Lightning Deals i niedoborów zaopatrzenia. Jak zdobyć to, czego chcesz, jednocześnie oszczędzając pieniądze? Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą Ci poruszać się po ofertach Prime Day bez obawy, że Twój ulubiony produkt wyczerpie się w magazynie:

1. Zarejestruj darmowe konto na wielbłądkamelkamel lub zainstaluj Rozszerzenie przeglądarki Keepa aby otrzymywać powiadomienia o obniżkach cen, wykresy historii cen i inne korzyści.

2. Jeśli jesteś studentem, możesz otrzymać tzw 6-miesięczny bezpłatny okres próbny Prime, a następnie zapłać $70,49 miesięcznie po tym. Jeśli korzystasz z pomocy rządowej, możesz uzyskać Prime za połowa ceny za $60,99 miesięcznie.

3. Amazon rozdaje A Karta podarunkowa o wartości 20 dolarów za wydanie 75 dolarów na produkty firmy Procter & Gamble lub zakup biletu i gadżetów do filmu Lightyear. Możesz także zdobywać nagrody, kupując karty podarunkowe.

4. Przed ważnym dniem wprowadź wszystkie niezbędne informacje o koncie, takie jak dane rozliczeniowe, adresy wysyłkowe i metody płatności. Mimo że ta opcja nie zawsze jest dostępna w ofertach Lightning, należy ją włączyć 1-Kliknij Zamówienie pomoże Ci szybko zdobyć ograniczone czasowo rabaty.

5. Podczas wydarzenia Prime Day inni główni sprzedawcy detaliczni, tacy jak Walmart i Target, często prowadzą równoległe wyprzedaże. Dlatego przed zakupem produktu koniecznie sprawdź i porównaj ceny.

Płatności i promocje Prime Day

Jeśli nie jesteś Amazon Już jesteś członkiem Prime, możesz dołączyć do bezpłatny okres próbny lub oferta miesięcznej subskrypcji do wzięcia udziału w wyprzedażach Prime Day. Na stronie dla Amazon Promocje i programy członkowskie, możesz dowiedzieć się więcej o korzystaniu z rabatów i kodów promocyjnych. W Prime Day po prostu przejdź do Strona Dnia Premiera > Obserwuj tę ofertę, aby mieć oko na nadchodzące oferty, które Cię interesują. Możesz także zapisać się na powiadomienia push, jeśli je posiadasz Amazon Aplikacja do otrzymywania powiadomień na pięć minut przed rozpoczęciem transakcji.